God of War III

اصلا تو یک دیقه اونم هی از یک صحنه میپره یک جا دیگه چیزی معلوم بود؟ :d
اگر می تونی دووم بیاری دانلود نکن! ما که نتونستیم :d

Kenji در گفت و گو با خبرگزاری گاو3 گفت:cool:
مثل اینکه کارگردان بازی Stig Asmussen در مصاحبه با OPM باس فایت با هرکول رو تایید کرده! و ایشون کسی نیست جز برادر کریتوس!

مثل اینکه کارگردان بازی Stig Asmussen در مصاحبه با OPM باس فایت با هرکول رو تایید کرده! و ایشون کسی نیست جز برادر کریتوس!
[/QUOTE]

این وسط چیها قراره اتفاق بیفته داستان همینطورم زیبا بود حالا میخوان برادر کریتوس رو هم بیارن.به نظرتون کریتوس دلش رحم میاد. یا نه مس اون تریلر که داره یکیو میکوبه اونم میکوبه.شایدم باهم متحد شن که خداینو نابود کنن.شما چی‌ میگید؟

نوشته طرف باس فایته :d برای همین عمرا با هم دوست بشند :d

به نظرم اونی که مشت تو صورتش کوبیده میشه برادرشه !
و اومدن برادرش هم دور از انتظار نبود! مطمئن بودیم میاد و احتمالا باس فایته فقط مهم اسمش بود!

دوستان من تا حالا تریلر رو دان نکردم ، اگه حاوی اسپويل هست بگيد تا بيخيال بشم .
چون ميخوام موقعی که بازی دستم رسيد بدون دونستن هيچ قسمتی از بازی بشينم پاش .
با با بگیر من که دیگه صبرم تموم شده بگیر ارامش بهت میده :love::biggrin1:
هر دو شو بگیر ولی گاد اف وار واجب تره به نظر من :love::biggrin1:

ميثم منظور من رو نگرفتي منظور من پك كنسول با اون بازي هاست. :d[/QUOTE]
اها شرمنده ولی بازم گاد اف وار رو بگیری بهتره :love::biggrin1:

با سلام خدمت همگی
من این تریلر رو دیدم واقعا از همه نظر فوق العاده هست نیازی به گفتن نیست دیگه هر چی بگم نمیتونم گوشه ایی از این تریلر رو توصیف کنم
فقط یه چیزی من رو مجذوب کرد و اون هم اینه:

ما اول بازی god of war2 با یه مجسمه که اسمش closus بود فکر کنم جنگیدیم و اون رو از بین بردیم حالا اون مجسمه تو GOW3 چی کار میکنه؟ برای دیدن closus همون مجسمه که تو اول gow2 بود اون صحنه ایی که کریتوس تو تریلر یه سنگ بزرگ رو پرتاب میکنه دقت کنین اون مجسمه پایین صحنه هست درسته نه؟ اگه همون مجسمه تو gow2 باشه (که 99 درصد شبیه به همونه) تو gow3 چه کار میکنه؟ یعنی کریتوس زمان رو بر گردونده به عقب دوباره ؟ یا چیز دیگه ایی هست؟واقعا داستان بازی پیچیده هست و کاملا غیر قابل پیش بینی!

ولی امیر عجب کریتوس با دستکش های سستوس یارو میزد!:biggrin1:
احتمالا اول خودشو با کریتوس موافق نشون بده و بعد ...
(میدونی که هیدس هرکول رو واسه چی فرستاده)
در کل ONLY GOW III.

پس اینهمه راجع به هرکول میگن کجای تریلر بود.؟
این رو قبل از تریلر (فکر کنم یک یا دو روز قبل) کارگردان تو مصاحبه ای با OPM گفت! (دوستمون تو اسپویلر نوشته بودند که )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or