God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
تو GOW 2 اونجایی که اون نور ابی از دوتا چشم های مجسمه بیرون میاد باید چیکار کنیم ؟ مجسمه دومی رو میگم ! همونی که قبلش اون یارو که غیب میشه رو شکست میدیم و با زنجیر اویزون میشه ! من یه مجسمه ی کوچیک رو گذاشتم پایین روی اون سکو چوبیه ولی تا میخوام برم بالا اون سکو میاد پایین ! چیکار باید بکنم ؟ :d
اون مجسمه رو که گذاشتی روش سریع از اون نردبون بقلیت برو بالا(قبلش باید یک تیکه سنگ رو از طبقه بالا درست سمت راست مجسمه بندازی پایی کنار اون نردبانه که تا اون اهرم رو میکشی بپری روش بری بالا)وقتی رفتی بالا و اون یکی مجسمه جلوی اشعه اون چشم رو گرفتم تو هم برو جلوی اون یکی چشم و گارد بگیر... .
یادش بخیر روی پلی2 خودمونو جر میدادیم تا باید بفهمیم چی کار کنیم.روی پلی3 دیگه همه چیز رو حفظ بودم!:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اون مجسمه رو که گذاشتی روش سریع از اون نردبون بقلیت برو بالا(قبلش باید یک تیکه سنگ رو از طبقه بالا درست سمت راست مجسمه بندازی پایی کنار اون نردبانه که تا اون اهرم رو میکشی بپری روش بری بالا)وقتی رفتی بالا و اون یکی مجسمه جلوی اشعه اون چشم رو گرفتم تو هم برو جلوی اون یکی چشم و گارد بگیر... .
یادش بخیر روی پلی2 خودمونو جر میدادیم تا باید بفهمیم چی کار کنیم.روی پلی3 دیگه همه چیز رو حفظ بودم!:biggrin1:
دقیقا همین کار رو میکنم یعنی قبل از اینکه بیام اینجا سوال کنم انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نمیافته !!! دقیقا اون مجسمه ی زنه رو گذاشتم تو مربعی فرو رفته تو سکوی چوبی بعد اهرم رو میگردونم میرم بالا بعد هم خودم جلوی اون یکی چشمش با L1 گارد میگیرم ولی اتفاقی نمیافته !!!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
دقیقا همین کار رو میکنم یعنی قبل از اینکه بیام اینجا سوال کنم انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نمیافته !!! دقیقا اون مجسمه ی زنه رو گذاشتم تو مربعی فرو رفته تو سکوی چوبی بعد اهرم رو میگردونم میرم بالا بعد هم خودم جلوی اون یکی چشمش با L1 گارد میگیرم ولی اتفاقی نمیافته !!!
نیما جان شما باید تو دست اون مجسمه ، سپری که از Perseus برداشتی رو با R1 بزاری
مرسی کیارش جان . این کار رو نکرده بودم :biggrin1:
خواهش میکنم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
چلنج 6 تو gow 2 چقدر طول میکشه تا این یابوها تموم شن؟من هر چی میکشم بازم میان.دیگه آخراش از لحاظی جسمی و روحی با هم کم میارم.هر دفعه هم یک مدل میان.اصلا معلوم نیست کی به کیه!

ادیت:ردش کردم.نکته مهم کشتن نبود درست کشتن بود.اگر همه اون مینیاتورا که خون میدن رو با o بکشی خونت زیادم میاد.
7 رو هم رد کردم.از همه ساده تر بود.میری پشت سنگیه دنگ دنگ میزنیش.فرتی میمیره:D

آخرین ویرایش:

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
سلام
یه سوال آماتوری از اساتید محترم دارم، من gow 2 رو روی ps2 بازی کردم 1 رو هم بازی نکردم(خلاصه فیض چندانی از این بازی نبردم!) الآن هم اونقدر مایه نددارم که تا فبل از عید gow 3 رو بخرم. به نظرتون میارزه gow:c رو بگیرم یه حال مبسوطی بکنم؟!:)
ممنون

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام
یه سوال آماتوری از اساتید محترم دارم، من gow 2 رو روی ps2 بازی کردم 1 رو هم بازی نکردم(خلاصه فیض چندانی از این بازی نبردم!) الآن هم اونقدر مایه نددارم که تا فبل از عید gow 3 رو بخرم. به نظرتون میارزه gow:c رو بگیرم یه حال مبسوطی بکنم؟!:)
ممنون
خداوند هیچ وقت در توبه رو به روی بندگانش نمیبنده...:biggrin1:
برو بگیرش حالشو ببر...:love:

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
آقا من خریدمش و خودمو برای هر معمای سختی آماده کرده بودم اما اینجا که تو gow 1 گیر کردم بدجوری اعصابمو خورد کرده،اونجا که باید اون اژدها بزرگه رو رو دکل کشتی کشت.
نمی دونم چه جوری این لعنتی کفه مرگشو میذاره بمیره!
یکی بگه ممنون می شم. خدا خیرتون بده واسه مریض می خوام! :)

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
آقا من خریدمش و خودمو برای هر معمای سختی آماده کرده بودم اما اینجا که تو gow 1 گیر کردم بدجوری اعصابمو خورد کرده،اونجا که باید اون اژدها بزرگه رو رو دکل کشتی کشت.
نمی دونم چه جوری این لعنتی کفه مرگشو میذاره بمیره!
یکی بگه ممنون می شم. خدا خیرتون بده واسه مریض می خوام! :)
عزيزم اينجايی که گير کردی اوّل اوّل بازيه و هيچ معمای خاصی نداره
کافيه چندين بار بهش ضربه بزنی و بعد ازينکه علامت O روی سرش ظاهر شد ، دکمه O رو به سرعت فشار نی تا اينکه سرش به دکل بخوره ، بعد ازينکه چند بار اين کارو تکرار کردی سرش به داخل دکل فرو ميره و کشته ميشه
به همين سادگی ، به همين خوشمزگی ! :D

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
عزيزم اينجايی که گير کردی اوّل اوّل بازيه و هيچ معمای خاصی نداره
کافيه چندين بار بهش ضربه بزنی و بعد ازينکه علامت O روی سرش ظاهر شد ، دکمه O رو به سرعت فشار نی تا اينکه سرش به دکل بخوره ، بعد ازينکه چند بار اين کارو تکرار کردی سرش به داخل دکل فرو ميره و کشته ميشه
به همين سادگی ، به همين خوشمزگی ! :D

حودم قبلا در این زمینه اقدام کردم که با مقاومت اون عفریته روبرو شدم! حالا بازم می زنمش
(فقط به خاطر شما!;)) ممنون.

كيفيتش تا چه اندازه بهتر از ps2 شده

رزولوشن خیلی بهتر شده و اگه رو حالت hd بازی کنی فضا جالب تر هم میشه، در مجموع مثل بازی های یکی دو سال قبل ps3 شده:love:

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
:((:((:((:((:((

به خدا نمیشه هرچی این اژدهای لعنتی رو می زنم خونش تموم نمیشه الآن 5 ساعته دارم همون طوری که گفتی می زنمش ولی خونش باز برمی گرده سر جای اول نکنه این یه باگ باشه؟
به خدا من تا این حد iq کمی ندارم(:confused::blushing::cheesygri!) ولی نمی فهمم این چرا تمومی نداره، یه لطفی بکنید خیلی ممنون می شم:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر