God Of War Trilogy Story

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام
همونطور که از اسم تاپیک معلومه مربوط به داستان سری بازی God Of War میشه و دارای اسپویل داستانی از نسخه های :

God of War Comics
God of War : Chains of Olympus
God of War I
God of War : Betrayal
God of War : Ghost of Sparta
God of War II
God of War III

در نوشتن داستان بازی سعی کردم لحظه به لحظه باشه و تا جایی که ممکنه اکثر صحنه های بازی رو پوشش بده.فقط از دوستان خواهشمندم که تا قبل از اومدن پست بعدی هیچ پستی ندن.در ضمن به خدمت دوستان می رسونم که در نوشتن این داستان از هیچ نسخه ای از جمله ute استفاده نشده و فقط تجربه ی بازی از این سری بازی بوده و هر کدوم از دوستان که هزینه ای برای خرید پک های ویژه دادند خیالشون راحت باشه.
هر کمی و کاستی ای رو هم به بزرگی خودتون بر این حقیر ببخشید.
------------------------------------------------------------------------------------
یکی از دوستان در مورد قانون کپی رایت اعتراض داشتن بهتره تو همین پست اول براتون توضیح بدم که کل این نوشته توسط خودم بوده و از دفترچه ی هیچ پک یا بسته ی ویژه ای کپی برداری نشده و به همین دلیل هیچ قانون کپی رایتی نقض نشده و اگر موردی باشه اینه که حق انحصار این نوشته با منه :D و اگه در جای دیگری غیر از این سایت و تاپیک ازش استفاده بشه قانون کپی رایت نقض شده پس لطفا دیگه بحثی در این مورد انجام ندید.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لینک دنلد داستان :

God of War Trilogy Story (New Edit).zip

برای راحت تر خواندن داستان می توانید از برنامه ی مانگا ریدر استفاده کنید :

MangaReader.v1.5.6.zip

طرز کار به اینصورت است که بعد از نصب برنامه ، آن را باز کرده سپس فایل زیپ داستان را داخل صفحه ی باز شده Drag می کنید . دقت کنید صفحات داستان را نباید از فایل زیپ خارج کنید !

آخرین ویرایش:

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سلام دوست عزیز

واقعا کار قابل تقدیری بود . منتظر کارهای بعدیتون میمونم .

فقط چند نکته هست :

دوست عزیز کاش سایز تصاویرتون یکی بود و واقعا یکسری از تصاویر بی کیفیت هستند . اگرم نکته ای تو عکس ها هست زیرش یه توضیح بنویس . واقعا حیف با در نظر نگرفتن این نکات ریز زحمت خودتون رو تحت الشعاع قرار بدید .

در پناه حق

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
این جمله های اول اگه درست بگم برای تریلر"Chaos Will Rise Again"بود که اولش کریتوس اینارو میگه درسته؟:biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام دوست عزیز

واقعا کار قابل تقدیری بود . منتظر کارهای بعدیتون میمونم .

فقط چند نکته هست :

دوست عزیز کاش سایز تصاویرتون یکی بود و واقعا یکسری از تصاویر بی کیفیت هستند . اگرم نکته ای تو عکس ها هست زیرش یه توضیح بنویس . واقعا حیف با در نظر نگرفتن این نکات ریز زحمت خودتون رو تحت الشعاع قرار بدید .

در پناه حق
ممنون دوست عزیز واقعا با این فناوری فوق پیشرفته Dial-up بیشتر از این عکسا از دستم بر نمیومد. حالا سعی می کنم شاید تونستم عکسهای بهتری جاشون بذارم

این جمله های اول اگه درست بگم برای تریلر"Chaos Will Rise Again"بود که اولش کریتوس اینارو میگه درسته؟:biggrin1:
دقیقا:biggrin1: بهترین جمله های کوتاهی که در خور این بازین

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
ست شما درد نکنه عزیز

خیلی ممنون که واسه نوشتن این مقاله وقت گذاشتی

دست رو چه چیزی هم گذلشتی:D

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
این بربری که می گویید منظور همین ایران هست پس لطفا از کلمه بربر استفاده نکنید لطفا اگر نسخه psp را بازی کرده باشید منظوره من را می فهمید این توهینی هست به ما ایرانیان

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این بربری که می گویید منظور همین ایران هست پس لطفا از کلمه بربر استفاده نکنید لطفا اگر نسخه psp را بازی کرده باشید منظوره من را می فهمید این توهینی هست به ما ایرانیان
نه دوست عزیز جنگ با بربرها مربوط به شماره ی 1 بازی هست در صورتی که جنگ با سپاه ایران مربوط به نسخه ی coo هست.هیچ اشتراکی ندارن.

------------------------------------------------------------------------
اینجا هم اون سپاهی که از شرق برای جنگ آمده بود که GOW1 جزئیاتش رو شرح میده (در بازی به صورت کاملا اغراق شده ازش به نام Barbarian نام برده شده هر چند که داستان کریتوس ساختگیه و تو کتابهای قدیمی یونان باستان نیست) منظور همون سپاه پرشیا قدیم هست که شما در متنت نادانسته یا ناخواسته لغت وحشی و بربر رو براش به کار بردی .
فقط خواستم تو داستان بازی دست نبرم.فقط همین
سپاه بربر ها تا جایی که من می دونم ایران نبوده.ولی به خاطر اصرار دوستان اون کلمه رو ازش بر می دارم
-------------------------------------------------------------------------
واقعا کارتون غیر قابل توصیفه!یعنی واقعا که!
نمیدونم چرا وقتی مردم 240 هزار تومان(ultimate trilogy edition) کم تر بیشتر دادند الکی پول دادند؟باید این جا داستان رو بخونند؟این همه از قانون کپی رایت نداشتن کشور شکایت میکنید بعد خودتون کاری بد تر انجام میدید؟!
این هیچ!قانون 18 رو چی میگید؟(باید در اسپویلر باشه داستان).یعنی واقعا معذرت میخوام حلال حروم کشک,ناراحتی مردم کشک,پول کشک,قانون مندی کشک؟واقعا که متاسفم!
در مورد کپی رایت و این جور چیزا کسایی که پول دادن نوش جونشون به صورت رنگی و تصویری لذتشو می برن. ولی همه مثل شما مایه دار نیستن و ممکنه یه عده براشون این هزینه ها سنگین باشه یا نتونن بازی کنن و خودشون متوجه بشن به همین دلیل فک نمی کنم کار خلاف قانونی کرده باشم اونم در صورتی که خیلی ها و شاید حتی خود شما ممکنه بازیهای 360 یا pc تون رو به صورت 100% غیر قانونی خریداری کنید.در ضمن من حتی اپسیلنی از این متن رو از ultimate trilogy edition کپی نکردم و کلش از خودم هست چون خودمم نسخه ی ute رو نخریدم.پس کسایی که اون نسخه رو خریدن خیالشون راحت راحته و جای هیچ نگرانی ای براشون نیست.
در مورد قانون 18 هم توجه شما رو به پست اول این تاپیک جلب می کنم.

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سپاه بسیار عظیم و وحشی بررها از سمت شرق به یونان و همچنین اسپارتا حمله ور شدن کریتوس نیز سپاهش را جمع کرد و برای مقابله با آنها به راه افتاد.
اینجا هم اون سپاهی که از شرق برای جنگ آمده بود که GOW1 جزئیاتش رو شرح میده (در بازی به صورت کاملا اغراق شده ازش به نام Barbarian نام برده شده هر چند که داستان کریتوس ساختگیه و تو کتابهای قدیمی یونان باستان نیست) منظور همون سپاه پرشیا قدیم هست که شما در متنت نادانسته یا ناخواسته لغت وحشی و بربر رو براش به کار بردی .

ضمن تشکر از وقت و حوصله ای که برای نوشتن داستان کامل این دو عنوان گذاشتی بگم که (البته من متنو هنوز کامل نخوندم) ولی یه غلط نوشتاری متوجه متنت هست. آرس اشتباهه اِریز تلفظ میشه .

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
واقعا کارتون غیر قابل توصیفه!یعنی واقعا که!
نمیدونم چرا وقتی مردم 240 هزار تومان(ultimate trilogy edition) کم تر بیشتر دادند الکی پول دادند؟باید این جا داستان رو بخونند؟این همه از قانون کپی رایت نداشتن کشور شکایت میکنید بعد خودتون کاری بد تر انجام میدید؟!
این هیچ!قانون 18 رو چی میگید؟(باید در اسپویلر باشه داستان).یعنی واقعا معذرت میخوام حلال حروم کشک,ناراحتی مردم کشک,پول کشک,قانون مندی کشک؟واقعا که متاسفم!
WTH!!
این مدلیش رو ندیده بودیم که به لطف دوستان اینجا دیدیم!
میشه این پستتون رو واسه ما تفسیر کنید؟!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
قابل توجه دوستان پترویت :) :
1-اونموقع هیچ کس با ملیت "ایرانی" وجود نداشت و همه مردمی که تو فلات ایران زندگی می کردند پارسی بودند پس لازم نیست پترویت بازی در بیارید .
2-تمدن پارس با حمله اعراب پایان یافت و پارسیان بعد از دو قرن بردگی اعراب بیشترشون با اعراب مخلوط شدند و زبان اوستایی (که یکی از بی نقصترین زبانهای تاریخ دنیاست) نیز نابود شد .
3-باقیمونده مردم اون زمان هم تو ایران اسلامی امروز کافر خطاب می شن :smile:
نتیجه : حق پترویت بازیهای اینچنینی رو هیچ یک از ماها به هیچ وجه نداریم :smile:
ضمنا بحث الکی راه نندازید چون من تو بحث تاریخی بهیچ وجه کم نمیارم و فقط نتیجه اش ترولینگ این تاپیک و لطمه خوردن به زحمات دوستمون می شه :smile:
WTH!!
این مدلیش رو ندیده بودیم که به لطف دوستان اینجا دیدیم!
میشه این پستتون رو واسه ما تفسیر کنید؟!
اسپم زیبای خودتون رو که باید داد تا بزرگترین فلاسفه جهان تفسیرش کنن :)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Politiciλn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر