God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام . توی Gow 2 اون مرحله که دوتا ناقوس هستند که باید باهم به صدا درشون بیاریم یه بار دوتاشون رو زدم ، مجسمه ترک خورد. بعدش دیگه هیچی نمیشه. چی کار کنم؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلام . توی Gow 2 اون مرحله که دوتا ناقوس هستند که باید باهم به صدا درشون بیاریم یه بار دوتاشون رو زدم ، مجسمه ترک خورد. بعدش دیگه هیچی نمیشه. چی کار کنم؟
اون پتک بود که عقب جلو میرفت رو بکبون تو صورت آتنا:biggrin1:(همون مجسمه)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
تو GOW 2 همون اولاش به یه جایی میرسی که سگ ها هستن اونجا همه رو میکشی یه اهرم داره میری یه طبقه پایینتر ! دو تا در فلزی هست که در دومی باید اهرم رو بکشید عقب تا باز شه ، همینطور که اهرم رو میکشی عقب تا اخر ، اخرش روی یه صفحه باید وایسی تا بیاد پایین و در اولی باز بشه ! از روی صفحه ی گرد که میری کنار ، در اول سریع بسته میشه ! چیکار باید کرد ؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
تو GOW 2 همون اولاش به یه جایی میرسی که سگ ها هستن اونجا همه رو میکشی یه اهرم داره میری یه طبقه پایینتر ! دو تا در فلزی هست که در دومی باید اهرم رو بکشید عقب تا باز شه ، همینطور که اهرم رو میکشی عقب تا اخر ، اخرش روی یه صفحه باید وایسی تا بیاد پایین و در اولی باز بشه ! از روی صفحه ی گرد که میری کنار ، در اول سریع بسته میشه ! چیکار باید کرد ؟
برو طبقه پایینی.از سقف یه جسد اویزونه کنار اون اسکلتها.اون جسد رو بنداز پایین و ببرش طبقه بالا و بقیش هم که معلومه...

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
مرسی. پس platinum اینم گرفتم
smilie_ugly_248.gif

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
بچه ها فکر نمیکنید گرافیک Gow 1 نسبت به شماره 2 بیشتر تو چشمه.
در صورتی که باید بر عکس باشه،الان که اولای Gow 2 اینجور بنظر میاد.
حداقل بنظر من این طوری هست!

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
کسی قیمت نو و دست دوم این بازی برای خرید رو نداره؟راستی گرافیک بازی واقعاً بهینه شده است؟
قیمت نوش 55 تومن هست. دست دومش هم میتونین تو همین سایت تا 40 تومن پیدا کنید. به نظر من گرافیک بازی نسبت به اجرا روی ps2 خیلی بهتر شده. من gow 1 رو امروز تموم کردم که اینطور بود. هنوز 2 رو شروع نکردم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
به نظرم گرافیک GOW 1 رو بهتر تصحیح کردن ! GOW2 حتی تو Head 2 Head هایی که میدیدم زیاد فرقی با نسخه ی PS2 نداره ولی GOW 1 رو استادانه ReMaster کردن .

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
منم که بازی کردم هی به دوستام میگفتم 1 بهتر روش کار کردن اونا می گفتن نه البته کسی که حد اقل 10 بار بازی کرده باشه روی پلی 2 می فهمه :laughing:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
تو GOW 2 اونجایی که اون نور ابی از دوتا چشم های مجسمه بیرون میاد باید چیکار کنیم ؟ مجسمه دومی رو میگم ! همونی که قبلش اون یارو که غیب میشه رو شکست میدیم و با زنجیر اویزون میشه ! من یه مجسمه ی کوچیک رو گذاشتم پایین روی اون سکو چوبیه ولی تا میخوام برم بالا اون سکو میاد پایین ! چیکار باید بکنم ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر