PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
معلومه که نمیاد تازه اگه بازی بعدی سانتا چیز دیگه ای باشه(امیدوارم باشه:-") کلا ادامش رو ps4 باید فراموش کرد
GOW-OG-image.jpg

بین این همه بازی هایی که بازی کردم بعد از uncharted 2 این عنوان تبدیل به بهترین بازی عمرم تبدیل شد:x
اول از همه بگم که داستان بازی حرف نداره زمانی که هنوز عرضه نشده بود حتی فکرشم نمیونستم بکنم که داستان بازی چی میتونه باشه همین یه نسخه کلی سوال بی جواب و کلی سوال جدید تو ذهن ما ایجاد کرد#:-S
گیم پلی بازی که خب در یک کلمه عالی rpgوaction توی بازی خیلی بالانس و هماهنگه اصن حس تجربه یه rpg خسته کننده رو بهم نداد:D:D:D
گرافیک که تکلیفش مشخصه :D اما تا الان هیچ بازیی رو ندیده بودم که طراحی هنریش انقدر زیبا باشه قشنگ ساعت ها میشه با فوتو مد از محیط عکس گرفت انقدر خوبه:x
10000000000000000000000000000000000000000000000:D:D:D:D
حالا ما این نمره شما و تفاوتش با صدتا کامنت بعدیتون رو هی فراموش میکنیم شما تو هر پستی بهمون یاد آوری کنید

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حالا ما این نمره شما و تفاوتش با صدتا کامنت بعدیتون رو هی فراموش میکنیم شما تو هر پستی بهمون یاد آوری کنید
اگه دوست داری عوضش کنم بهش 8.5 بدم اون موقع که بهش 100000 دادم کاملش نکرده بودم و امیدم به چیزهای بیشتری توی بازی بود.... واسه همینه که از این به بعد بازی رو کامل میکنم بعد نمره مید
من گفتم دوست دارم از کوری بارلاگ و سانتا یه ip جدید ببینم مشکلی دارید؟ چه ربطی به gow داره اون که به هرحال ادامش میاد مگه با حرف زدن من چیزی عوض میشه؟...(ادامش هم بیاد صد در صد متفاوت خواهد بود و من حتما میخرمش من هنوزم تو بخشی از اون پستم سر حرفم هستم داستان بازی عالیه کامبتشم متنوعه حس تجربه rpg خسته کننده رو نمیده اما نتونسته هیجانی که gow بهم میداد بده دلیلی هم نمیبینم هی این بگم چون هرکسی سلیقه ای داره)
این از شما اینم از اون بنده خدایی که میگفت هوموفوب داریlol (اون که از اواتارش معلوم بود فازش چیه:)))

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
اگه دوست داری عوضش کنم بهش 8.5 بدم اون موقع که بهش 100000 دادم کاملش نکرده بودم و امیدم به چیزهای بیشتری توی بازی بود.... واسه همینه که از این به بعد بازی رو کامل میکنم بعد نمره مید
من گفتم دوست دارم از کوری بارلاگ و سانتا یه ip جدید ببینم مشکلی دارید؟ چه ربطی به gow داره اون که به هرحال ادامش میاد مگه با حرف زدن من چیزی عوض میشه؟...(ادامش هم بیاد صد در صد متفاوت خواهد بود و من حتما میخرمش من هنوزم تو بخشی از اون پستم سر حرفم هستم داستان بازی عالیه کامبتشم متنوعه حس تجربه rpg خسته کننده رو نمیده اما نتونسته هیجانی که gow بهم میداد بده دلیلی هم نمیبینم هی این بگم چون هرکسی سلیقه ای داره)
این از شما اینم از اون بنده خدایی که میگفت هوموفوب داریlol (اون که از اواتارش معلوم بود فازش چیه:)))
اصلا اینکه چقدر از بازی خوشتون اومده به من ربط نداره،مسئله اینه وقتی تو هر تاپیک و پست بی ربط و باربطی که میبینید یه تیکه میندازید و وقتی تو تاپیک بازی که برای طرفدار هاست میگید دوست ندارید ادامه اش ساخته شه یکم اعصاب خورد کن میشه.اگه بحث نظر دادن باشه که خب بار ها گفتید دیگه.تکرار کردنش کم کم حالت ترول کردن پیدا میکنه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اصلا اینکه چقدر از بازی خوشتون اومده به من ربط نداره،مسئله اینه وقتی تو هر تاپیک و پست بی ربط و باربطی که میبینید یه تیکه میندازید و وقتی تو تاپیک بازی که برای طرفدار هاست میگید دوست ندارید ادامه اش ساخته شه یکم اعصاب خورد کن میشه.اگه بحث نظر دادن باشه که خب بار ها گفتید دیگه.تکرار کردنش کم کم حالت ترول کردن پیدا میکنه
دوست عزیز من که گفتم میخوام ادامش ببینم فقط به عنوان طرفدار سانتا دلم میخواد اون ip کنسل شده یا یه بازی جدید ow ببینم حالا شاید شما به عنوان طرفدار نظرت برعکس باشه

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اون قسمت اخر طرح روی دیوار که پیشبینیش با اخر قصه یکی نبود یعنی توی نسخه های بعد باس منتظر چنین واقعه ای باشیم ؟

vet.miladh

کاربر سایت
Nov 20, 2017
64
یه سوال من اگه اون وسایلی رو که نمی خوام(لباس و دستبند و دسته ی تبر و ...) بفروشم آیا قدرت هاشون پایین می یاد؟؟؟؟
موقع فروختن که نوشته پایین میاد.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اقا من روزی نشده این چلنج های موسلهایم رو نرم:|
شدیدا معتاد کننده هست.
ندیدم کسی از صداگذاری و افکت های سینمایی که روی این بازی گذاشتن حرفی بزنه..واقعا پشم رویزونه.با یک سیستم صوتی سینمایی پیشرفته لذت بازی رو چندین برابر میکنه.جوری که یک جاهایی از شدت صدای ساب ووفر منزل به لرزه در میاد.:-t

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شرمنده اگه اینجا جاش نیست. :D ولی گویا سانتا داره روی یه بازی معرفی نشده برای PS4 کار میکنه!
God of War (PS4) Dev Working On An Unannounced PS4 Game, Confirms LinkedIn Profile

چقد خوب میشه اگه همونکاری که با داستان برادر کریتوس کردن، اینجا با Faye انجام بدن. یه نسخه فرعی جمع و جورتر نسبت به نسخه 2018 فقط برای آشناتر شدن باهاش. :-"

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
با توجه به خبر حضور نداشتن توی e3 و اینکه احتمالا 2020 کنسول جدید میاد و اینکه بازی بعدیشون هم مال ps4 هست به نظرم باید حداقل همون 2020 یا اوایل 2021 بازی بعدیشون بیاد دیگه؟چون خیلی عقب میوفتن اگه یک سال بعد از نسل بعد تازه نسل قبل تموم کنن.فک میکنم مثل سه گانه قبلی بشه و بعد تقریبا دو سال شماره بعد بیاد و شماره آخر بیوفته نسل بعد.راجع به آیپی جدید هم اگه اشتباه نکنم قبل از ریلیز گاو بود که راجع بهش صحبت کرده بود کوری درسته؟حس میکنم خودش قصد داشته چیز جدیدی امتحان کنه ولی اینقدر واکنش ها مثبت بوده و اینجور که تو مصاحبه ها همش از اینکه چقدر داستان برای روایت دارن میگه،احتمالا نظرش عوض شده

• Like
Reactions: Ludens

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
با توجه به خبر حضور نداشتن توی e3 و اینکه احتمالا 2020 کنسول جدید میاد و اینکه بازی بعدیشون هم مال ps4 هست به نظرم باید حداقل همون 2020 یا اوایل 2021 بازی بعدیشون بیاد دیگه؟چون خیلی عقب میوفتن اگه یک سال بعد از نسل بعد تازه نسل قبل تموم کنن.فک میکنم مثل سه گانه قبلی بشه و بعد تقریبا دو سال شماره بعد بیاد و شماره آخر بیوفته نسل بعد.راجع به آیپی جدید هم اگه اشتباه نکنم قبل از ریلیز گاو بود که راجع بهش صحبت کرده بود کوری درسته؟حس میکنم خودش قصد داشته چیز جدیدی امتحان کنه ولی اینقدر واکنش ها مثبت بوده و اینجور که تو مصاحبه ها همش از اینکه چقدر داستان برای روایت دارن میگه،احتمالا نظرش عوض شده
غیر ممکنه دیگه بازیی در اینده معرفی بشه و برای ps4 بیاد!!!.متاسفانه این نسل هم تموم شد به غیر از بازی هایی که معرفی شدن مثل اخرین ما و غیره...بقیه بازی هایی که در اینده معرفی میشن همه برای ps5 هستن.در کل از حالا باید پولا رو جمع کنیم برای ps58-|

• Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر