God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
اون اژدها که فقط راهش همونه.شما دایره رو سریع نمیزنین حتما!
حالا من علاوه بر اینجا توی gow 2 اونجایی که اون غول سنگیه هستش بعد باید از کوهستان کنار اون غوله بر ی بالا، میرسی به یه جایی که 2 تا سنگ هستش که تو یه چاله افتادن و انگار باید یه جوری اونا رو ببرم بالای سکو گیر افتادم،نمی دونم این سنگ ها رو کجام بزارم!
به قولی:ها؟:D

اين Trophyـه Die enough times ... جريانش چيه دقيقا ؟ :biggrin1:
Getting My A$s Kicked (Bronze) Die enough to get offered Easy Mode.

بعد چجوري ميشه اين بازي رو زير 5 ساعت تموم كرد ؟ GOW I .

شماره ي 1 رو تموم كردم واقعا هنوزم برام لذت بخش بود . خيلي حال داد .
تروفی که راحته.مثلا وقتی به یک باس رسیدی انقدر بزار بکشت تا وقتی مردی یک گزینه بیاد که می خوای بازی رو ،رو درجه ساده بری یا نه!فکر کنم 10 بار یجا بمیری بگه.

5 ساعتم ساده اس.من خودم زیر 4 رفتم.فقط کسیو نکش (مگر اینکه مجبور بودی)و برو جلو.معاماها رو هم که بلدی.بازیو بزار رو easy خیلی راحت تموم میشه.
راستی من پر ققنوسا رو هم کامل کردم.تو پندورا رینگ هم 2 تا کلیدش رو پیدا کردم و در رو هم باز کردم.انقدرم وقت اضافه آووردم...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
تروفی که راحته.مثلا وقتی به یک باس رسیدی انقدر بزار بکشت تا وقتی مردی یک گزینه بیاد که می خوای بازی رو ،رو درجه ساده بری یا نه!فکر کنم 10 بار یجا بمیری بگه.
اوه اصلا حواسم به اين قضيه نبود :biggrin1:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,590
چه عجب یه نفر بالاخره همدرد من شد! می دونم چی می کشی masterboy جان،منم به خدا 10 روزه دارم یه دم دایره می زنم،(دیگه کم مونده دکمه دایرم بشکنه!) ولی هر چی می زنم بازم آژدها سرشو آزاد می کنه و خونش تموم نمیشه دکل هم سالمه،در راه خدا به ما کمک کنید والا ثواب داره!

حالا من علاوه بر اینجا توی gow 2 اونجایی که اون غول سنگیه هستش بعد باید از کوهستان کنار اون غوله بر ی بالا، میرسی به یه جایی که 2 تا سنگ هستش که تو یه چاله افتادن و انگار باید یه جوری اونا رو ببرم بالای سکو گیر افتادم،نمی دونم این سنگ ها رو کجام بزارم!
اساتید فن (البته اگه فهمیدید من کجا رو گفتم؟! :((:) کمک کنید) مثل استاد صدرا!:love:
ممنوننننننننننن

برای God Of War 1 هم دوستان توضیح دادن تنها راهش همونه

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

رو درجه خيلی آسون ميشه فقط مهارت و سرعت عمل ميخواد !
بعضی جاهام بهتره بی خيال بعضی دشمنا بشی و بری جلو :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
خوب تو GOW II اینا مونده :

2 تروفی طلا :

15 MIN FIGHT SCENE

YOU KNOW THR GERMANS MAKE GOOD STUFF...

این دومی رو 4 تاش رو گرفتم 2 تا مونده!
urn of gorgons و urn of olympus رو نگرفتم.

تو GOW I میشه کاری کرد که تو این 5 ساعت که میرم بتونم تمام جادوها و سلاح ها رو تا آخر آپ کنم؟

DON'T LEAVE HER HANGING
باید چه کنم؟ :d

این CALLENGE OF GODS چرا انقدر سخته؟ :d تو دومی یا سومی موندم! نمیشه ردشون کرد :d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
خوب تو GOW II اینا مونده :

2 تروفی طلا :

15 MIN FIGHT SCENE

این دومی رو 4 تاش رو گرفتم 2 تا مونده!
urn of gorgons و urn of olympus رو نگرفتم.

تو GOW I میشه کاری کرد که تو این 5 ساعت که میرم بتونم تمام جادوها و سلاح ها رو تا آخر آپ کنم؟

DON'T LEAVE HER HANGING
باید چه کنم؟ :d

این CALLENGE OF GODS چرا انقدر سخته؟ :d تو دومی یا سومی موندم! نمیشه ردشون کرد :d

چلنجی که باید یک دور بچرخی و بترکونیشون؟واقعا سخته!!
DON'T LEAVE HER HANGING
اونجا که اوراکل آویزونه و شمارش معکوسه باید 10 ثانیه بیشتر برات زمان بمونه.
تو 5 ساعتم نشدنیه تقریبا.بهتره از همون red orb بینهایت ares استفاده کنی واسه آپ کردن اسلحه ها.

اینم 2 تا کافیه.بازی که تموم شد نیوگیم کن و دو تا رو فعال کن تا توفی رو بده.
15 MIN FIGHT SCENE
اینو که باید تو بازی میگرفتی.فکر کنم قبل از رسیدن به خواهر سومه که یک مسیرو میری پایین و هی جلوت بسته میشه و دشمنا میان.اونجا رو باید زیر 10 دقیقه بری که ساده اس.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,828
نام
کیارش

نوید این یعنی آخر حقارت:biggrin1:
سر این تروقی من چقدر به کسی که طراحیش کرده فحش دادم.:biggrin1: خداییش زورم میومد این کار رو کنم. سر GOW 1 رو PS2 موقعی که این پیشنهاد بی شرمانه رو بهم داد تا یه هفته دیگه سراغ بازی نرفتم:biggrin1:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
خوب اینطور که به نظر میاد باید 2 بار GOW I رو تموم کنم! (یکبار تموم کردم حدود 1000 تا RED ORB می خواستم که کم اومد :d ) هیچ راه دیگه ای نیست؟ :d حس 2 بار رفتن نمیاد! نمیشه سریع برسم به آرس و اون آخر کار جمع کنم؟
نه اونی که میگه 2 تاش رو فعال کن یکچیز دیگست! شاید پس من اشتباه میکنم! تو این توضیحاتش نوشته COLLECT ALL UBER CHESTS یکجا خوندم تو توضیحات اینم در مورد URN ها نوشته بود فکر کردم به هم ربط دارند! خوب این صندوق ها چی هستند و از کجا پیدا میشند؟
اون یکی هم نمیدونم چرا نگرفتم احتمالا بیشتر از 10 دقیقه شده! یعنی اینم باید یکبار تا آخر برم؟ :d مثل اینکه قسمت شده قبل از GOW III اینا رو دوباره برم :d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
خوب اینطور که به نظر میاد باید 2 بار GOW I رو تموم کنم! (یکبار تموم کردم حدود 1000 تا RED ORB می خواستم که کم اومد :d ) هیچ راه دیگه ای نیست؟ :d حس 2 بار رفتن نمیاد! نمیشه سریع برسم به آرس و اون آخر کار جمع کنم؟
نه اونی که میگه 2 تاش رو فعال کن یکچیز دیگست! شاید پس من اشتباه میکنم! تو این توضیحاتش نوشته COLLECT ALL UBER CHESTS یکجا خوندم تو توضیحات اینم در مورد URN ها نوشته بود فکر کردم به هم ربط دارند! خوب این صندوق ها چی هستند و از کجا پیدا میشند؟
اون یکی هم نمیدونم چرا نگرفتم احتمالا بیشتر از 10 دقیقه شده! یعنی اینم باید یکبار تا آخر برم؟ :d مثل اینکه قسمت شده قبل از GOW III اینا رو دوباره برم :d
خوب بگو باید UBER CHESTS رو بگیری:D این ربطی به اون دو تا که گفتی نداشت.منم اشتباه کردم.
اینا کلا 3 تان تو بازی.بهتره ویدئوهاشونو ببینی تو یوتوب.الان می خواستم بنویسم گفتم نمیفهمی اگر بخوام توضیح بدم.:biggrin1:
خلاصه اش اینه:اولی جایی که شاه بربرها رو میکشی.دوباره باید بری تو اون مسیر.
دومی جایی که مترجم دومیه اس!
سومی هم فقط میتونم بگم اونجا که دو تا پره میچرخن و رو آتیشا پرواز میکنی.دقیقا قبلش.

اگر چند تا سیو میزدی انقدر اذیت نمیشدی!تو همون gow 1 که راحت میتونستی جنگ اریس رو بیاری و 1000 تا رو بگیری.البته تو 5 ساعتم اگر خیلی حوصله بخرج بدی میتونی ازش بگیری.از بازی دوباره بهتره.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122

یه پیشنهاد در مورد Upgrade کردن
اونم اینه که Blade Of Chaos رو تا Lvl 3 بیشتر Up نکن چون از این lvl به بعد Orb زیادی لازم داری در واقع بعد از اینکه Ares رو شکست میدی
و دوباره Blade Of Chaos رو بدست میاری خودش Max هستش و لازم نیست خودت Up کنیش
بعد این که Ares رو کشتی Orb هایی که از Ares گرفتی رو واسه Up کردن بقیه استفاده کن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید این یعنی آخر حقارت:biggrin1:
سر این تروقی من چقدر به کسی که طراحیش کرده فحش دادم.:biggrin1: خداییش زورم میومد این کار رو کنم. سر GOW 1 رو PS2 موقعی که این پیشنهاد بی شرمانه رو بهم داد تا یه هفته دیگه سراغ بازی نرفتم:biggrin1:

اتفاقا خواستم برم اين تروفي رو بگيرم 10 بار بيشتر مُردم اما اون گزينه رو نداد . شايد قسمت نبوده تحقير بشم :biggrin1: كلا بايد عظمت ـه خودت و كريتوس رو زير پا بزاري برا گرفتن يه تروفي Bronze ! :biggrin1:
اون زير 5 ساعت هم بايد چيز جالبي باشه حالا يه تستي ميزنيم :biggrin1:

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

اینم جهت بالاتر بردن سطح ادبی سایت!:p

gow3 داره میاد اون وقت من هنوز درگیر 1 و 2 هستم!:blushing:

سلام دوست عزیز
یافتم چطوریه ....
شما باید همونظور که صدرا گفت دسته رو روی زمین بگزاری بعد فقط به دسته و دکمه دایره نگاه کن تا اونجا که میتونی سریع فشار بده و پشت سر هم .... او دکل هم بعد از اینکه اژدها 4 بار سرش بهش میخوره میشکنه و وقت دکل شکست میتونی اژدها رو بکشی ...
من امروز بعد از راهنمایی دوستان ردش کردم ...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
خوب به سلامتی GOW II رو ساعاتی پیش پلات کردم! :d
حالا در مورد GOW I چندتا سؤال دارم!
یکی تو اون بیابون من بار اول که رفتم زیاد الاف شدم! چیکار کنم الاف نشم؟ :d بعضی موقع ها واقعا زیاد رو اعابه و هر طرفی بری هیچ صدایی نمیاد!
اون پازل سنگ ها رو اوندفعه به کمک یکی از دوستان حل کردم بازم یادم رفته چجوری بود :d کسی میتونه یک عکس از نحوه ی جایگیریشون بزاره؟
و یک جا دیگه هم بود درست یادم نیست تو کوهستان و اینا بود باید میرفتیم تو چندتا غار (یکیش همین پازل سنگ ها بود) بار اول که رفتم شاید 1-2 ساعت داشتم اونجا دور خودم میگشتم راه رو پیدا نمیکردم که شانسی دیگه پیدا شد! :d اینجا هم راهنمایی کنید عالی میشه که من دیگه جایی الاف نشم! :d
اون 2 کلید رو هم اوندفعه چون همه جا رو مو به مو میگشتم پیدا کردم ایندفعه چون سریع میخوام برم شاید پیدا نکنم جای اون رو هم بگید ممنون میشم! :d
اینا رو در اولین فرصت اگر میشه جواب بدید من شروع کنم دور دوم رو برم :d و البته سر آرس هم باید یک ساعتی تلف کنم برای گرفتم RED ORB :d خیلی ممنون! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
GOW II رو که بهت گفتم! تو GOW I هم یکجا هست که یک صفحه ای میاد و بهت نزدیک میشه و یک عالمه دشمن میریزند اونجا که اگر همشون رو نکشی میمیری! اونجا چند بار از اون قدرت که هر کی دور و برت هست رو برق میزنه استفاده کن(تو اول GOW II هم اون قدرت رو داری) هر وقت قدرتت تموم شد چند بار هم LI مربع رو بزن رد میشه از 200 تا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر