PlayStation Godfall

اولین بازی انحصاری کنسولی تایید شده برای PS5

سبک: اکشن - نقش آفرینی
سازنده: Counterplay Games
ناشر: Gearbox Software
تاریخ انتشار: اواخر 2020
- بازی سوم شخص فانتزی با تمرکز بر کو-اپ (البته به تنهایی هم میشود بازی را پیش برد)
- مبارزات تن به تن با شمشیر به همراه لوت کردن
- بازی شامل 4 قلمرو زمین، آب، آتش، هوا و روح میباشد.
- بازیکنان برای جلوگیری از یک اتفاق آخرالزمانی در نقش یک شوالیه والامقام! به بازی میپردازند.
- بازی دارای سه کلاس شخصیت است.

آخرین ویرایش:

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
دوستان اگر این بازی سرویس محور و آنلاین نباشه خوبه من با گیمپلی این بازی حال کردم فقط امیدوارم تک‌نفره و مراحل متنوع و داستان خوبی داشته باشه
البته با این دلار و بعد ازدواج دیگه کلا باید گیم رو بوسید گذاشت کنار قبلا دو تمومن ماهیانه حقوق می‌گرفتی یه بازی می‌گرفتی ۱۸۰ بازی میکردی میفروختی
گفتن سرویس محور نیست ولی لوت و.. داره و نیازمند اتصال دایم به اینترنت هست برای تجربه اش ...فعلا که اینطوریه

• Like
Reactions: ehsan M

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد

یکی از مودهای مربوط به Endgame اسمش Tower of Trials هست که حال روگ-لایک داره و به صورت سولو و کواپ میشه رفتش. خبر خیلی خوبی بود و البته امیدوارم اندگیم خیلی خوبی داشته باشه و به خوبی هم ساپورتش کنن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بالاخره این بازی رو توی آف خریدم و همونطور که انتظار داشتم کاملا خوشم اومد و به مقدار زیادی سرگرمم کرد. بازی تو هدفی که داره کاملا موفقه یعنی لوتر بودن! سبک بازی Looter Slasher هست که ۳چیز خیلی مهمه توش. گیم‌پلی جذاب و درگیر کننده، اند گیم قوی و پر پیمون که بتونه شمارو نگه داره برای فارم کردم و خستتون نکنه و در آخر مقدار زیادی آیتم برای لوت کردن. این بازی تو هر ۲ مورد کاملا موفق عمل کرده. من به شخصه هیچوقت بازی لوتر رو برای داستانش نمیگیرم چون هیچ لذت و جذابیت خاصی ندارن. مثلا تو همین گادفال هدف اینه بازی رو تموم کنی و سریع لول ۵۰ برسی تا End Game برات باز بشه و بیفتی تو فارم کردن آیتمایی که میخوای. بازی بعد از چند ماه خیلی خوب ساپورت شد و دیگه مشکل کمبود محتوا رو نداره. ۲تا اند گیم جدید بهش اضافه شده که خیلی خوبن. در کل ۳تا مود برای فارم کردن داره که Ascended Tower, Lightbringer و Dreamstone هستن. خیلی سختن ولی واقعا عالی طراحی کردنشون و برای من یکی از بهترین مودهای اند گیم بین بازیای لوتر بودن. گیم‌پلی بازی خیلی خوبه مخصوصا از جایی که دیگه عادت میکنید که بازی باتن مشینگ نیستش و نمیشه تند تند R1 R2 زد و حالشو برد. ازونجایی که اتک رو نمیشه کنسل کرد به دَش یا پَری کردن، خیلی باید حواستون جمع باشه که به موقع اتک بدید و به موقع آماده‌ی دفاع کردن بشید مخصوصا از وقتی وارد مُدهای پایانی بازی میشید دشمنا خیلی دمیج میدن و اگه بی دقت باشید اصلا نمیتونید بازی رو پیش ببرید. ۱۲تا آرمورر هستش داخل بازی که از نظر ظاهری خیلی خوب طراحی شدن و هر کدوم ۶ ۷تا اسکین هم دارن کلی از نظر کارایی اکثرا شبیه به هم هستن و تفاوتشون در حد تغییر یه المنت هستش. سلاحای بازی خیلی خوبن و هر کردم جذابیت خودشون رو دارن ولی خودم با LongSword, GreatSword و Dual Blade شدیدا حال کردم. دراپ ریت خوبی داره برای آیتمای لیجندری و اصلا خسیس نیست. حالا نمیدونم قبلا بهتر بوده یا بدتر. تنوع لوکیشناش خوبه. مچ میکینگ که به بازی اضافه کردن خیلی خوبه و چیزی هستش که پلیرا منتظرش بودن. گرافیک بازی خوب و چشم نوازه ولی خب wow نیست. فریم بازی اکثر مواقع ثابته و اگر هم دراپ بشه وسط مبارزه نیست. داستان بازی هم خیلی ساده و معمولی هستش و کلا با ۴تا کرکتر روایت میشه :D

موفق باشیم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب بازی پلت شد و واقعا حیف که تو ایران کسی اهمیتی به بازی نمیده :D امیدوارم یه روزی پلاس بشه تا ملت بتونن بازی کنن و لذتشو ببرن
دیروز کلا روز شانس بود. هر بار سرچ میکردم پلیرای خوب به پستم میخوردن و خیلی شیک لوت میکردیم و لذتشو میبردیم. ساخت بیلدای مختلف خیلی سخت نیس نسبتا ولی یه بیلد گاد لول ساختن سخته واقعا. یعنی همه میتونن یه چیزی بسازن که گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون اما برای اینکه بتونی عملا هیولا بشی و تمام موجودات زنده رو وان هیت کنی خیلی سخته. خیلی باید وقت بذاری و شانشم داشته باشی. مود همونطور که قبلا گفتم مودهای اِند گیم این بازی از بهتریناس توی سبک خودش. با کلی آپدیت و بالانس و فیکس کردن باگا و رفع افت فریما بازی در وضعیت خیلی خوبی قرار داره. Dlc پولی به نام Fire and Darkness هم خیلی خوب بود. باس فایت‌های خیلی خوبی داشت. البته به طور کلی باس فایت‌های بازی رو خیلی خوب طراحی کردن. هم از لحاظ ظاهری هم مکانیزم. خلاصه که مظلوم گادفال :D

موفق باشیم

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
دیشب بازی پلت شد و واقعا حیف که تو ایران کسی اهمیتی به بازی نمیده :D امیدوارم یه روزی پلاس بشه تا ملت بتونن بازی کنن و لذتشو ببرن
دیروز کلا روز شانس بود. هر بار سرچ میکردم پلیرای خوب به پستم میخوردن و خیلی شیک لوت میکردیم و لذتشو میبردیم. ساخت بیلدای مختلف خیلی سخت نیس نسبتا ولی یه بیلد گاد لول ساختن سخته واقعا. یعنی همه میتونن یه چیزی بسازن که گلیم خودشونو از آب بکشن بیرون اما برای اینکه بتونی عملا هیولا بشی و تمام موجودات زنده رو وان هیت کنی خیلی سخته. خیلی باید وقت بذاری و شانشم داشته باشی. مود همونطور که قبلا گفتم مودهای اِند گیم این بازی از بهتریناس توی سبک خودش. با کلی آپدیت و بالانس و فیکس کردن باگا و رفع افت فریما بازی در وضعیت خیلی خوبی قرار داره. Dlc پولی به نام Fire and Darkness هم خیلی خوب بود. باس فایت‌های خیلی خوبی داشت. البته به طور کلی باس فایت‌های بازی رو خیلی خوب طراحی کردن. هم از لحاظ ظاهری هم مکانیزم. خلاصه که مظلوم گادفال :D

موفق باشیم
شده ۲۴ دلار، نسخه‌ی STD
البته خیلی وقته آف خورده، ولی الان دیدم
بخرم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
شده ۲۴ دلار، نسخه‌ی STD
البته خیلی وقته آف خورده، ولی الان دیدم
بخرم؟

این قیمت به نظرم ارزششو داره واقعا
همونطور که گفتم بازی گیم‌پلی خیلی خوبی داره و مقدار زیادی آیتم برای لوت. داستان نداره یه جورایی. ۴تا کرکتر دور هم جمع شدن با ۴خط دیالوگ. محیطاش متنوع اما کوچیکن. اندگیم خیلی خوبی هم داره که همشون در دسترسن با همون نسخه استاندارد. من خودم ۱۰۰ساعتی وقت گذروندم باهاش و چون سبک لوتر رو دوس دارم خیلی لذت بردم. اگه ویدئو از گیم‌پلی ندیدی یه نگاهی بنداز اگه سوالی بود در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر