God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منم فریمور رو به 5.50 Prome-2 آپدیت کردم!
ولی موقع اجرای بازی توی همون cs اول بازی هنگ میکنه و فرت میشه! چه کنم؟؟؟

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
منم فریمور رو به 5.50 Prome-2 آپدیت کردم!
ولی موقع اجرای بازی توی همون cs اول بازی هنگ میکنه و فرت میشه! چه کنم؟؟؟

سلام

لطفا کامل پاسخ بده

از کدام لینک دانلود کرید بزار اینجا ببینم

حجم بازی چقدر است

سی پویوت رو بزار روی دیفالت

مموریت رو در صورت امکان عوض کن از دوستی چیزی قرض بگیر واسه تست

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
من به یه مشکل مسخره برخوردم.همون اوایل بازی جایی که همه جا مواد مذاب هستش و باید از یه قسمتی که با دو بار پرت کردن زنجیرها باید رفت به اون طرف گیر کردم.کریتوس اولین قسمت رو میپره ولی به قسمت بالاتر نمیره( نمیدونم درست تونستم مرحله بازی رو توضیح بدم یا نه) دوستان کمک کنید
بیشتر توضیح می دی؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سلام

لطفا کامل پاسخ بده

از کدام لینک دانلود کرید بزار اینجا ببینم

حجم بازی چقدر است

سی پویوت رو بزار روی دیفالت

مموریت رو در صورت امکان عوض کن از دوستی چیزی قرض بگیر واسه تست

از این لینک دانلود کردم

حجم بازی 1705 MB هست
از کجا باید سی پی یو رو روی دیفالت بزارم؟ :d
به کل PSP رو از دوستم قرض کردم :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
الان چک کردم هر 2 تاش رو دیفالت بود! من چه کنم؟ به عنوان یک فن GOW دارم پر پر میشم!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
الان چک کردم هر 2 تاش رو دیفالت بود! من چه کنم؟ به عنوان یک فن GOW دارم پر پر میشم!
ببین دوست عزیز مشکلتو یه خورده بیشتر بگو و مشخصات کامل دستگاهتو بگو چون منم همچیم مشکلی داشتم تقریبا .و کاری کردم که درست شد کاملا شرح بده

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
بیشتر توضیح می دی؟

چجوری بگم.همون اوایل بازی هست که همه جا رو مواد مذاب گرفته خوب،به یه قسمتی میرسیم که باید با دو بار پرش و زدن دایره به اونطرف بریم.من میرم اونطرف تا اینجا هیچ مشکلی نیست ولی وقتی که میخوام برم بالای اون بلندیه ( دو تا لبه ی دیوار هست که باید ازش بپری )نمیره

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
سلام اقايون براي اجراي God Of War: Ghost of Sparta چه ابديتي نياز است و ايا اين ابديت براي دانلود تو سايت هست ..باتشكراز همه اعضاي بازي سنتر

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22
دوستان من که اینترنت پر سرعت ندارم و باید برم بازی رو بخرم! یه وقت بازی رو ناقص بهم نندازن؟ الان بازی کامل اومده! یعنی با توجه به اینکه 2 نوامبر قرار بود بیاد این بازی که شما ها بازی کردین کامل کامل بوده؟

سوال دوم اینکه قیمت​
UMD این بازی چنده؟ من فکر میکنم آدم که PSP داره باید حداقل یه UMD هم داشته باشه...

سوال سوم اینکه آیا
UMD روی PSP های کپی خور دائم جواب میده! یکی از دوستان میگفت نمی ارزه آدم UMD بگیره، حکم دکوری پیدا میکنه... حالا چه کنم به نظر شما...

من از مجتمع کامپیوتری روبروی پاساژ میلادنور تو شهرک غرب گرفتم..از البرز.
الان هم دارم بازی می کنم و مشکلی نداره..ولی UMD هاش رو هنوز نیاورده و گفت اگه هم بیاریم احتمالا" قیمتاش بالای 60 میشه!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
IGN:9.5/10
Gamespot:8/10

راستی بچه ها چرا این سایت انقدر مسخرس.؟به کسی که کمک میکنی برات تخلف میذارن.من این 2 تا تخلفمو تو 2 روز گرفتم اونم بخاطر اینکه به یکی تو یه بازی کمک کردم تا مرحله رو رد کنه.این مسخره نیست به نظر شما؟؟؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
سلام اقايون براي اجراي God Of War: Ghost of Sparta چه ابديتي نياز است و ايا اين ابديت براي دانلود تو سايت هست ..باتشكراز همه اعضاي بازي سنتر

وحید جان از فریمور 5M33-6 به بالا میتونی با این بازی حال کنی...
تو تاپیک دانلود بازیهای PSP لینکی که farbodkain گذاشته رو دانلود کن!

واقعا بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده و اعتیاد میاره شدید:d
دوستان اگه کسی UMD رو تهیه کرده و یا میخواد تهیه کنه به من اعلام کنه لطفا:
x

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
گذاشتم روی HARD داره اشک درمیاد(به درو دیوار فوش می دم:d)

شما همونی نبودی که گفتی بذار روی هارد بعد بیا صحبت کنیم ؟! :)) منم اولش روی هارد رفتم دیدم خیلی سخت میشه یعنی اعصاب خورد کن میشه بعد روی نرمال رفتم :| البته یه دستم وقت بشه و اعصابش باشه روی هارد میریم !

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یه باگ مسخره تو بازی دیدم.یه جایی رفتم که باید برای اولین باز اون اسکلت هارو که بزنی دوباره درست میشنو بترکونم،دیدم یهو محیط بازی رفت تو هم و من داشتم رو مذابها راه میرفتم.برای شما هم اینطوری شده بود؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر