Good.Bad.Idiot : RedDead Multiplayer

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من که همش هستم ! فقط این هفته چون ترافیکم آخراش بود روزا 1 ساعت و کلا در ادامش بعد از 1 شب بازی می کردم :weightlif . مشکل بزرگ من هم اینه که فقط همین 1 بازی رو دارم که فول پچ هست ، DVD+R هم گیرم نیومد که بازی هایی که پچ کردم رو رایت کنم :(

یک مشکل دیگه هم دارم اینه که بر فرض که شما آنلاین بودی و دوست داشتی rdr بزنی ، من که اکانتم سیلوره نمی تونم با شما همزمان وارد بازی بشم ، درسته ؟!:blink1:
سیلور که اصلا نمی تونی بازی کنی.به جز مواقع خاص.منم گلدم تازه تموم شد و شدم سیلور.فعلا لایو برای یه مدت تعطیل!.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اون زمون که ما روزی 5 ساعت ولو بودیم اون تو، شما کجا بودی؟
:D.
چی؟ من کجا بودم؟ مثل اینکه یادت رفته.فقط یکی دو بار همون روزهای اول اومدی با راد چهار تا اچیومنت گرفتیم بعدش رفتی که رفتی.دیگه هم کسی نیومد. چقدر بهت میگفتم پس اقای الویش کجایی؟ همش میگفتی خط تلفنمون مشکل داره.دیگه نیمدی که نیمدی. از روز اول بودم هنوز هم هستم.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
اون زمون که ما روزی 5 ساعت ولو بودیم اون تو، شما کجا بودی؟
:D.

چی؟ من کجا بودم؟ مثل اینکه یادت رفته.فقط یکی دو بار همون روزهای اول اومدی با راد چهار تا اچیومنت گرفتیم بعدش رفتی که رفتی.دیگه هم کسی نیومد. چقدر بهت میگفتم پس اقای الویش کجایی؟ همش میگفتی خط تلفنمون مشکل داره.دیگه نیمدی که نیمدی. از روز اول بودم هنوز هم هستم.
ما هم بودیم . اونقدر کسی نیومد که رفتیم COD باز شدیم !
هی هر شب انتظار ! یکی بیاد بریم گنگ مچ بزنیم ، ولی هیچکی نیومد ... :(

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
ما هم بودیم . اونقدر کسی نیومد که رفتیم COD باز شدیم !
هی هر شب انتظار ! یکی بیاد بریم گنگ مچ بزنیم ، ولی هیچکی نیومد ... :(
دیر نشده بیا. من چند ماهه یه پام توی این بازیه یکی هم فیفا.بیا تا بزنیم. این کلنی که توشم داره از هم میپاشه

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
آقا تابستون پایه هستین بزنیم ؟ تا اون موقع اجنبی ها هم بیخیال بازی میشن ما میریم غبضه میکنیم بازی رو :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
تاپیکو از زیر یک خرمن خاک میکشیم بالا ، برو بکس گاوچرون ادد کنید دوباره برگشتم لایو فقط RDR و BF : BC2 میزنم . بیشتر هم شبا هستم. اینم گیمر تگ آلترنیت تا گُلد بخرم :d ب اددید که الان کنسول دمه دستم نیس بازی کنیم .

خريدم گُلدو اينو ادد كنيد Snake36001

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر