God of War III

امروز Collection رو از Gamestop خریدم. توش کد نبود. ولی فروشنده بهم Code داد. هر کی نداره بگه که اگه تموم نشده باشه بهش بدم.
*ویرایش: تو PSN به 3 نفر دادم تموم شد!

آخرین ویرایش:
سلام
نویسنده سایت IGN دیروز برنامه پرسش و پاسخی رو با آقای Stig Asmussen راجع به بازی اسدیو Santa Monica انجام داده که قطعا جواب سوال های کوچک و بزرگ من و شما هم خواهد بود .
ترجمه این مصاحبه رو تقدیم میکنم به همه دوست داران سری God of War .

image.php

و حالا نوبت پایان یک آغاز است . داستان نبردهای شخصیت افسانه ای ما ، Kratos به پایان خود در سومین شماره از سری بازی های God of War نزدیک میشود . بازی که مارچ سال 2010 میلادی به طور انحصاری برای PlayStation 3 عرضه خواهد شد . تیم ساخت بازی در Santa Monica به سختی مشغول به پایان رساندن مراحل ساخت و توسعه بازی هستند .
ما نیز مانند همه طرفداران و مشتاقان این بازی تشنه اطلاعات جدیدی هستیم ، پس به سراغ آقای Stig Asmussen کارگردان و طراح ارشد این بازی رفتیم تا سوال های مهمی رو راجع به بازی و مراحل ساخت ان بپرسیم . با ما همراه باشید .

Chris Roper : چقدر با بازی فاصله دارید ؟

Stig Asmussen : ما هم اکنون در فاز پایانی ساخت و توسعه بازی هستیم . ساخت بازی تمام شده است و ما در حال لمس نقاط ضعف و بهبود انها از اغاز تا پایان بازی هستیم . ما انتقادات و پیشنهادات تسترها را دریافت کرده ایم و در حال کار روی انها هستیم . در اخر باید به این نکته اشاره کنم که همه ما ، همه تیم حاظر در Santa Monica تا سر حد توان خود کار کرده اند تا این بازی در خور نام God of War باشید .

Chris Roper : از زمانی که ما از بازی چیزهای جدیدی دیدیم مدت طولانی میگذرد . آیا قبل از عرضه بازی شاهد نکات و تصاویر و اطلاعات جدید از بازی خواهیم بود یا شما سعی دارید انها را پنهان نگه دارید ؟

Stig Asmussen : تصور می کنم در ماه های آتی اطلاعات بیشتر و جدیدی در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد . حس می کنم این خیلی سخت است چون از یک طرف مشتاقان تشنه اطلاعات جدید هستند و از طرفی ما نمی خواهیم تجربه و کار سخت ما روی بازی با تصاویر و اطلاعات Spoil شود . در واقع هر وقت ما برنامه برای عرضه دمو ، معرفی ها و حتی عکس ها داشتیم ، مقداری از وقت ما در توسعه هسته اصلی بازی گرفته شده است . ما در صدد این هستیم تا استاندارد بازی را تا حد ممکن بالا ببریم و این نیازمند وقت و تمرکز روی هسته اصلی بازی است . پس من نمی توانم نبود اطلاعات را رازداری درباره بازی بنامم بلکه ما فقط تلاش کرده ایم تمام توان و تمرکز خود را روی بازی و محصول نهایی قرار دهیم .

Chris Roper : شما چه تجربه های از گزارش های بازیکنان درباره دمو به دست اوردید ؟ آیا این گزارش ها و تفسیر ها روی بازی نهایی تاثیر خواهد گذاشت ؟

Stig Asmussen : قطعا این گزارش ها روی بازی نهایی تاثر بسزایی خواهند داشت . همانطور که قبلا هم اشاره کردم ما روی بازی تست های زیادی انجام داده ایم و هیچ تستی بهتر و موثر تر از یک دمو عمومی نیست . ما با حجم زیادی از نظرات و پیشنهاد ها از E3 برگشتیم و هنوز هم من به خواندن پست ها در انجمن های مختلف ادامه می دهم .
هر گونه مشاهده یا گزارش ارزشمند است به خصوص اگر انتقادی باشد . من سعی کردم روی نکاتی تمرکز کنم که مردم واقعا ان ها را دوست دارند یا واقعا از آنها بیزار هستند . این مسائل بسیاری از وقت ما را در طول چند ماه اخیر گرفته است . جدا از انتقادات ، ما نظرات بسیاز مثبت هم از دمو داشتیم که مانند محرک به ما انرژی داد تا با توان مضاعف رو به جلو حرکت کنیم .

Chris Roper
: در موقعیی مشابه نسبت به قبل ، انتظارات از این بازی بسیار بالاست و همه روی موفقیت چشمگیر ان مانور میدهند ( هم درباره سری و هم درباره PS3 ) . شما چگونه با این فشار کنار می آیید ؟ آیا به این موضوع عادت کرده اید ؟

Stig Asmussen : من فکر نمی کنم به این موضوع عادت کرده ایم و فکر نمی کنم بتوانم احساس تیم را توصیف کنم . ما از این فشار آگاه هستیم ، قطعا فشار وجود دارد . البته من بیشتر این فشار را داخلی و ناشی از تیم می دانم . ما این فشار را روی خود قرار می دهیم . چیزهای زیادی وجود دارد که ما می خواهیم به همه نشان دهیم و جمع کردن همه انها در قالب یک بسته قطعا همراه با فشار خواهد بود .
ولی این یک فرصت است که ما می توانیم محصول خود را به دست میلیون ها بازیکن برسانیم و سعی داریم از این فشار به نحو احسنت استفاده کنیم .

gow-iii-teaser-trailer-logo.png

Chris Roper : آیا می توانید کمی اطلاعات راجع به روند پیشروی داستان به ما بدهید ؟ اینکه آیا خدایان دیگری نیز در بازی وجود خواهد داشت یا خیر ؟

Stig Asmussen : متاسفانه ، خیر . همانطور که قبلا هم اشاره کردم من دوست ندارم هیچگونه اطلاعاتی از بازی Spoil شود . بازی دقیقا از پایان God of War II شروع می شود پس شما می توانید از آن نقطه تخیلات و تصورات خود را بکنید .

Chris Roper : آیا شما با David Jaffe و Cory Barlog ( کارگردان قسمت های اول و دوم بازی ) در پروسه ساخت بازی کار کرده اید ؟

Stig Asmussen : آقای Barlog در هشت ماه نخست پروسه ساخت و توسعه بازی حضور داشت و بخش اعظمی از طراحی ها را او عهده دار بود ، پس او نقش به سزای در God of war III داشت . از آن زمان به بعد دیگر همکاری بزرگی با تیم نداشت گر چه که من چند بار با او صحبت کردم و نظرات او را جویا شدم . David هم چند بار در استدیو بود و من با او درباره بازی مشورت کردم . همچنین او نظرات و مشاهده های با ارزشی را راجع به بازی در اختیار ما قرار داد .

Chris Roper : پایان برای شما نزدیک است و همچنین برای Kratos . آیا شما از این هیجان زده هستید تا این سه گانه را خاتمه دهید یا شاید چیز جدید و متفاوتی را عرضه کنید و آیا این یک پایان تلخ و شیرین برای تیم شما خواهد بود ؟

Stig Asmussen : بزارید صادقانه بگویم . الان در این موقعیت قادر به جوابگویی به این سوال نیستم . من هم اکنون غرق در طراحی و به اتمام رساندن God of War III هستم و نمی توانم هفته های اینده را ببینم . چیزی که من را هیجان زده کرده است به پایان رساندن این بازی و چیدن قطعات مختلف بازی در کنار هم است . چیزی که خیلی به ان نزدیک هستیم .

امیدوارم مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشه .
موفق باشید .

• Like
Reactions: aidin_bandicot
سلام
از دوستان کسی دمو رو میخواد به من یه ندای بده کد رو بهش بدم. یا همون Share خودمون.
بسی لذت بردیم از دمو , واقعا خونین بود.
نسخه نهایی چه میشه.:love:

دوستان یه نکته firmware 3.15 جدید این قابلیت رو داره که بتونید بین دو تا ps3 تبادل اطلاعات و داده ها رو داشته باشید با این روش می شه این دمو رو از ps3 به یه ps3 دیگه انتقال داد؟اگه بشه چی میشه! :eek:
large_largethumbps3datatransfer.jpg

دوستان یه نکته firmware 3.15 جدید این قابلیت رو داره که بتونید بین دو تا ps3 تبادل اطلاعات و داده ها رو داشته باشید با این روش می شه این دمو رو از ps3 به یه ps3 دیگه انتقال داد؟اگه بشه چی میشه! :eek:
large_largethumbps3datatransfer.jpg
من هم موندم توش :confused:اگه این جوری باشه که سونی بیچاره میشه بازی های فول یکی میگره میدش به 1000 نفر به احتمال زیاد سیوی اپدیتی از بازی ها یا..... خدا میدونه:biggrin1:

من هم موندم توش :confused:اگه این جوری باشه که سونی بیچاره میشه بازی های فول یکی میگره میدش به 1000 نفر به احتمال زیاد سیوی اپدیتی از بازی ها یا..... خدا میدونه:biggrin1:
اصلا هم اینطور که فکر میکنید نیست. هر بازی که شما میخرید فقط و فقط برای پروفایل خودتون و کنسول خودتون باز میشه. روی کنسول دیگه فول نخواهد بود و تبدیل به Trial میشه.

لیکوعید اسلات لطف کرد و کد رو به من داد اما کار نکرد.
اول حواسم نبود یه 5 6 بار تو UK زدم بعدش که رفتم تو US زدم بازم کار نکرد اشکال از چیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or