God of War III

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یه سوالی برای من پیش اومده

دیشب بعد از یکی دوسال دوباره حوس کردم یه حال تپل به خدایان بدم ولی متوجه شدم بر خلاف بقیه GOW ها اینبار صلاح هایی که دفعه قبل اپگرید کردم روی همون درجه سختی دیگه اپگرید شده نیست و به همون روال سابق دوباره باید همرو اپ کنم که واسه من حداقل خیلی زد حاله میخواستم ببینم راهی هست که با صلاح های اپگرید شده از اول بازی کنم؟

بله پس چی فکر کردی باید همین طوری بازی رو رد کنی و حتی توی خیلی سخت هم همین طوری دمارم من در آمد تا ردش کردم >:)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بله پس چی فکر کردی باید همین طوری بازی رو رد کنی و حتی توی خیلی سخت هم همین طوری دمارم من در آمد تا ردش کردم >:)
منظور من اینه که وقتی روی یه درجه سختی مثلا نرمال اپگرید میکنی و بازی رو تموم میکنی وقتی دوباره روی نرمال از اول شروع میکنی تمام اپگرید ها باید باشند این یجور سنت GOW هست همه نسخه ها اینطوری بودند مگه ممکنه این اینطوری نباشه؟

تروخدا جواب بدین تا حسش نپریده

• Like
Reactions: Sega_genesis

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
الان سنت شکنی شده و فقط می تونیم از اسکین روی همون دیفیکالتی استفاده کنیم که اسکینا هر کدوم فک کنم قابلیت خاصی دارن مثل گذشته.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
الان سنت شکنی شده و فقط می تونیم از اسکین روی همون دیفیکالتی استفاده کنیم که اسکینا هر کدوم فک کنم قابلیت خاصی دارن مثل گذشته.
مطمئنید اخه GOS هم همون سیستم سابق رو داره مگه میشه این نداشته باشه ایبابا با چه تفکری برش داشتن

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مطمئنید اخه GOS هم همون سیستم سابق رو داره مگه میشه این نداشته باشه ایبابا با چه تفکری برش داشتن

ببین دوسته من فقط یه راه داره شما که وقتی نرمال رو یکبار تمام کنی و دوباره از اول میخواهی همون نرمال رو بازی کنی خوب بهت تمام اصلحه ها رو میده و همه شون هم اپگرید شده فقط کافی دوباره همون نرمال رو دوباره بری ولی اگر تا حالا روی هارد نرفتی و میخواهی از اول بری باید بگم که نمیشه و باید از اول همه رو یکی اپگرید کنی
مرسی

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
آقا اون قسمته بازی که یه یارو افتاده روی زمین داره خون ازش میره و کریتوس میره بکشدش یه دفعه میترکه قلمبه نور میشه باید چکار کرد؟؟؟
اونی نیست که میگه This is power of son?!
همون که یه سرباز جوون؟!
اگه اونه که نور از صورتش میاد طوری که نمیشه اصلا دید باید کریتوس رو طوری کنترل کنی یعنی حرکت بدی که دستش جلو نور باشه تا بتونی بری جلو و ...:D

• Like

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آقا اون قسمته بازی که یه یارو افتاده روی زمین داره خون ازش میره و کریتوس میره بکشدش یه دفعه میترکه قلمبه نور میشه باید چکار کرد؟؟؟
باید با استفاده از L3 دست کریتوس رو جلو منبعش یعنی کله یارو بگیری که کریتوش بره کارشو بسازه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
بله مهرداد جان درست فرموندن! فقط دوستان هم آدرس میدید بی زحمت درست آدرس بدید :d میترکه قلمبه نور میشه؟؟؟ سرباز جوون ؟؟؟
تو یک کلمه بگید هلیوس ! :d به نظر خودتون اسم باس رو بگید راحت تر به نتیجه نمیرسید ؟ :d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خدا وکیلی تفاوت رو تو این بازی همیشه حس کردم چون واقعا غرور بی اهمیتی برای کراتوس همیشه بوده
اون مرحلرو یادتونه که یه کنیز عریانو میرین میارین من که فکر کردم دارم نجاتش میدم بعد یه دروازه هست تا اهرمو میبرین بالا بر میگرده سر جاش
زنرو میبده به اون اهرمه بعد میرین جلو درب میاد پایین وسط گیر میکنه :d
جیغ زنه میره هوا کمرش میشکنه و با سرعتی اهسته رد میشیم
خدا وکیلی خیلی بی رحمه حال میکنم با اینش

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین