.: GODS Game Net :.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
با سلام این تاپیک رو زدم همه با این گیم نت آشنا بشن .. گیم نت خیلی جالبیه محیطش هم آرومه و بی سر و صدا

سیستماش خیلی توپه

10 تا سیستم داره

قیمتش هم ساعتی 1000 تومن ولی به نظر من بسته به امکاناتش چیزی نیست ..

بازی هاش هم داره زیاد میشه این هارو داره ..

MW 2

Flash Point

Company Of Heroes : TOV

و .... من مهماش رو گفتم

Warcraft هم داره

اینجا مثل هر گیم نتی نیست ما که میگیم کانتر منسوخ شده است

بزودی هم مسابقاتی می ذاریم که اینجا اعلام می کنیم

اصلاعات بیشتر می خواید P.M

==

مسابقات : MW 2 در الویت ..

==

می خوایم بازی Team Fortress 2 LAN هم بزودی بریزیم ..

==

کسی خواست با تیمش بیاد یه دست بازی کنه حتما خبرم کنه

==

==

من بیشتر موقعا اونجام ... شاید هم نباشم ! /:)

==

هر روز بچه های گیم نت میاد 5 به 5 یا 4 به 4 MW 2 می زنیم

بزودی هم ما تیم جمع می کنیم و یه مسابقه می چینیم ... اون هایی هم که عاشق بازی TF2 هستند هم منتظر باشند

==

مثل بعضی از گیم نت ها هم نیست تو دید باشه و فحش بدن همه هوای هم رو دارند .. نگران نباشید

==

تصاویر : این ها هم عکس ها جهت تصدیق صحبت هام

gywkanj5pm3fyz3n6vyu.jpg

==

4lr9zwom5gbimmjfj8np.jpg

==

سوالی بود در خدمتم !!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Molana

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
جای دست(همون mouse) خیلی کمه . به جای اون فاصله هایی که انداختند میتونستن فضای PC هارو بیشتر کنند . صندلی ها هم که خیلی بده .
در کل اما قیافش خوبه اما 10تا pc کفاف اجرای مسابقات تقریبا بزرگ رو نمیده

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
جای دست(همون mouse) خیلی کمه . به جای اون فاصله هایی که انداختند میتونستن فضای PC هارو بیشتر کنند . صندلی ها هم که خیلی بده .
در کل اما قیافش خوبه اما 10تا pc کفاف اجرای مسابقات تقریبا بزرگ رو نمیده

فقط تو سیستمی که اون تهه تهه مشکل دست داریم مگه شما رفتید ؟؟

صندلی ها بد نیست .. نمیشه اونجوری انداخت میان می جون ...

10 تا Pc فعلا کافیه ولی اگه کارمون بگیره رو 20 تا تمرکز داریم ..

کنسول هم می ذاریم به زودی

===

و یه خبر خوشحال کننده دیگر : یک دستگاه آتاری با 2 دسته و یه تلوزیون قدیمی اضافه شده !

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

هر کی خواست با تیمش بیاد خبرم کنه واسه ی MW 2 ولی یه مشکلی داریم نمی تونیم همه لول هارو 70 کنیم !

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
فقط تو سیستمی که اون تهه تهه مشکل دست داریم مگه شما رفتید ؟؟

صندلی ها بد نیست .. نمیشه اونجوری انداخت میان می جون ...

10 تا Pc فعلا کافیه ولی اگه کارمون بگیره رو 20 تا تمرکز داریم ..

کنسول هم می ذاریم به زودی

===

و یه خبر خوشحال کننده دیگر : یک دستگاه آتاری با 2 دسته و یه تلوزیون قدیمی اضافه شده !

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

هر کی خواست با تیمش بیاد خبرم کنه واسه ی MW 2 ولی یه مشکلی داریم نمی تونیم همه لول هارو 70 کنیم !

از عکس ها معلومه که جا دست کمه . مثلا کسی مثل من که sens 0.45 بازی میکنم ، اصلا مناسب نیست .

صندلی ها حق با شماس اما گیم نتی با اون قیافه ، این صندلی ها توش یکم چیزه

10تا PC هم خوبه در صورتی که مسابقات بزرگ نخواید برگزار کنید .

اینارو الکی نمیگم ، با تجربه ای که دارم و چیز هایی که دیدم رو میگم

با این حال اگر این گیم نت مال شماس ، قیافش و اینجور چیزاش هم از بقیه جاها شیک تره

• Like
Reactions: LeonSM

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
از عکس ها معلومه که جا دست کمه . مثلا کسی مثل من که sens 0.45 بازی میکنم ، اصلا مناسب نیست . در باره ی

این بگم که من خودم با پایین ترین Sens بازی می کنم فقط تو دستگاه آخر که سیستمه منه اذیت می کنه

صندلی ها حق با شماس اما گیم نتی با اون قیافه ، این صندلی ها توش یکم چیزه ببینیم چی میشه همه چی به استقبال بستگی داره

10تا PC هم خوبه در صورتی که مسابقات بزرگ نخواید برگزار کنید . مسابقاتش زیاد بزرگ بزرگ هم نیست

اینارو الکی نمیگم ، با تجربه ای که دارم و چیز هایی که دیدم رو میگم مگه شما رفتید این گیم نته .. البته من هم شما رو مثل چشمهام قبول دارم

با این حال اگر این گیم نت مال شماس ، قیافش و اینجور چیزاش هم از بقیه جاها شیک تره

در هر صورت ممنون که مارو قابل دونستی !

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
خیلی تر و تمیز و شیک شده ! تبریک میگم
به نظر منم صندلیا زیاد در حد بقیه چیزات نیستن.به نظر من یه خرده فاصله بین سیستما رو بیشتر کنین بد نیست.مثلا شاید دو نفر بخوان پشت یه سیستم بشینن:d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خیلی تر و تمیز و شیک شده ! تبریک میگم
به نظر منم صندلیا زیاد در حد بقیه چیزات نیستن.به نظر من یه خرده فاصله بین سیستما رو بیشتر کنین بد نیست.مثلا شاید دو نفر بخوان پشت یه سیستم بشینن:d

می دونم منظورتون چیه برای فوتبال و یا یه همچین چیز هایی باید این کارو کرد ولی مشکلی ایجاد نمیشه ..

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من 3-4 سال گیم نت داشتم به نظر من که بهترین نوع صندلی برای گیم نت همین صندلی های پلاستیکی هست که دوستمون گذاشتن چه از نظر استحکام چه از نظر هزینه چه از نظر سهولت حمل و نقل و مهمترین مسئله هم سر و صدای کم ...
تبریک میگم دوست عزیز گیم نتت از نظر طراحی فوق العادست و ایده ی آتاری هم به نظرم ایده ی خیلی خوبیه ...

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
جای قشنگیه، اما بابا 6-7 سال پیش هم صندلی گیم نت ها ازین پیشرفته تر بود! اینها خیلی صندلی های ناراحتی هستن و برعکس صرفه جویی که کردین، باعث ضررتون می شن. از ما گفتن!

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
خیلی طراحی قشنگی شده.

فقط به نظرم صندلی ها رو همین پلاستیکی ها بزارید ولی یه رنگ دیگه چون اینجوری خیلی تو ذوق میزنه.
این صندلی اینطور که به نظر میاد نسبت به میز که موس و کیبورد روشه خیلی پایینتره و مطمئنا اذیت میکنه، البته اینطور که تو عکس به نظر میاد.

• Like
Reactions: qozmyox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر