God of War III

دوستان باز هم یه مسئله ی شاخدار دیگه رفته بودم توپخونه و یه چیزی دیدم که گرخیدم این دمو رو ریخته بودن تو یه بلو-ری و 35 تومن می فروختن جریان چیه؟ رو هر کنسول اجرا می شه؟ من که گیج شدم!!!!!!!! :shocked::wacko:

آخرین ویرایش:
دوستان باز هم یه مسئله ی شاخدار دیگه رفته بودم توپخونه و یه چیزی دیدم که گرخیدم این دمو رو ریخته بودن تو یه بلو-ری و 35 تومن می فروختن جریان چیه؟ رو هر کنسول اجرا می شه؟ من که گیج شدم!!!!!!!! :shocked::wacko:
نمی دونم این که نمی شه اصلا با چی رایت گرفتن چه طور :eek:

تو رو قرآن رعایت کنید .
20 صفحست میاید میگید یکی کد دمو رو بده ، یکی کد بده ...
بابا بسه دیگه . عملا تاپیک رو کردید بازارچه ، یکی میگه کد دارم میفروشم ، یکی میخواد بخره .

اصلا غير ممكنه از 2 جهت.
1-چطوري با ps3 رايت كردن چون با pc كه نميشه dl كرد.
2-چطوري اون بلوري رو تو ps3 اجرا كردن؟؟
دیگه ممکن و غیر ممکنش رو من نمی دونم یه کلوپ تو اکباتان هم بود با دوستم رفتم دمو رو تو بلو -ری داشت هر کی می خواست می ذاشت تو ps3 اونجا بازی می کرد رو هارد هم ریخته نمی شد می خوای آدرس هم می دم.

دیگه ممکن و غیر ممکنش رو من نمی دونم یه کلوپ تو اکباتان هم بود با دوستم رفتم دمو رو تو بلو -ری داشت هر کی می خواست می ذاشت تو ps3 اونجا بازی می کرد رو هارد هم ریخته نمی شد می خوای آدرس هم می دم.
دمشون گرم اینجاست که باید گفت: اینجا ایران است!
با این حساب احتمالن بازی هاشم کپی میکنن.خود سونی قضیه رو بشنوه شاخ در میاره!

سلام من دمو GOW III رو دارم میگن رو بازی GOW : Collection هم هست دموش !
ولی یه چیز دیگه میخواستم بدونم !
من شنیدم کراتوس شخصیت ایرانی هست ! درست شنیدم ؟!!

!!!!! درسته از ایرانیا هر کاری بگی برمیاد :biggrin1: ولی دیگه فکر نمی کنم در این حد !! :eek: نه بابا کجاش ایرانیه؟! درسته یه بار تنش به تنه ی ایرانیا خورده ولی دیگه ایرانی نیست.

سلام من دمو GOW III رو دارم میگن رو بازی GOW : Collection هم هست دموش !
کلا ایرانی ها هر چی میبینن میگن مال ما هست :laughing::biggrin1: شما توجه نکن :biggrin1:

دوستان دمو رو بیخیال اینو بچسبید خیلی خوفه من که دیدم گرخیدم.داشتم بیهوش می شدم.هر چی تو عکس می بینید جزء متعلقات GOW III: Ultimate Edition ه(قبل از این هم یه سری عکس اینجوری منتشر شده بود ولی هیچ کدوم به این کاملی نبود). واقعا می شه گفت آرزوی هر ps3 بازیه که اینو داشته باشه.:hug::excited::excited::excited:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or