.: GODS Game Net :.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بحث صندلی ها انگار از خود گیم نت مهم تره ما که می شینیم پشتش خیلی راحتیم ... !

امیدوارم در کارتون موفق باشید یه مطلب بگم راجبه صندلی ها. میدونین چرا اینطوریه؟بخاطر رنگشه تمام فضاتون ابی و مشکیه بیشتر ابیه بعد صندلیاتون قرمزه واسه همین خیلی توی عکس تو ذوق میزنه اگر ابی بود بهتر بود هر چند که الانم خوبه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بر عکس الان یه تغییراتی زدیم الان فضا مشکی . قرمز و آبیه ...

آبی فقط برای محیطه

==

تغییرات جدید

اعداد بر روی سیستم ها درج شد

AMIR8

کاربر سایت
Aug 23, 2011
1
با سلام خونه ی من درست خیابون روبروی گیم نت شماست توی عکس ها که گیم نت عالی دارین من تا به حال این جوری گیم نتی رو توی هفت حوض و نارمک ندیدم دیگه از این به بعد میایم گیم نت شما فکر کنم جمعه یا شنبه بیام

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
والا نمیدونم چیش انقدر براتون جالبه ولی این گیم نت از نظر ظاهری قابل رقابت با گیم نتهای بزرگ نیست از لحاظ سیستم که کاملا معیوبه .
گیم نت یعنی 20 سیستم به بالا .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خیلی بده از این صندلی های معمولی برای کلاینت ها بزارم؟ قصد داشتم صندلی راحتی یا مدیریتی بزارم که خوب گرونم هست از دوستان گفتن والا ما که معمولی گذاشتیم اکثرا هم معمولی میزارن. نظر شما چیه؟ معمولی نه از این ضایع ها از این مدلای خوبش

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
خیلی بده از این صندلی های معمولی برای کلاینت ها بزارم؟ قصد داشتم صندلی راحتی یا مدیریتی بزارم که خوب گرونم هست از دوستان گفتن والا ما که معمولی گذاشتیم اکثرا هم معمولی میزارن. نظر شما چیه؟ معمولی نه از این ضایع ها از این مدلای خوبش

یادت باشه این ملت فرهنگ ندارن و صندلی رو گاز میزنن و یادت باشه یه صندلی معمولی بزار که ملت گاز هم زدن ضرر نکنی و خوب باشه و صندلی پلاستیکی نزار که خیلی ضایع هست.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
حالا چرا اینقدر تو سر و کله ی هم می زنید بله بعضی ها واقعا بی شعورن ... ولی در کل این ها به نظر من خوبن بزودی هم 10 دیگه اضافه میشه

شما هم مگه از کجا بلند شدی اومدی میگی 20 تا دستگاه نداشته باشه گیم نت نیست

ما که رقابت نمی کنیم

گیم نت باید آروم باشه نه فقط سیستم زیاد داشته باشه

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
گیم نت زدن مثل بازی های تایمینگ میمونه رفته رفته همینطوری پیشرفت میکنین تا جایی که میبینین 40 تا سیستم دارین و هیچ ... هم نیستین .
دل به گیم نت نبندین چون برای چند سال بد نیست ولی نمی شه به عنوان شغل حساب کرد روش . ماهی نهایتا خودکشی کنین 2 یا 3 تومان میرسونه که عمرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر