PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آقا ظاهرا یه Coming Soon روی وبسایت سانتا پدیدار شده. :D (با موبایل دیده نمیشه):
Santa Monica Studio - Games

خیلی عجیب میشه اگه عین آنچارتد که 2016 اومد و بازی بعدی ناتی داگ تو همون سال معرفی شد، بازی بعدی سانتا هم به این زودی معرفی بشه!:-t

• Like
Reactions: mohsen2012

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
من تازه بازیو تموم کردم .کار به هیچ چیزش ندارم . خوب یا بدش فقط یک سکانسش باعث شد من اشکم دربیاد . مغز بترکون ترین و عجیب ترین حسی بود که از یک بازی پیدا کردم و جزو تاپ ترین لحظات گیمرییه عمرمه . نمیدونستم جیغ بزنم هوار بکشم چیکار کنم .فوق العاده کارگردانی شده بود و Climax بازی همونجا بود برای من با اون آهنگش ... لازم به گفتنم نیست دیگه همه میدونید کجا ... موهای تنم فر میخوره هر بار اون تیکه رو میبینم...

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
غیر ممکنه دیگه بازیی در اینده معرفی بشه و برای ps4 بیاد!!!.متاسفانه این نسل هم تموم شد به غیر از بازی هایی که معرفی شدن مثل اخرین ما و غیره...بقیه بازی هایی که در اینده معرفی میشن همه برای ps5 هستن.در کل از حالا باید پولا رو جمع کنیم برای ps58-|
والا منم همینطوز فکر میکردم ولی این شخصی که خودش تو سانتا هست به وضوح نوشته که روی بازی ps4 کار میکنن. و خب میدونم مدت زمان ساخت بازی بیشتر شده ولی گاو دو هم همینطور بود دیگه
-----------------------------
God Of War #1 (2018) – GetComics
اینم کمیک بازی.فقط شماره 0 نداره این سایت.کسی لینکی چیزی نداره از اون؟

• Like
Reactions: mohsen2012

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
بعد اینکه خط داستانی بازیرو تموم میکنیم یک سری ازمناطق بسته هست و نوشته اودین راه ورود رو بسته!برای رفتن به اون مناطف باید چی کرد؟!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
نه همون مناطق خود بازی که دوستم میخواد بره و تروفیهاشو بازکنه و کالکشن ها رو جمع کنه مثل دریاچه و....
من خودم خیلی وقته بازیش نکردم چیزی یادم نیست!

نیفلهایم و موسپلهایم؟!
اونارو باید در مجموع ۸تا Language Ciphers جمع کن تا زبان اون ۲تا منطقه باز شن
۴تا میفلهایم ۴تا هم موسپل
با چرخ زدن تو محیط و رفتن همه سایدها حتما سر راهش میبینتشون. اگرم ندید که باید از گاید استفاده کنه

• Like
Reactions: Ludens

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
نیفلهایم و موسپلهایم؟!
اونارو باید در مجموع ۸تا Language Ciphers جمع کن تا زبان اون ۲تا منطقه باز شن
۴تا میفلهایم ۴تا هم موسپل
با چرخ زدن تو محیط و رفتن همه سایدها حتما سر راهش میبینتشون. اگرم ندید که باید از گاید استفاده کنه
اتفاقا این دو تا رو میشه رفت ولی منطقهی آزگار همون جایی که دریاچه هست نمیشه برگشتوغیرفعاله

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا این دو تا رو میشه رفت ولی منطقهی آزگار همون جایی که دریاچه هست نمیشه برگشتوغیرفعاله

ازگارد که نبایدم بشه رفت اینجا مال نسخه بعدیه
اون یکی جا هم اگه منظورت یوتنهایم هستش که خب بعد اتمام بازی بسته میشه چون کاری نداریم اونجا

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
بعد از چند ماه رفتم سراغ بازی بازم کیف کردم حتی از دفعه قبل بیشتر لامصب چی ساخته کوری

ولی بازم از نظر من کریتوس بدون ارمور خیلی شیک تره
سلام. چجوری مطمئن بشم لباس ها و مواردی که میفروشم تو فروشگاه اونهایی نباشن که دارم ازشون استفاده می کنم

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام. چجوری مطمئن بشم لباس ها و مواردی که میفروشم تو فروشگاه اونهایی نباشن که دارم ازشون استفاده می کنم

درود
دقیق یادم نیست ولی اونهایی که الان پوشیدی و داری استفاده میکنی رو نمیتونی بفروشی

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

سلام
اونایی که استفاده میکنی نمیتونی بفروشی

• Like
Reactions: Syamak8808

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر