God of War III

اگر بخوان 1و2 رو بزارن باید بازسازیشون کنن که فکر نکنم این کار رو بکنن پس بیخیال 1و2 بشین ... اگر میخواین 1 و2 بازی کنین برین با PS2 بازی کنین ... چرا 3 رو بخربن ؟ :biggrin1:
خیلی برام حرفت جالبه :biggrin1:
رو این حساب پس باید الان هر بازی PsOne ـی که توی PSN قرار میگیره بازسازی شده باشه دیگه ؟ :laughing::)
حالا چرا باید بازسازیشون کنن؟
بایدی وجود نداره ! مطمئن باشید با این همه درخواستی که شده به احتمال 90% دو نسخه اول هم توی پکی عرضه میشه

پ.ن : البته این نظر منه ها :biggrin1:

خیلی برام حرفت جالبه :biggrin1:
رو این حساب پس باید الان هر بازی PsOne ـی که توی PSN قرار میگیره بازسازی شده باشه دیگه ؟ :laughing::)

بایدی وجود نداره ! مطمئن باشید با این همه درخواستی که شده به احتمال 90% دو نسخه اول هم توی پکی عرضه میشه

پ.ن : البته این نظر منه ها :biggrin1:

خب الآن معمولا بازی هایی که با یک بازی دیگه عرضه میشه بازسازی میشن و با بازی هایی که تنها میان PSN فرق دارن . مثل ریدیک .
اگرم اشتباه کردم نمیدونستم باتوجه به فکر بالام گفتم . :-"

بازی های PS1 فرق داره، برای اینکه PS3 قابلیت اجرای بازی های PS1 رو داره ولی برای بازی های PS2 فعلا این همچین امکانی وجود نداره.
چطوری انتظار دارید که GOW و GOW II رو PS3 اجرا بشه؟

درسته که بازیه خوبیه ولی عمرا ng بشه.
GTFO

بازی های PS1 فرق داره، برای اینکه PS3 قابلیت اجرای بازی های PS1 رو داره ولی برای بازی های PS2 فعلا این همچین امکانی وجود نداره.
چطوری انتظار دارید که GOW و GOW II رو PS3 اجرا بشه؟

خوب کیوان مگه کنسول های اولی که منتشر شد (60 و 20 گیگ) قابلیت اجرای بازی های PS2 رو نداشت ؟! که بعدا برای ارزون شدن کنسول اون قطعات رو برداشتند ؟ مگه الان این همه شایعه نشده که میخواد سونی با یک اپدیت این رو هم اضافه کنه و بازی های PS2 هم روی PSN قرار بگیره ؟
کلا قبلا روی کنسول های یک سال اول این قابلیت بوده و امکان اضافه کردنش باز هست ! در ضمن اون مموری کارت هایی که برای PS2 توی PS3 میسازی برای چیه میشه بگی ؟

خب الآن معمولا بازی هایی که با یک بازی دیگه عرضه میشه بازسازی میشن و با بازی هایی که تنها میان PSN فرق دارن . مثل ریدیک .
اگرم اشتباه کردم نمیدونستم باتوجه به فکر بالام گفتم . :-"

ریدیک رو خود Starbreeze خواست که بازسازی کنه و حتی همه جا میگفت پول یک بازی رو میدین هر دو نسخه رو دریافت میکنین ;)

من هردو شمارش رو بازی کردم و ng خیلی سرتره.در مورد گرافیکش هم gow برتری نداره چون اگه بخوایم gow1 با ng1 مقایسه کنیم ng گرافیک خیلی سرتری داره.در گرافیک در کل در یک سطحن و هیچ نکته برتری نداره.ng واقها بهترینه.

دوست عزیز لطفا این بحث رو به خصوص توی این تاپیک ادامه نده.
هر کسی نظر خودش رو داره و به احتمال زیاد اکثر کسانی که در این قسمت پست میدن از طرفدارانه پروپاقرص این بازی هستند.پس با این نظر شما شدیدن مشکل دارن(مثل خودم).
پس این حرفارو اینجا نزن که جاش نیست;)

من هردو شمارش رو بازی کردم و ng خیلی سرتره.در مورد گرافیکش هم gow برتری نداره چون اگه بخوایم gow1 با ng1 مقایسه کنیم ng گرافیک خیلی سرتری داره.در گرافیک در کل در یک سطحن و هیچ نکته برتری نداره.ng واقها بهترینه.
:laughing: محرز داری میبندی که هر دو شمارشو بازی کردی اصلا ng قاب قیاس با بازیه بزرگی مثل gow نیست
وقتی بازی نکردی خوب بگو بازی نکردم دیگه
من حاضرم هیچ بازی ای نکنم ولی فقط بتونم gow رو تا اخرین نسخش بازی کنم
در مورد گرافیک هم بهتره اخرین نسخه بازیه ng رو با gow 3 مقایسه کنی تریلرهاش پره برو ببین بعد بیا یه چیز بپرون

آقایون خواهش می کنم بحث رو همین جا تموم کنید. این تاپیک رو هم دارید خراب می کنید. اگر یک پست دیگه ببینم گزارش داده میشه و مطمئن باشید که 1هفته میره تعطیلات کسی که پست بی ربط بده.

اگه دوس داشتی دونه دونه مرحله هاشو برات تعریف کنم تا بفهمی داری چرند میگی.شما هرچقدرم با بازیش حال کنی واسه خودت حال کردی.در مورد گرافیکم همونی که من گفتم چون gow بیش از 1,5 سال جلوتره.در مورد مبارزات gow باید جلوی ng لنگ بندازه.

شما تو هرتاپیکی میری مقایسه راه میندازی...:mad:
و جنگ به پا میکنی با اون نظرات درخشان ... :laughing:
بس کن دیگه برو تو تاپیک نینجا گیدن از این حرفا بزن ... :evil:

خوب کیوان مگه کنسول های اولی که منتشر شد (60 و 20 گیگ) قابلیت اجرای بازی های PS2 رو نداشت ؟! که بعدا برای ارزون شدن کنسول اون قطعات رو برداشتند ؟ مگه الان این همه شایعه نشده که میخواد سونی با یک اپدیت این رو هم اضافه کنه و بازی های PS2 هم روی PSN قرار بگیره ؟
کلا قبلا روی کنسول های یک سال اول این قابلیت بوده و امکان اضافه کردنش باز هست ! در ضمن اون مموری کارت هایی که برای PS2 توی PS3 میسازی برای چیه میشه بگی ؟
بله شایعه شده... ولی من گفتم فعلا این قابلیت نیست. در ضمن عاقلانه نیست که فقط برای عده معدودی که PS3 BC دارن پک مخصوص عرضه کنه.

مگر اینکه شایعه ها حقیقت داشته باشه و BC به PS3 برگرده. اونوقت میشه به عرضه این پک امیدوار بود.

امسال عید داریم با GOW3حال میکنیم:love:x360 بازا دارن اون موقع سماق میمکن:biggrin1:

راستی اینم بگم که این صحنه مبارزه با هیدیز خدای مرده هاست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or