God Of War Collection

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
متاسفانه پرتش جالب نیست.
از نظر گرافیکی تغریبا با نسخه 2 یکی هست منتها بعضی از texture ها مقداری ماتر هستند.
در مورده فریم ریت هم بازی اکثریت روی 20 الا 25 داره اجرا میشه پس انتظار بازی روان رو نداشته باشید
"Digital Foundry" گذاشته ویدیوهای framerate و مقایسه تصویری رو

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
این دوبازی بهترین بازی های ps2هستندوبازی کردن آنها در یک کنسول دستی خالی از لطف نیست.متاسفانه HDنبودن این بازی وعدم پیشرفت گرافیکی نسبت به نسخه اصلی از نکات منفی آن به شمار می رود.:d

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
این دوبازی بهترین بازی های ps2هستندوبازی کردن آنها در یک کنسول دستی خالی از لطف نیست.متاسفانه HDنبودن این بازی وعدم پیشرفت گرافیکی نسبت به نسخه اصلی از نکات منفی آن به شمار می رود.:d

فریم ریت 25 رو یادت رفت:|

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام بچه ها
من این بازی رو همون موقع که تخفیف خورد خریدم ولی چون اینجا بن شدم نتونستم بیام چیزی در موردش بنویسم
جرم = مولتی یوزر:d
بازی یه پورت متوسط هست.کات سین های بازی دقیقا مال همون ps2 هست.تازه موقع نشون دادن کاتسین ها صفحه از چهار طرف کوچیک میشه
اما خود بازی از نسخه ps2 خیلی بهتره.فکر کنم خود گیم پلی بازی یا ingame بازی (:-/ من این اصطلاحات رو خوب بلد نیستم) از روی نسخه ps3 پورت شده بود.دلیل هم دارم واسش:
یک باگ تو نسخه ps3 شماره دو بوود که وقتی فن اطلس رو رو هوا میزدی اونم رو هوا عمل میکرد و رو زمین نمیزد.نسخه ویتا هم همینجوریه اما نسخه ps2 درست بود
از نظر فریم ریت و اینا همون اول بازی خیلی به چشم میاد که افت داره اما یکم که از بازی میری دیگه تو چش نیست و احساس نمیشه که افت داره(چون واقعا اینجور نیست.) یعنی دیگه زیاد افت فریم نداره
گیم پلی هم که همون جوریه مثل پلی 2 فقط با لمس پشتی دستگاه جعبه ی قدرت ها و در ها رو باز میکنه.همچنین اوردن شمشیر المپوس یا اون گرز هم با صفحه لمسی(جلو) قابل انجامه.قدرت اتش هم با صفحه لمسی میشه استفاده کرد.
فعلا ویتا تا یه مدت دستم نیست که اسکرین شات بذارم(نزدیک 30 تا اسکرین شات گرفته بودم=(()
در کل نمرم 7.5 هست.تجربه بازی رو ویتا خیلی حال میده مخصوصا واسه فن های چند اتیشه مثل من ولی رو very hard تقریبا غیر ممکن میشه با کنسول دستی:d.
کسایی هم که تا حالا تجربه نکردن رو کنسولای قبلی نسخه ویتا هم تجربه خوبی هست.
اینم بگم که هر دوتا بازی با هم هست و حجمش هم 3.1 گیگه
همین
:d

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
من بازی رو تموم کردم، انصافا بازی خیلی خوبی بود و پورتش رو ویتا واقعا خوب بود،
من خودم نسخه های کنسولی رو بازی نکرده بودم، ولی با این خیلی حال کردم.
واقعا بازی قشنگی بود و تجربه لذت بخشی داشت، غیر از مشکلات افت فریم اوایل بازی و یکی دو تا باگ کوچیک هیچ مشکلی نداشت.
همه چی عالی بود.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من بازی رو تموم کردم، انصافا بازی خیلی خوبی بود و پورتش رو ویتا واقعا خوب بود،
من خودم نسخه های کنسولی رو بازی نکرده بودم، ولی با این خیلی حال کردم.
واقعا بازی قشنگی بود و تجربه لذت بخشی داشت، غیر از مشکلات افت فریم اوایل بازی و یکی دو تا باگ کوچیک هیچ مشکلی نداشت.
همه چی عالی بود.
داداش اگه تونستی اسکرین شات بگیر.پورتش خوب نبود(همونطور که تو پست 72 گفتم)
نسخه ps2 فریمش خیلی ازین بهتر بود.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
داداش اگه تونستی اسکرین شات بگیر.پورتش خوب نبود(همونطور که تو پست 72 گفتم)
نسخه ps2 فریمش خیلی ازین بهتر بود.
راستش من اون رو خیلی وقت پیش رو کامپیوتر بازی کرده بودم و اصلا یادم نمیاد چجوری بود(تازه اونموقع هم فقط اولش رو رفته بودم) ولی من به شخصه تو بازی اصلا مشکلی ندیدم، فقط اوایل بازی افت فریم کمی داشت، البته اینی که من خریدم ورژن جدیدترش و رجین آل هست، البته فک نمیکنم فرقی داشته باشه.
ولی خوشمان آمد.(خب بازیشم قشنگه تاثیر میزاره:d)
آخرای بازی دیگه دستم سر میشد :))
فقط یه اشتباه بدی که کرده بودن و خیلی اذیتم کرد این بود که وقتی بازی میکردم اگر یکم انگشت چپم رو آنالوگ میلغزید و به صفحه میخورد شمشیرش رو عوض میکرد و بازی رو خراب میکرد دیگه،
متاسفانه این یکی از نکاتی بود که توش حداقل باید رعایت میکردن یا مثل borderlands یکار میکردن که بشه غیر فعالش کرد.

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
من تو تخفیف خریدم هر سه تا نسخه رو...
اما برای collection اصلا تروفی هاش تو لیست بازی ها نمیاد...موقع شروع بازی یه پیغامی مبنی بر این که network برا این برنامه غیر فعال شده...بدون تروفی که حال نمیده...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
من تو تخفیف خریدم هر سه تا نسخه رو...
اما برای collection اصلا تروفی هاش تو لیست بازی ها نمیاد...موقع شروع بازی یه پیغامی مبنی بر این که network برا این برنامه غیر فعال شده...بدون تروفی که حال نمیده...
خوب مثلا تورفی بده چه اتفاقی میفته؟این رو یادمه بازی رو بعضیا البته نسخه فیزیکی مشکل داشت که با پاک کردن سیو بازی و استارت از نو مشکل حل میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر