God Of War Fan Club

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
من شایعاتی شنیدم که در نسخه سومش هم سرو کله ایرانی ها هم پیدا میشه. حالا راسته یا دروغش نمی دونم.
نسخه ی coo به خاطر این با ایرانی ها جنگ داشت چون در حال مرور هفت سالی که کریتوس فرمانده بوده! که ایران بهشون حمله میکنه!:d(ما آخر یک داستان درست و حسابی از این coo ندیدیم !:d همه میگن همون 7 سال!)
gow 3 هم که اگه gow 2 را بازی کرده باشی باید بدونی که کریتوس میخواد خدایان را زیرو رو کنه!:d

• Like
Reactions: ehsanservat

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
آقا تایپک خوابیده و پر شده از اسپم و چیز مفیدی توش نیست بابا فن های این بازی کجان خوابن؟!:biggrin1:
شما بگذار یه خبری تریلری چیزی از بازی بیاد فن های این بازی زیادن ولی الان که خبری نیست فقط منتظرن

• Like

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
داستان بازی !
هر چه قدر روش بحث کرد بازم جا داره ! چرا هیچ بحثی نیست؟!:biggrin1:
درباره داستان بازی تا دلت بخواد بحث شده میتونی به تاپیک God of War III در انجمن PS3 مراجعه کنی
اگر سوالی داری بپرس

به نظرتون gow3 داستانشچه جوریه؟
یه چیزایی میشه حدس زد احتمالا باید از همون اول غافل گیر کننده باشه

coo داستانش چیه؟
COO هم اون هفت سالی رو که کریتوس به خدایان خدمت کرد رو روایت میکنه (داستانش قبل از GOW1 هست)

آخرین ویرایش:
  • Like

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام. نمیدونم دیشب این سریال مزخرف روز حسرت رو دیدید یا نه.اما تو اون قسمتی که جهنم برزخی رو نشون میداد از دموی god of war 3 استفاده کردند.:eek::eek::biggrin1::eek:

• Like

Amir Sadjad

کاربر سایت
Jan 16, 2008
20
نام
امیرسجاد
فکر نمیکنم داستانش تو PSP به گذشته و قبل از کشته شدن زن و بچش برگرده چون در تمام مراحل عذاب وجدان مرگ زن و بچش رو داره و دائم تصاویری از اون ماجرا تو ذهنش میبینه. در مرحله آخر هم دائم به دنبال کلایوپی (دخترش) میره و به پرسیفونه (Persephone) خدای جهان زیرین(و ملکه مرگ) میرسه...اونجا از پرسفونی میخواد که اونو به سوی دخترش راهنمایی کنه ، اون در جواب میگه که خدایان به تو نیاز دارند و اگه نیازشون رو بر طرف کنی اینکار رو برات میکنن ، کریتوس هم میگه من زیاد براشون کار کردم ولی هیچوقت به قولشون عمل نکردند !! پرسیفونی میگه : آره ، راستش رو بخوای من خودم هم دل خوشی از زئوس (که پدرش میشه) و هدیوس (Hades ارباب مرگ و دنیای پس از مرگ که پرسیفونه رو میدزده تا به همسری خودش در بیاره و زئوس گویا در این باره کار خاصی نمیکنه ) ندارم و... خلاصه بهش میگه که باید قدرت ماورائیت رو از دست بدی تا بتونی وارد جایی بشی که دخترت اونجاست. حالا دخترش کجاست ؟ در الیزیوم (Elysium که در اساطیر یونان همون بهشت میشه) پس نتیجه میگیریم که دخترش کاملا مرده !! کریتوس هم از خدا خواسته قبول میکنه ، قدرتش رو از بدنش خارج میکنه ، وارد بهشت میشه ، دخترش رو میبینه ، در آغوش میکشه و در جواب این سوال که "چرا رفتی بابا ؟" میگه "من الان اینجام و دیگه هیچوقت ترکت نمیکنم". پایان....:biggrin1:

نه ، دلتون رو خوش نکنید کریتوس(ناخواسته) به دخترش دروغ گفته چون 10 ثانیه بعد ، وقتی متوجه میشه که همه این آتیشها زیر سر پرسیفونه بوده و اون بوده که قصد داشته اطلس (همون خدایی که زئوس به خاطر گناهش مجبورش کرد تا ابد دنیا رو روی دوشش نگه داره) رو آزاد کنه و کل جهان رو به هم بریزه بین دو راهی قرار میگیره. اینجاست که کریتوس باید بین زندگی ابدی با دخترش در بهشت و نجات دنیا یکی رو انتخاب کنه و متوجه میشه که باید دنیا رو نجات بده و اینکه دیگه هرگز دخترش رو نمیبینه. اینطوری دل از کلایوپی میکنه و قدرتش رو پس میگیره :

youtube.com/watch?v=eaHNFECeA0Y

بعدش هم اطلس رو مجددا به زنجیر میکشه و پرسیفونی رو نابود میکنه.

آخرین ویرایش:
  • Like

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
فکر نمیکنم داستانش تو PSP به گذشته و قبل از کشته شدن زن و بچش برگرده چون در تمام مراحل عذاب وجدان مرگ زن و بچش رو داره و دائم تصاویری از اون ماجرا تو ذهنش میبینه. در مرحله آخر هم دائم به دنبال کلایوپی (دخترش) میره و به پرسیفونه (Persephone) خدای جهان زیرین(و ملکه مرگ) میرسه...اونجا از پرسفونی میخواد که اونو به سوی دخترش راهنمایی کنه ، اون در جواب میگه که خدایان به تو نیاز دارند و اگه نیازشون رو بر طرف کنی اینکار رو برات میکنن ، کریتوس هم میگه من زیاد براشون کار کردم ولی هیچوقت به قولشون عمل نکردند !! پرسیفونی میگه : آره ، راستش رو بخوای من خودم هم دل خوشی از زئوس (که پدرش میشه) و هدیوس (Hades ارباب مرگ و دنیای پس از مرگ که پرسیفونه رو میدزده تا به همسری خودش در بیاره و زئوس گویا در این باره کار خاصی نمیکنه ) ندارم و... خلاصه بهش میگه که باید قدرت ماورائیت رو از دست بدی تا بتونی وارد جایی بشی که دخترت اونجاست. حالا دخترش کجاست ؟ در الیزیوم (Elysium که در اساطیر یونان همون بهشت میشه) پس نتیجه میگیریم که دخترش کاملا مرده !! کریتوس هم از خدا خواسته قبول میکنه ، قدرتش رو از بدنش خارج میکنه ، وارد بهشت میشه ، دخترش رو میبینه ، در آغوش میکشه و در جواب این سوال که "چرا رفتی بابا ؟" میگه "من الان اینجام و دیگه هیچوقت ترکت نمیکنم". پایان....:biggrin1:

نه ، دلتون رو خوش نکنید کریتوس(ناخواسته) به دخترش دروغ گفته چون 10 ثانیه بعد ، وقتی متوجه میشه که همه این آتیشها زیر سر پرسیفونه بوده و اون بوده که قصد داشته اطلس (همون خدایی که زئوس به خاطر گناهش مجبورش کرد تا ابد دنیا رو روی دوشش نگه داره) رو آزاد کنه و کل جهان رو به هم بریزه بین دو راهی قرار میگیره. اینجاست که کریتوس باید بین زندگی ابدی با دخترش در بهشت و نجات دنیا یکی رو انتخاب کنه و متوجه میشه که باید دنیا رو نجات بده و اینکه دیگه هرگز دخترش رو نمیبینه. اینطوری دل از کلایوپی میکنه و قدرتش رو پس میگیره :

youtube.com/watch?v=eaHNFECeA0Y

بعدش هم اطلس رو مجددا به زنجیر میکشه و پرسیفونی رو نابود میکنه.

فقط اون Persephone پرسفون هستش (البته پرسفون هم خدای Underworld و مرگ هست)
خدای بزرگ و اصلی جهان زیرین و پس از مرگ فقط Hades هست و بس :biggrin1:
ضمنا درست گفتی داستان Chaines of Olympus تقربیا کمی بعد از کشته شدن زن و بچش (ناخواسته به دست خود کریتوس) اتفاق میوفته
خیلی عالی توضیح دادی

Amir Sadjad

کاربر سایت
Jan 16, 2008
20
نام
امیرسجاد
فقط اون Persephone پرسفون هستش (البته پرسفون هم خدای Underworld و مرگ هست)
خدای بزرگ و اصلی جهان زیرین و پس از مرگ فقط Hades هست و بس :biggrin1:
ضمنا درست گفتی داستان Chaines of Olympus تقربیا کمی بعد از کشته شدن زن و بچش (ناخواسته به دست خود کریتوس) اتفاق میوفته
خیلی عالی توضیح دادی
تلفظ یونانیش گویا میشه پرسیفونی ، تو بازی هم راوی و هم کریتوس اینطوری تلفظ میکنند. اونم گفتم ملکه مرگ دیگه :) داستان یحتمل جایی بین شماره اول و دوم بازی قرار داره و این سه شماره یه جورایی مکمل داستان همدیگه هستند.

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
سلام. نمیدونم دیشب این سریال مزخرف روز حسرت رو دیدید یا نه.اما تو اون قسمتی که جهنم برزخی رو نشون میداد از دموی god of war 3 استفاده کردند.:eek::eek::biggrin1::eek:
اره اين سنماها که بلد نيستن هنري از خودشون نشون بدن همش بلدن تقليد کنن خاک تو ... .
خدا کنه تريلر جديد نياد وگرنه زود تقليد ميکنن براي سريال جديد جدا افت داره.
يا همين برنامه شبکه 3 اسمش 101 هست يه نفر در برابر 100 نفر اين کارشون هم مال xbl هست ولي اين حضوريه ولي مال xbox مجازي بعد هم پز ميزنن ميگن برنامه درست کرديم نميدونم اينا دلشون به چي خوشه همش تقليد کاريه
خدا بهمون رحم کنه.
راستي تو يه سايت خونده بودم که گرافبک بازي GOW3 به حد فيلم بيوولف رسيده که اگه اينطوري باشه که جدا خيلي خوب ميشه.

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
این یک تحلیل تاثیر گذاری بازی برای قسمت دوم هستش که خیلی وقت پیش (دو سال پیش !) نوشتمش و حالا دارم اینجا قرارش میدم...امیدوارم مفید واقع بشه :

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر