God of War III

والا نظر من رو اگه می خوای این هستش که اگر Hades به وسیله Kratos کشته بشه دیگه Underworld دست اون نیست و قدرتش به Kratos منتقل میشه و کنترلش میفته دست ایشون:biggrin1: در مورد اینکه خداها بر می گردن یا نه هم من فکر می کنم اونها هم بعد از مرگ به Underworld میرن ولی حتی اگر دست Hades هم باشه من همین جا بهت قول میدم اگه Zeus رو بکشیم عمرا Hades قبول نمیکنه اون رو از Underworld برگردونه:biggrin1: به خاطر اختلافاتی که با هم دارن.
در مورد اینکه آرش میگه جنگ خداها هست و اختلاف بین اونها هم من کاملا موافق هستم. این شماره همه میافتن به جون هم دیگه و هیچ کی به هیچ کی رحم نمیکنه. خلاصه اینکه فکر کنم 40-50 ساعت گیم پلی در انتظار هست:biggrin1:
ok پس چه شود این جنگ خداها => :discussion:
اگه آرش میگه حتما هست دیگه :yes::biggrin1:

این موجود جدیده که تو این عکس هست همون colossus نیست؟(عکس 5)
http://raidpic.com/2jUMXEGeKo.html

گه منظورت اون یارو سنگیه تو عکس پایینیه است که اون انگشت کوچیکه ی پای colossus هم نمی شه نه اون نیست .colossus که تو شماره 2 ترکید رفت :biggrin1:
نه اگه age of mythology رو بازی کرده باشی یه موجودی هست که با این یارو مو نمیزنه!!!

آخه نه اسم بازی ای گفتی نه چیزی خب تاپیک gow ه منم فک کردم اونو می گی.حالا دیگه اینقدر سخت نگیر این جور شباهتا زیاد مهم نیست.
من اصلا حواسم به اون گندبک تو شماره 2 نبود!

خب بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که این یارو اسمش Talos هست!!

م
نظورت اینه

زیادم شبیه نیستا :biggrin1: __________________
چه گیر دادیا!!!:biggrin1: از این جهت گفتم که هر دو تاشون یه نمونه سنگی می زنن!! تازه فرقشون فقط یک کلاه هست یکمم چاق تر هست!! همین!:biggrin1:

کچله , ریش نداره , پابرهنه است , پتک داره ... :biggrin1: بابا خیلی فرق دارن حالا یه نمونه ی سنگی که دلیل نمی شه اون همه دشمن جور و واجور تو بازی ریخته :biggrin1: این دشمنای سنگی هم یه جور دشمن تقریبا همیشگی تو داستانهای یونانیه. گیر ندادم خواستم بقیه دوستان بیشتر در جریان باشن :biggrin1:
حالا این بازی کم تو این اساطیر یونانیای بدبخت دست برده !! قیافه این یارو رو هم خب یکم (:biggrin1:) عوض کردن!!!

آخرین ویرایش:
این موجود جدیده که تو این عکس هست همون colossus نیست؟(عکس 5)
http://raidpic.com/2jUMXEGeKo.html
اگه منظورت اون یارو سنگیه تو عکس پایینیه است که اون انگشت کوچیکه ی پای colossus هم نمی شه نه اون نیست .colossus که تو شماره 2 ترکید رفت :biggrin1:

نه اگه age of mythology رو بازی کرده باشی یه موجودی هست که با این یارو مو نمیزنه!!!
آخه نه اسم بازی ای گفتی نه چیزی خب تاپیک gow ه منم فک کردم اونو می گی.حالا دیگه اینقدر سخت نگیر این جور شباهتا زیاد مهم نیست.
من اصلا حواسم به اون گندبک تو شماره 2 نبود!

خب بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که این یارو اسمش Talos هست!!
منظورت اینه
Amazon.com-+8-+Ray+Harryhausen+Talos+Soft+Vinyl+Action+Figure+(Jason+and+the+Argonauts)-+Toys+&+Games_1211141953765.jpeg

زیادم شبیه نیستا :biggrin1:
چه گیر دادیا!!!:biggrin1: از این جهت گفتم که هر دو تاشون یه نمونه سنگی می زنن!! تازه فرقشون فقط یک کلاه هست یکمم چاق تر هست!! همین!:biggrin1:
کچله , ریش نداره , پابرهنه است , پتک داره ... :biggrin1: بابا خیلی فرق دارن حالا یه نمونه ی سنگی که دلیل نمی شه اون همه دشمن جور و واجور تو بازی ریخته :biggrin1: این دشمنای سنگی هم یه جور دشمن تقریبا همیشگی تو داستانهای یونانیه. گیر ندادم خواستم بقیه دوستان بیشتر در جریان باشن :biggrin1:
حالا این بازی کم تو این اساطیر یونانیای بدبخت دست برده !! قیافه این یارو رو هم خب یکم (:biggrin1:) عوض کردن!!!
بابا بی خیال شو :biggrin1: دیگه کجا تو اساطیر یونان دست بردن خیلی مطابقت داره.

آخرین ویرایش:
خوب این بحث خداها تموم شد!
بحث سر آخرین صحنه ی دمو رو شروع کنیم؟ :d
به نظرتون چرا کریتوس آخر دمو اینجوری پرید طرف اون تیتان؟یعنی با اونم مشکل داره؟یا شاید کسی داشته میومده به طرف تیتان که اگر یک ثانیه دیگه دمو ادامه داشت کریتوس میزدش و تیتان رو نجات میداد! و یا هزار چیز دیگه!

به نظر من کریتوس کلا تو بازی هیچ دوستی نداره :d شاید اولش با تیتان ها دوست باشه و ازشون کمک بگیره ولی احتمالا بعدا با هم دشمن میشند!

نظر دوستان چیه؟ :d

خوب این بحث خداها تموم شد!
بحث سر آخرین صحنه ی دمو رو شروع کنیم؟ :d
به نظرتون چرا کریتوس آخر دمو اینجوری پرید طرف اون تیتان؟یعنی با اونم مشکل داره؟یا شاید کسی داشته میومده به طرف تیتان که اگر یک ثانیه دیگه دمو ادامه داشت کریتوس میزدش و تیتان رو نجات میداد! و یا هزار چیز دیگه!

به نظر من کریتوس کلا تو بازی هیچ دوستی نداره :d شاید اولش با تیتان ها دوست باشه و ازشون کمک بگیره ولی احتمالا بعدا با هم دشمن میشند!

نظر دوستان چیه؟ :d
اون تایتانه که خیلی پر رو شده بود:dحتی در حال پرواز کریتوس هم که کلی گلوله ی آتیش نثار کریتوس می کرد بعدشم که می خواست بگیرتش که کریتوس یه بال زد و اوج گرفت بعد یه سقوط زد طرف تایتانه تا اون ثانیه ای که من دیدم کریتوس دقیقا نزدیک دهن تایتانه بود به نظرم همه ی تایتانها تمایل همکاری با کریتوس رو ندارن و فقط واسه داغون کردن خدایان المپ دارن دنبال گایا میان شاید کریتوس بعد از اون صحنه یه جورایی یا اون تایتانه رو یه تکونی بهش میده که یه نمه بیوفته پایین تر اینقدر مزاحم کریتوس نشه:biggrin1: یا شایدم یه تریپ سواری بگیره یا بره روش . حالا خدا می دونه اون صحنه چی می خواد بشه؟

اونطور که من تو همین سایت خوندم در مورد داستان این بازی ظاهرا کرتوس نامشروع به دنیا اومده :biggrin1:درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بی تربیت زبونتو گاز بگیر :biggrin1: فک می کردن نامشروع بوده بعد فهمید که طرف زئوس بوده :biggrin1: در ضمن "کریتوس" نه کرتوس:biggrin1:
ا:biggrin1::biggrin1:شتباه تایپی بود.خوب آخه سر همین من اصلا از داستانش خوشم نمیاد.
آخه مگه خدا بچه دار میشه:biggrin1:
بعد اونوقت مادر کریتوس کیه؟:biggrin1:
عجب خدای خوش اشتهائی هست این زئوس:biggrin1:
اگه این خدا ها بچه دار نشن که نسلشون منقرض می شه :biggrin1:مادر کریتوس شاند (shunned ) بوده و چون زن حسود و دردسر سازی بوده زئوس ولش کرده چون ممکن بوده براش مشکل ایجاد کنه :biggrin1: در ضمن این یه قسمت بی نهایت فرعی داستانه اصلا به طور مستقیم هم بهش اشاره نمی شه اینقدر داستان بازی پخته و کامله که این چیزا توش گمه.حالا نمی دونم شما چرا به فرع داستان چسبیدی؟!

آخرین ویرایش:
ای بی تربیت زبونتو گاز بگیر :biggrin1: فک می کردن نامشروع بوده بعد فهمید که طرف زئوس بوده :biggrin1: در ضمن "کریتوس" نه کرتوس:biggrin1:

ا:biggrin1::biggrin1:شتباه تایپی بود.خوب آخه سر همین من اصلا از داستانش خوشم نمیاد.
آخه مگه خدا بچه دار میشه:biggrin1:
بعد اونوقت مادر کریتوس کیه؟:biggrin1:
عجب خدای خوش اشتهائی هست این زئوس:biggrin1:
جدی؟؟مگه اصل داستان چیه؟مگه داستان این نیست که کریتوس میخواد زئوس رو بکشه؟چون بدبختش کرده

آخرین ویرایش:
نظر من در مورد داستان اینه برادر کریتوس با کشته شدن هیدیز از تارتاروس میاد بیرون و به کریتوس کمک میکنه اما توی دلش میخواد از برادرش انتقام بگیره تو همون ویدیو آخرش میگه برادرش همیشه تو فکر انتقام گرفتن از کریتوس بوده پس میشه اینجوری بشه که برادرش به ظاهر کمکش میکنه ولی در آخر اون روی خودش رو نشون میده و کریتوس رو میکشه! ! ! ! ! ! ! ! !

منم مثل صدرا به برادر کریتوس خیلی مشکوکم.اخه کجا دیدین که برای مشاهده ی یک ویدیو ی 5 دقیقه ای یه تروفی بدن که توی GOW :C دادن ؟!؟ :confused:
ویدیو هم مربوط به داداشش بود...
کلا قضیه ی داداش کریتوس خیلی بو داره...:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or