Good.Bad.Idiot : RedDead Multiplayer

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
wow!من امروز بالاخره یکمی بازی کردم.فقط یکمی گیج شدم یکمی منو هاش گیج کننده است.می شه دوستان یکمی کمک کنند.بعد شما دوستان private match با هم بازی می کنید؟می گم من هم بعد از امتاحانات می تونم 9 به بعد بیام فقط اگر من را راه بدهید.چون کلا تازه سه ماهه لایو باز شدم و فقط هم تا الان MW2 بازی می کردم یکمی کندم تو سوم شخص!یه جورایی نوب می باشم!ولی راه می افتم.
GT:Prince Sohrab
پ.ن:فرخ خان شاید فردا ادتون کردم!اد کردم بدونید من هستم اکسپت کنید...

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من هم هستم.
GT:Pouria X360
فقط من با موداش زیاد اشنایی ندارم.نمی دونم چجوری باید وارد بخش مالتی شد.تو free roam می تونم برم.اما نمی دونم چجوری باید وارد مود های بازی شم.یکی از دوستان یه توضیح کوتاهیی بده ممنون می شم.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من هم هستم.
GT:Pouria X360
فقط من با موداش زیاد اشنایی ندارم.نمی دونم چجوری باید وارد بخش مالتی شد.تو free roam می تونم برم.اما نمی دونم چجوری باید وارد مود های بازی شم.یکی از دوستان یه توضیح کوتاهیی بده ممنون می شم.
back را بزن,اگر Free for all را بزنی یکی یکی مود های تک نفره می اره,اگر gangs mathches را بزنی تیمی ها و اگر casual game را بزی ترکیبی...

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من هم بعضی مواقع با دوستان بازی میکنم. دوستانی که میخوان دور هم باشیم حالشو ببریم Add کنند.
GamerTag: AL1R3ZA

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
دیشب که اومدم وصل بشم دیدم اکانتم تموم شده. امشب هم میرم جایی تا دو سه روز دیگه نمیتونم بیام. بعد نگین همینجوری میگه میام و نمیاد.مثل این به اصطلاح فریدون!;)

summer jangi

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
نام
af6in
آقا این قد نگید من هستم تگمم فلانه
مردانه اد کنید همون روزم بیاین ها

summerjangiتگم
RDR رو راحت join seasen کنید رو من

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند