God of War III

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
خدایش خیلی بازی شاخیه من یک ماه گرفتم نفسم بریده:d
الان توی اون مرحله گیر کردم که پیر زن رو کشته باید سه تا جام بزرگ پر اب کنم دوتاش پر اب کردم اون سومی رو نمیدونم باید چیکار کنم توی اون مرحله گیر کردم. دوستان عزیز راهنمایی بفرمایند

• Like
Reactions: Sega_genesis

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,212
نام
محمد
خدایش خیلی بازی شاخیه من یک ماه گرفتم نفسم بریده:d
الان توی اون مرحله گیر کردم که پیر زن رو کشته باید سه تا جام بزرگ پر اب کنم دوتاش پر اب کردم اون سومی رو نمیدونم باید چیکار کنم توی اون مرحله گیر کردم. دوستان عزیز راهنمایی بفرمایند
موقعی که اون دو تا رو پر کردی اون پله هه که میشه حرکتش داد رو بچرخونش و بزار بین اون دو تا پله که سمت راست اون جامی که هنوز پر نشده...و بعدش زنرو بردار و از طریق پله ها بنداز توی جام سوم

• Like

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
کسی لینکی داره از داستان سری گاد او وار(کل سری).
فارسی بود که چه بهتر اما انگلیسی هم باشه مشکلی نداره.
ممنون.

• Like

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کسی لینکی داره از داستان سری گاد او وار(کل سری).
فارسی بود که چه بهتر اما انگلیسی هم باشه مشکلی نداره.
ممنون.
خدمت شما :D
http://forum.bazicenter.com/thread29221/
مرسی.
این فقط داستان یک و دو هست؟
لینک از داستان سه و دوتا بازی پی اس پی هم داری؟
coo که روی psp بود رو هم شامل میشه فقط داستان gos که مربوط به برادر کریتوس هست رو نداره !

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من الان اون عقرب بزرگه رو کشتم کمی جلوترش گیر کردم که تو اون چارچوب چوبی هست که از زمین اهن نوک تیز خارج میشه اولش یک طرف هست بعداش از تمام زمین اون سیخ ها:d خارج میشه باید چیکار کنم همش میمیرم

• Like

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من الان اون عقرب بزرگه رو کشتم کمی جلوترش گیر کردم که تو اون چارچوب چوبی هست که از زمین اهن نوک تیز خارج میشه اولش یک طرف هست بعداش از تمام زمین اون سیخ ها:d خارج میشه باید چیکار کنم همش میمیرم
دوستای عزیز میتونن با گرفتن عکسی زیبا از مرحله ی مورد نظر مشکلشون رو با سرعت 2 برابر حالت عادی حل کنند. با تشکر بازی سنتر

• Like

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

تو اون محیط مکعبی شکل باید اول اون سیخ که قسمتی بالا می یاد رو جا خالی بدی بعد که همشون با هم خاستن بیان بالا یه موجود پرنده ای مانند اونجا در حال بال زدن که شما با زدن L1+O می تونید زنجیر های کریتوس رو بش قلاب کنید و از زمین برا مدت کتر 10 ثانیه بلند شید که تو این زمان مکعب می چرخه و دوباره همین کارو کنید و آخرش یه دری باز می شه سریع از در عبور کنید تا سیخا بیرون نزدن، یه حالت چلنج داره .

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دیروز بازی رو تموم کردم ... واقعاً شاهکار به تمام معنا بود ...... خیلی بازیش حال داد...
بچه برادرم شش سالشه دیشب اخرش (که توی مثلاً حالت کما و مرگ قرار داره یه جورای انگار توی جهنم هست ) کنارم نشسته بود خیلی ترسیده بود وقتی اونجا تموم شد بهم گفت فردا میری پسش میدی دیگه بازیش نمیکنی ... من مرده بودم از خنده=))

• Like

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
دیروز بازی رو تموم کردم ... واقعاً شاهکار به تمام معنا بود ...... خیلی بازیش حال داد...
بچه برادرم شش سالشه دیشب اخرش (که توی مثلاً حالت کما و مرگ قرار داره یه جورای انگار توی جهنم هست ) کنارم نشسته بود خیلی ترسیده بود وقتی اونجا تموم شد بهم گفت فردا میری پسش میدی دیگه بازیش نمیکنی ... من مرده بودم از خنده=))

برای چی جلوی بچه از این بازیا بازی می کنی؟ من داداشم 14 سالشه نمی ذارم بازی کنه. البته اونم از دست من خیلی شاکیه! :d

• Like

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
برای چی جلوی بچه از این بازیا بازی می کنی؟ من داداشم 14 سالشه نمی ذارم بازی کنه. البته اونم از دست من خیلی شاکیه! :d
کلی دعواش کردم که بره بیرون گوش نمکرد میگفت میخوام نگاه کنم به داداشم گفتم نزار نگاه کنه دیدم کسی گوشش بدهکار نیست.... اخرش بنده خدا خیلی ترسیده بود بعداش کلی خندوندمش تا یادش بره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر