PlayStation Godfall

اولین بازی انحصاری کنسولی تایید شده برای PS5

سبک: اکشن - نقش آفرینی
سازنده: Counterplay Games
ناشر: Gearbox Software
تاریخ انتشار: اواخر 2020
- بازی سوم شخص فانتزی با تمرکز بر کو-اپ (البته به تنهایی هم میشود بازی را پیش برد)
- مبارزات تن به تن با شمشیر به همراه لوت کردن
- بازی شامل 4 قلمرو زمین، آب، آتش، هوا و روح میباشد.
- بازیکنان برای جلوگیری از یک اتفاق آخرالزمانی در نقش یک شوالیه والامقام! به بازی میپردازند.
- بازی دارای سه کلاس شخصیت است.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
ازونجایی که علاقه شدیدی به لوت دارم خیلی مشتاقم که بازی موفق بشه. نمایشش خیلی جالب نبود با اون آهنگ رپ چرندی که پخش میشد رو تریلر ولی خب همچنان امید داریم. باقی تریلرهاشمومعمولی به نظر میان. پتانسیل خوبی داره که امیدوارم به فناش ندن. ضمن اینکه به طور جِد لازمه ۶۰فریم باشه :D

• Like
Reactions: IMANOKA

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
انصافا تریلر جدید از هر نظر عالی بود
یعنی اگه این واقعی باشه و بازی اینجوری باشه کاملا امیدوارم میشم بهش :D مبارزات اینجا خیلی بهتر حس میشه و به قول معروف خیلی ارضا کننده به نظر میاد. انیمیشن‌ها خیلی خوبن. خیلی سریع ضربه میزد و بلافاصله کنسل میکرد و دَش میداد. از نظر گرافیکی و افکت‌های مختلف و پارتیکل هم کاملا بهتر از تمام نمایش‌های قبلی بود. لوکیشنی که اینجا میبینیم هم خیلی بهتره. البته فکر کنم شب بودن خیلی تاثیر داشته تو بهتر جلوه کردنش

شیخ الشیوخ نظرت چیه؟ :D
@Akiba

• Like
Reactions: armintn and bezad

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
انصافا تریلر جدید از هر نظر عالی بود
یعنی اگه این واقعی باشه و بازی اینجوری باشه کاملا امیدوارم میشم بهش :D مبارزات اینجا خیلی بهتر حس میشه و به قول معروف خیلی ارضا کننده به نظر میاد. انیمیشن‌ها خیلی خوبن. خیلی سریع ضربه میزد و بلافاصله کنسل میکرد و دَش میداد. از نظر گرافیکی و افکت‌های مختلف و پارتیکل هم کاملا بهتر از تمام نمایش‌های قبلی بود. لوکیشنی که اینجا میبینیم هم خیلی بهتره. البته فکر کنم شب بودن خیلی تاثیر داشته تو بهتر جلوه کردنش

شیخ الشیوخ نظرت چیه؟ :D
@Akiba
Godfall که من از همون نمایش اول طرفدارش بودم...
با حرفات در مورد تریلر هم موافقم!

موردی که هست، من از GF (مخفف اسم رو خدایی:| ) انتظار ندارم GOW بهم تحویل بده، چه مبارزه و چه داستان!
GF بازییه برای وقتایی که خسته و کوفته (مثلا از سر کار اومدم و قبل خواب میحوام نیم ساعت، یک ساعت بازی کنم) هستم و مغزم رو میخوام Turn off کنم یا اصلا هست! بشینم پاش و لذت ببرم:D
و مطمئنم به درد چنین چیزی میخوره:D هیچوقت بازی های داستان محور رو برای اوقات خستگی یا اعصاب خوردی نمیزارم! اینجور بازیا ولی این زمانا خیلی به کارم میان:D

ولی با این حال، خود بازی هم بد نمیزنه واقعا! پرفکت نیست! ولی لذت بخشه! این نمایشم همینطور که گفتی خوب بود
منم که عاشق نیزه هستم، از نیزه ش هم خوشم اومد:D

در مورد طراحی زره ها تا حدی موافقم، از یک طرف میخواستن خیلی حس خفن بودن بدن، ولی از اونطرف زیادی شلوغش کردن و گند زدن:-" طراحی های ساده تر مثل For Honor رو بیشتر میپسندم:-"

دشمن ها هم زیادی چرت و پرتن:)) چین اصلا؟ :-"
شاید اگر نژادهای معمولی که تو بازی های فانتزی میبینیم بودن، بهتر بود! جای این جک و جونورهای فضایی:D

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
808
نام
رضا
تریلر اخر بازی که به نام combat بود . انصافا خیلی خوب بود گیم پلی خوبی داشت . گرافیکی هم خیلی خوب بود. ری تریسینگ خیلی خوبی داشت و بازی رو از نظر بصری زیبا کرده بود . منتظر پرویو بازی هستم تا ببینم چجوره . فکر کنم عنوان قابل قبولی بشه

• Like
Reactions: NaViiDii

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
آرمورای بازی یجورایی حکم کاراکترای Warframe رو داره که سویچ میکردی بینشون کلا بازی عوض میشد!
خود بازیم که یچی بین Destiny و Warframe هست امیدوارم محتوا و تنوع خوبی داشته باشه و تو دراز مدتم خوب ساپورتش کنن!
تنوع مراحلش و دانجن و Raid اینا اگه داشته باشه محشر میشه!

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
دوستان اگر این بازی سرویس محور و آنلاین نباشه خوبه من با گیمپلی این بازی حال کردم فقط امیدوارم تک‌نفره و مراحل متنوع و داستان خوبی داشته باشه
البته با این دلار و بعد ازدواج دیگه کلا باید گیم رو بوسید گذاشت کنار قبلا دو تمومن ماهیانه حقوق می‌گرفتی یه بازی می‌گرفتی ۱۸۰ بازی میکردی میفروختی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر