God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
saveـم یک هو پرید!

تا اونجا که یارو دست به هرچی بزنه طلا میشه رفتم و اشتباهی زدم از بازی بیاد بیرون! بعد که رفتم تو بازی load نمیشد! چه کنم ؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقایون من هم یه جا گیر کردم!!
همون جایی که یه پیرمده رو میبینیم که یه قلب طلایی دستشه!!
بعد از اینکه فرار میکنه,یه راه هست...اون راه رو که میرم یه لودینگ طولانی میزنه و رد هم نمیشه!!
چه کنم!!
اقا تو رو خدا یکی به من کمک کنه!!!:(

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
بازی تو چه تاریخی میاد ؟؟؟ چون psp رو به 6.31 آپ کردم میخوام بازی رو بخرم الان که با media go نگاه میکردم فقط دموش هست

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
این قسمت temple of zeus واقعا جالب از آب دراومد . جالبیش به اینه که برای خریدن همه گوی ها ، مجبورت میکنه دوباره بازی رو تموم کنی !
من همه گوی هارو با سه بار تموم کردن بازی تونستم بخرم و در آخر فیلم هایی که آزاد میکنه برخی از اتفاقات ریز داستان مثل بعد از گرفتار شدن برادر کریتوس، چی به سرش اومد رو توضیح میده که ارزش دیدنش رو داره

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1186220:
بازی تو چه تاریخی میاد ؟؟؟ چون psp رو به 6.31 آپ کردم میخوام بازی رو بخرم الان که با media go نگاه میکردم فقط دموش هست
همین امروز ریلیز شده

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
دوستانی که دارن بازی می کنند یک سوالی داشتم ازشون،آیا مصرف باطری PSP مثل قبل است یا اینکه خیلی بیشتر از قبل باطری مصرف می کنه سر این بازی؟.من PSP باطریش تعطیل شده روی این بازی 1 ساعت بیشتر جواب نمی ده البته CPU 333 گذاشتم.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
وقتی یارو رو پرت می کنی تو مذاب می ری از دیوار بالا؟گیر می کنه؟!!
اصلا لودینگ نداره اونجا
همچنان منتظر کمک های شما میباشم!!چون بشیار تو کفم!!
اره از دیوار میرم بالا!!
حتی میرم اون طرفش که باید انگشتر رو برداری ولی از اون جرز روبرو که میخوام برم بیرون لودینگ میزنه!!
cpu رو روی همه حالتی گذاشتم و امتحان کردم...بازم درست نشد!! بازی هم مطمئنم درسته!!چون دوستام بازی کردن و مشکلی هم نداشتن!!

opinions

کاربر سایت
Mar 13, 2008
21
اره از دیوار میرم بالا!!
حتی میرم اون طرفش که باید انگشتر رو برداری ولی از اون جرز روبرو که میخوام برم بیرون لودینگ میزنه!!
cpu رو روی همه حالتی گذاشتم و امتحان کردم...بازم درست نشد!! بازی هم مطمئنم درسته!!چون دوستام بازی کردن و مشکلی هم نداشتن!!

دوست عزیز منم یه همچین مشکلی با بازی dante's inferno داشتم! 40 درصد بازی رو رفته بودم که یهو بازی دیگه لود نمیشد و گیر میکرد! فکر کردم بازیه خراب بهم انداختن، بیخیالش شدم تا دو سه ماه! بعدش که دیگه بازی نداشتم دیدم مموری خالی هست گفتم بزار دوباره دانته رو بریزم روی مموری و در کمال تعجب ادامه بازی لود شد... میگم شما هم یه بار مموریت رو حدالامکان خالیه خالی کن، مخصوصا فولدر ISO و بعد بازی رو دوباره بریز توی مموری! امتحانش ضرری نداره...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آقا میشه یک سایتی چیزی معرفی کنید که SAVE بازی ها رو گزاشته باشه ؟ :d SAVEـم به فنا رفت اصلا حوصله ندارم از اول برم! :d یا اگر کسی تا نصفه های بازی رفته میشه SAVEـش رو لود کنه ؟ (نمی خوام بازی 100% باشه یا ... فقط می خوام بازی رو از اونجایی که خودم رفتم یا حالا کمی قبل ترش ادامه بدم! :d )
مثلا از ورود به اسپارتا کسی SAVE نداره ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اره از دیوار میرم بالا!!
UMD ISO MODE رو روی M33 Driver گذاشتید با cup و xmb 333؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آقا میشه یک سایتی چیزی معرفی کنید که SAVE بازی ها رو گزاشته باشه ؟ :d SAVEـم به فنا رفت اصلا حوصله ندارم از اول برم! :d یا اگر کسی تا نصفه های بازی رفته میشه SAVEـش رو لود کنه ؟ (نمی خوام بازی 100% باشه یا ... فقط می خوام بازی رو از اونجایی که خودم رفتم یا حالا کمی قبل ترش ادامه بدم! :d )
مثلا از ورود به اسپارتا کسی SAVE نداره ؟

این SAVE دقیقا از لحظه ورود به اسپارتاس!
PassWord: mahdico
دانلود

• Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر