God of War III

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
چند بار ميپرسی واسه همه نيست فقط بعضيا دارن دمو هم تا کندن سر هليوس و پرواز توی يه تونل ادامه داره .

من نميدونم چرا مل بچه آدم واسه همه نميزارن​

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
:arrowd:.....
خوب دوستان من دیگه احتیاجی به دموی که تو دیسک میخواد بده ندارم امروز گرفتم دمو رو شما هم اگه مایلید برید تو EMAIL تون شاید به شما هم کد رو داده باشه . این کد هم مثل MAG به کسی نمیشه داد فکر کنم باید بزارم امشب دانلود شه حجمش 2671MB هستش فقط هم برای کاربر های PAL ارسال شده که همون دموی E3 هستش .

Download your exclusive demo for God of War III from PlayStation Store now‏

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
دوستان این نسخه ای که دیروز معرفی شد برای جاهای دیگه هم میاد؟؟؟یعنی میشه پیش خریدش کنیم؟؟؟
واقعا نمیشه از خیرش گزشت خیلی خفنه!!!
خدا کنه play-asia بفروشه تا ازش بخریم واقعا خیلی خوفه.....

مثل اینکه ما نیز بد شانسیم و کد گیرمون نیمده!
میریم بازی رو میگیرم هم از بازی فیض میبریم هم از دمو!!

(حدود140 دلار فقط خرج god of war باید بکنم :biggrin1: )

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
خوب که چی شما چی میگی این وسط :confused: من موندم :confused: یکم شفاف بگو بجای این که اسپم بدی :-"
فريدون خودش يك كلمه مينويسه 100 نفر بايد تفصيرش بكنن :biggrin1:
توي لينك ذكر شده كه اخر هفته اين كد ها ارسال ميشه.بعد اون داداش هم گفتش كه من دمو رو گرفتم و توي خط بعدش گفته كه بايد امشب بزارم دانلود بشه :laughing:
تفصير الميزان :
فريدون بد متوجه شده.اين دوستمون منظورش اين بوده كه فقط لينكشو برداشته و هنوز دانلودش نكرده.
تفصير نمونه :
فريدون فكر ميكنه هنوز ايميل ها ارسال نشده و اخر هفته ميشه.ولي بايد بدونه كه ايميل ها هم اومده...
:biggrin1:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فريدون خودش يك كلمه مينويسه 100 نفر بايد تفصيرش بكنن :biggrin1:
توي لينك ذكر شده كه اخر هفته اين كد ها ارسال ميشه.بعد اون داداش هم گفتش كه من دمو رو گرفتم و توي خط بعدش گفته كه بايد امشب بزارم دانلود بشه :laughing:
تفصير الميزان :
فريدون بد متوجه شده.اين دوستمون منظورش اين بوده كه فقط لينكشو برداشته و هنوز دانلودش نكرده.
تفصير نمونه :
فريدون فكر ميكنه هنوز ايميل ها ارسال نشده و اخر هفته ميشه.ولي بايد بدونه كه ايميل ها هم اومده...
:biggrin1:

اون داداش خودم بودم:biggrin1: منظورم این بود کد رو گرفتم زدم باید شب بزارم دانلود شه:biggrin1: حال کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر