God Of War Fan Club

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
میشه از عکس های کوچیک استفاده کنی؟کل تاپیک بهم خورده.

من یه سوال واسم پیش اومده ببین:
کریتوس به خدایان المپیوس خدمت می کند و دستورات آن ها را انجام می دهد.او درپی این است که تمام جهان را بگیرد و به خدایان المپوس خدمت کند.
کریتوس زمانی به خدایان کمک کرد و با اونها بود که اریز بهش کمک کرد و اون ماموریت هایی که انجام میداد برای اریز بود.
و این داستان ماله قبل از God 1 هست ولی چرا در نسخه PSP چیزی درمورد اریس و ماموریت اتنا اشاره نشده.
و اینکه

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
میشه از عکس های کوچیک استفاده کنی؟کل تاپیک بهم خورده.

من یه سوال واسم پیش اومده ببین:

کریتوس زمانی به خدایان کمک کرد و با اونها بود که اریز بهش کمک کرد و اون ماموریت هایی که انجام میداد برای اریز بود.
و این داستان ماله قبل از God 1 هست ولی چرا در نسخه PSP چیزی درمورد اریس و ماموریت اتنا اشاره نشده.
چشم حتما
اینو نمی دونم اما فکر کنم موضوع به قبل از اریس بر می گرده و اولای کار کریتوس که به خدایان المپیوس اطمینان داشته و بهشون خدمت می کرده رو به نمایش می گذاره

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
چشم حتما
اینو نمی دونم اما فکر کنم موضوع به قبل از اریس بر می گرده و اولای کار کریتوس که به خدایان المپیوس اطمینان داشته و بهشون خدمت می کرده رو به نمایش می گذاره
ببین داداش sajad gamer درست میگه.کریتوس قبل از جنگ با بربرها اصلا کاری با خدایان نداشته.سرنوشت طوری گره خورد که اون خودش رو بنده اریس کنه و سرنوشتش با خدایان گره بخوره.
بعد شما خودت میگی برای رهایی از عذاب وجدان کشتن زن و بچش ماموریت ها رو انجام میداده.خوب زن و بچش رو توی gow1 میکشه دیگه.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
حالا که خوب فکر می کنم میبینم شما درست میگید
اما من یک گله از سونی دارم آخه این چه وضع پیچیده کردن داستانه؟ ( دیگه واقعا پیچیده شده :biggrin1: )

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام , دوستان يه توضيحي درباره gow هايي كه تا حالا واسه psp و كنسولهاي ديگه اومده ميخواستم ....

و ميخواستم بدونم اين GOW Chains of Olympus چندمين GOW هستش ؟

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
سلام , دوستان يه توضيحي درباره gow هايي كه تا حالا واسه psp و كنسولهاي ديگه اومده ميخواستم ....

و ميخواستم بدونم اين GOW Chains of Olympus چندمين GOW هستش ؟

درمورد داستان میخواهی یا کیفیت کاری بازی؟

GOW Chains of Olympus
از نظر داستان باید اول باشه اما ورودش 3وم هست.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
درمورد داستان میخواهی یا کیفیت کاری بازی؟
از نظر داستان باید اول باشه اما ورودش 3وم هست.

نه بابا كلا ميگم , مثلا من 2تا gow رو رو ps2 ديدم اسماشون چيه ؟(اصلا اسم دارن , يا بهشون ميگن gow1 يا 2)

يعد شنيدم gow3 رو ps3 مياد .... درسته ؟ آيا اين chains of olympus همون gow ري هستش كه واسه ps3 اومده ؟

sajadgamer

کاربر سایت
Feb 22, 2009
189
نام
sajad hosseini
God Of War Version

با سلام
نه بابا كلا ميگم , مثلا من 2تا gow رو رو ps2 ديدم اسماشون چيه ؟(اصلا اسم دارن , يا بهشون ميگن gow1 يا 2)

يعد شنيدم gow3 رو ps3 مياد .... درسته ؟ آيا اين chains of olympus همون gow ري هستش كه واسه ps3 اومده ؟

ببین دوست عزیز ما کلا 4 تا بازی God داریم:

God Of War 1: این بازی اولین نسخه از مجموعه God Of War هست و به صورت انحصاری برروی PS2 وجود دارد که داستان بازی رو اول از اینجا میفهمی.

God Of War 2: این بازی دومین نسخه از بازی های God Of War بوده و بعد از 2-3-4 سال بعد از God Of War 1 وارد شد و ادامه نسخه ی قبلی بوده.

God Of War chains of olympus: این بازی بعد از God 1 و God 2 وارد بازار شد و به صورت انحصاری برای PSP تایید شد .داستان این بازی به قبل از God 1 بر میگرده.

God Of War 3: این بازی 4 مین نسخه از بازی های God Of Warاست اما به دلیل این که ادامه God 2 بوده شده God Of War 3 و هنوز وارد بازار نشده و به صورت انحصاری برروی PS3 قرار میگیرد.

و اسم این بازی ها هم God Of War: یعنی خدای جنگ هست.که برای راحتی میگنGod .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
با سلام

ببین دوست عزیز ما کلا 4 تا بازی God داریم:

God Of War 1: این بازی اولین نسخه از مجموعه God Of War هست و به صورت انحصاری برروی PS2 وجود دارد که داستان بازی رو اول از اینجا میفهمی.

God Of War 2: این بازی دومین نسخه از بازی های God Of War بوده و بعد از 2-3-4 سال بعد از God Of War 1 وارد شد و ادامه نسخه ی قبلی بوده.

God Of War chains of olympus: این بازی بعد از God 1 و God 2 وارد بازار شد و به صورت انحصاری برای PSP تایید شد .داستان این بازی به قبل از God 1 بر میگرده.

God Of War 3: این بازی 4 مین نسخه از بازی های God Of Warاست اما به دلیل این که ادامه God 2 بوده شده God Of War 3 و هنوز وارد بازار نشده و به صورت انحصاری برروی PS3 قرار میگیرد.

و اسم این بازی ها هم God Of War: یعنی خدای جنگ هست.که برای راحتی میگنGod .
gow2 دو سال بعد از gow1 ومد!
میگن gow نه god! که مخفف اسم بازی هست!

• Like
Reactions: ehsanservat

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
و اسم این بازی ها هم God Of War: یعنی خدای جنگ هست.که برای راحتی میگنGod

خوب شد اينو گفتي كه اسمش خداي جنگ هستش!!!!:biggrin1:;)

:biggrin1:من به خدا انگليسيم خوبه تقريبا (در حدي كه بگي نگي تو تمام سايتاي انگليش ميتونم گليمه خودمو از

آب بيرون بكشم!:biggrin1:;)

به هر حال از تمام توضيحاتت بخصوص ترجمه ي عبارت God Of War ممنونم !!!! :biggrin1:;)

God Of War chains of olympus بازی نکردم:( به نظرتون ارزش pspخرید داره؟؟؟

دوست عزيز من بازي gow تو ps2 رو ديدم كه دوستانم بازي ميكنن و به نظرم عالي بود , نميتونم بگم

chains of olympus بهتر از اون 2تاست چون اون 2تا رو خودم بازي نكردم ولي به نظرم فوق العاده بود ,

من 2روز نميشه تمومش كردم , خيلي باحال بود فقط به نظرم يكم كم بود :(....

(به قسمت آخره حرفم زياد توجه نكن چون به نظر من تمام بازي ها كمه !!:biggrin1:

ميرزه به خاطرش psp بگيري به نظر من , اصلا psp واسه خودش غوليه , تعجب ميكنم ps3 داري , ولي psp نداري!! (شوخي كردم , هيچ ربطي بهم ندارن!:biggrin1:;))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر