PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
ای خدا چقدر منتظرم بازیش کنم بخصوص نسل پیش که 360 داشتم یکی اینو یکی آنچارتد 1 2 3 رو خدا کنه تو E3 آنچارتد هم باز تولید شدنش اعلام رسمی بشه ...اون وقت چه شود

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دوستانی که ۳۶۰ داشتن: بازی انقدر حماسی شروع میشه حتی فکرش هم نمیکنی به نظرم علاوه بر تمام قسمت های بازی که فوقالعاده بودن شروع بازی یه سرو و گردن از همه جاش بهتر بود (البته تمام قسمت های بازی به شدت میخکوب کنندست) اون وقت هست که به کچل بی اعصاب ایمان میارید

سرنوشت این لات بازی ها ر در مقابل کریتوس میدونیم:d

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
بازی واقعا شاهکار هست.دوتا بازی توی عمرم کردم که خیلی خیلی بهم چسبید و لذت بردم.یکی این بود یکی هم Mgs3 .
بازی رو همین الان هم اگه روی ps3 انجام بدین بازم گرافیکش میخکوبتون میکنه چه برسه روی نسل Ps4
با وجود اینکه از سیر تا پیاز این بازی رو میدونم و پلتنیومش کردم ولی بازم تهیش میکنم

- - -ویرایش - - -

دوستانی که ۳۶۰ داشتن: بازی انقدر حماسی شروع میشه حتی فکرش هم نمیکنی به نظرم علاوه بر تمام قسمت های بازی که فوقالعاده بودن شروع بازی یه سرو و گردن از همه جاش بهتر بود (البته تمام قسمت های بازی به شدت میخکوب کنندست) اون وقت هست که به کچل بی اعصاب ایمان میارید

سرنوشت این لات بازی ها ر در مقابل کریتوس میدونیم:d

اسپویل
نتیجه اش یک عدد فیس له شده شد!!
yahoo_4.gif

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
از این ماجرا میشه نتیجه گرفت که کریتوس بسیار پایبند قوانین هست و رابطه ی خیشاوندی هم سرش نمیشه:d

بابا یارو به پدر و خواهر و عموی خودش و حتی پدر بزرگ غولش رحم نکرد و به بدترین شکل ممکن همه رو لت و پار کرد حالا هرکول که هیچه:d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوتا عکس جدید با کیفیت 1080p از بازی منتشر شده و یه بیانیه ای بخش ژاپن داده و گفته بازی واسه ژاپن دو روز بعد از عرضه برای آمریکای شمالی منتشر میشه

g6f45ddgj5m59kj4p6zr.jpg

ymwzjy97faega1bgvdz8.jpg

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوتا عکس جدید با کیفیت 1080p از بازی منتشر شده و یه بیانیه ای بخش ژاپن داده و گفته بازی واسه ژاپن دو روز بعد از عرضه برای آمریکای شمالی منتشر میشه

g6f45ddgj5m59kj4p6zr.jpg

ymwzjy97faega1bgvdz8.jpg

برادر ناراحت نشی ولی اینا کیفیت آنچنانی هم نداره من نسل پیش 360 داشتم بازیش نکردم اما دمو هاشو دیدم ...این عکسا زیاد یا خوب جفتو جور نشدن یا برا نسل پیش من البته این حسو دارم ..آخه به پاهایه کریتوس یا سلاحش یا هر جای عکس نگاه کنی تکسچر ها حوب نیستن به این نسل نمیحورن

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
برادر ناراحت نشی ولی اینا کیفیت آنچنانی هم نداره من نسل پیش 360 داشتم بازیش نکردم اما دمو هاشو دیدم ...این عکسا زیاد یا خوب جفتو جور نشدن یا برا نسل پیش من البته این حسو دارم ..آخه به پاهایه کریتوس یا سلاحش یا هر جای عکس نگاه کنی تکسچر ها حوب نیستن به این نسل نمیحورن
من اخه واسه چی باید ناراحت بشم:d...اما اینو باید بگم در مورد خود کریتوس از نظر فیزیک بدن هنوز هیچ کاراکتری رو دست کریتوس نیومده اینقد بدن کریتوس
جزئیات داره که تمام اندام هاش حرکت دارن
گرافیک گاو 3 الانم در حد نسل فعلیه بازی به قدری گرافیکش بالاست که محو میشی سانتا تنها استودیویی هستش که میشه با ناتی داگ مقایسش کرد

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
بایدم اینطور باشه عزیز
برای این نسخه فقط رزولوشن و فریم بازی رو بهبود بخشیدن و بقیه قسمتهای گرافیکی مثل تکسچر و سایه زنی و ...... دقیقا عین نسخه اصلی هست
نسخه اصلی هم مال 5 سال پیش .....پس انتظاراتتون از این مسایل هم باید در حد نسل قبل باشه

.

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
بخش مولتی داره؟اگه نداشته باشه از ارزش بازی کم میشه
و تو فروشش یکم مشکل پیدا می کنه
کلا اگه بازی ملتی نداشته باشه من دلم میگیره:d
البته تا حالا هیچ بازی ای رو انلاین بازی نکردم

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من نمیدونم چی ر دیدی ولی این گرافیک ر شاید نسل بعد هم بشه گفت "نسل بعدی"
مثلا شما چهره ی کریتوس ر نگاه کن قشنگ خیلی از بازی های الان به گرد پاش هم نمیرسن

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

HnS ؟ مولتی ؟ :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عزیز شما میگی تا حالا انلاین نزدی بعد از بازی که داستان محوره و کلا فقط نسخه اخرش مولتی داشته انتظار مولتی داری!؟شما دیگه کی هستی:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر