God of War III

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
و متاسفانه گفتن می خوان یک کاری کنند تو استرالیا ممنوع نشه!!!!امیدوارم مثل ngs 2 کاری نکنند که خشونتش کم باشه کلا و توی آپشن بازی خود شخص بتونه خشونت رو کم یا زیاد کنه!!! (احتمالا همینطوره! )

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دوستان این god of war 1 و god of war 2 کی قراره برای PS3 بیان؟
آخه من god of war 1 رو نصفه رو PS2 بازی کردم و god of war 2 رو هم اصلا" بازی نکردم...:(
راستی این دو تا بازی جفتشون روی یه بلوری هستن دیگه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
بله جفتشون روی یک بلو ری هستند!
17 نوامبر میاد بازی! (20 روز دیگه تقریبا! )

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
و متاسفانه گفتن می خوان یک کاری کنند تو استرالیا ممنوع نشه!!!!امیدوارم مثل ngs 2 کاری نکنند که خشونتش کم باشه کلا و توی آپشن بازی خود شخص بتونه خشونت رو کم یا زیاد کنه!!! (احتمالا همینطوره! )

خواگه اینطوری بشه هم که نگرانی نداره راحت میری تو آپشنش و خشونتشو می بری بالا!!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب دوستان من دیگه احتیاجی به دموی که تو دیسک میخواد بده ندارم امروز گرفتم دمو رو شما هم اگه مایلید برید تو EMAIL تون شاید به شما هم کد رو داده باشه . این کد هم مثل MAG به کسی نمیشه داد فکر کنم باید بزارم امشب دانلود شه حجمش 2671MB هستش فقط هم برای کاربر های PAL ارسال شده که همون دموی E3 هستش .

Download your exclusive demo for God of War III from PlayStation Store now‏

آخرین ویرایش:

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان الان دستگاه من j هست میتونم از store دانلود کنم و مشکلی پیش نمیاد

و میخواستم بدونم که چقدر طول میکشه تا این دمو رو دانلود کنیم ( dsl 512 )و اگه طول میکشه به دستگاه اسیبی نمیرسه:confused:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
خوب دوستان من دیگه احتیاجی به دموی که تو دیسک میخواد بده ندارم امروز گرفتم دمو رو شما هم اگه مایلید برید تو EMAIL تون شاید به شما هم کد رو داده باشه . این کد هم مثل MAG به کسی نمیشه داد فکر کنم باید بزارم امشب دانلود شه حجمش 2671MB هستش فقط هم برای کاربر های PAL ارسال شده که همون دموی E3 هستش .

Download your exclusive demo for God of War III from PlayStation Store now‏
این ایمیل برای همه اومده که گفته اگر دموی این بازی رو میخوای کالکشن گاو رو پیش خرید کن که من نمیدونم چطوری به شما RCode دادن :laughing:.
درضمن مگه سرعت اینترنت شما چطوره که تقریبا 3 گیگ رو تو این مدت کمک دانلود کردید !!!.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این ایمیل برای همه اومده که گفته اگر دموی این بازی رو میخوای کالکشن گاو رو پیش خرید کن که من نمیدونم چطوری به شما RCode دادن :laughing:.
درضمن مگه سرعت اینترنت شما چطوره که تقریبا 3 گیگ رو تو این مدت کمک دانلود کردید !!!.

:neutral:

God Of War III PSN Demo Voucher Code – Check Your Inbox This Weekend!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
آقا تو لينک کيوون من يه نکته ديدم شما بايد برای اين promotion ها sign up بشيد پس اگه نشديد منتظر نباشيد امّا اگه کسی داره و نميخاد به من بگه خواهش ميکنم:blushing:​

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
خوب بالاخره این دمو واسه دانلود اومده یا نه؟اگه آره.....
1.با اینترنت512adslچند ساعته دانلود میشه؟
2.تااونجایی هست که تو تریلرشم بود یعنی اون شیربزی رو می کشهو تمام؟!!؟؟؟یا اداه داره؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

من هم نگفتم دانلودش تموم شده ;) گفتم حجمش حدود 3گیگ هستش .:cool:

بعدشم این برای یک سری کابر ها فرستاده شده نه برای همه اگه قرار بود به همه بده که تو PSN میومد بعدشم به ما که این جوری داده بقیه میتونن یا منتظر فیلم بشن یا این که پیش خرید کنن یا ... .;)

لطفا چیزی نمیدونی دلیل نمیشه با بقیه بگی دروغ گو چو صحبت شما فقط همین معنی رو میده .

http://www.vg247.com/2009/10/30/god-of-war-iii-demo-is-go/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر