God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مازيار من 3 تا از Urn هارو پيدا کردم و Magic رو هم بينهايت کردم فقط بهم بگو توی بار دوّم که بازی ميکنم کجا زرت و زورت جادو بزنم :biggrin1: ؟؟؟
وقتی اطلس قدرش رو بهت میده، تعداد زیادی دشمن پشت سر هم میان و جادوت هم اونجا بینهایت میشه. خیلی راحت بالای 900 تا میتونی بزنی.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سینا جان شرمنده دیر دیدم ولی فریدون راست میگه.دقیقا همون جا که اطلس جادو رو بهت میده زرت وزرت برق ول کن:biggrin1:یه کار دیگه هم میتونی بکنی اینه که rage of titans رو فعال کن(به شرط بینهایت بودن)از اول تا آخر خاموشش نکن ببین تعداد hit به چند تا میرسه.5رقمی میشه آقا،5رقمی:biggrin1:

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام دوستان تو gow2 اونجا كه پل خرابه من ديدم پشتش يه راه هست از اونجا رفتم رسيدم به يه بالكن كه توش از اون مجسمه زمان اهسته كن ها هست! ادامه ي باكن ريخته و ريشه هاي يه درخت هست اونجا بايد چجوري رد شم؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,284
نام
امیر حسین
خوب پس از تلاش های فراوان همچنان گیر کردیم! ( 1 ساعت تلاش خیلی زیاده :d )

تو چلنج 7 تو GOW II اونی که یکی از این غول سنگیا توش هست گیر کردم! نامردا میرند پیشش و اون بلند میشه داغونم میکنه! یکبار به خیر و خوشی داشت تموم میشد یکدفعه یکی رفت پیشش و بیدار شد بدبخت شدم :d

کسی راهی چیزی داره دریغ نکنه! راستی برای تروفی این بخش باید همه ی مراحل رو تموم کنم (که این آخریشه ) یا درجهی تیتان هم بگیرم؟

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
خوب پس از تلاش های فراوان همچنان گیر کردیم! ( 1 ساعت تلاش خیلی زیاده :d )

تو چلنج 7 تو GOW II اونی که یکی از این غول سنگیا توش هست گیر کردم! نامردا میرند پیشش و اون بلند میشه داغونم میکنه! یکبار به خیر و خوشی داشت تموم میشد یکدفعه یکی رفت پیشش و بیدار شد بدبخت شدم :d

کسی راهی چیزی داره دریغ نکنه! راستی برای تروفی این بخش باید همه ی مراحل رو تموم کنم (که این آخریشه ) یا درجهی تیتان هم بگیرم؟
اگه همون چلنجه که میگه باید بدون خوردن از ادما همه رو بزنی من اینجوری رفتم:
همون اول اون حریکته سه تا مثلث رو بزن به غوله موقع اجرا اخرین حرکت باید بهش بوخوره بعد سریع بیا عقب چون اون یه سری مشت میزنه به زمین که اگه بیای عقب به اون اسکلتها میخوره بعد که وایساد هی بورو جلوش اون انرژی برق رو بزن(الان اسمش یادم نیست چی بود)این انرژی هم خیلی قویه هم magic کم میخواد البته باید max باشه انقدر برقرو بزن تا غوله بمیره با این کار خود به خود افراد دیگه تو صفحه هم میمیرن یعنی برقه بهشون میخوره غولرو که زدی دیگه زدن بقیه کاری نداره فقط هواست باشه که بعد از غوله اول بری سراغ اونا که ادم ظاهر میکنن.
برای تروفی هم همه رو بری کافیه ولی اگه titan بشه دوتا urn میده

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
سلام دوستان تو gow2 اونجا كه پل خرابه من ديدم پشتش يه راه هست از اونجا رفتم رسيدم به يه بالكن كه توش از اون مجسمه زمان اهسته كن ها هست! ادامه ي باكن ريخته و ريشه هاي يه درخت هست اونجا بايد چجوري رد شم؟
بورو جلوی دره(پرتگاه) انگار یه تیکه سنگ رو زمینه رو اون وایسا اون دکمس بعد یه سری ریشه میاد که مثله پله بعد زمان رو اهسته کن بعد رد شو.

آخرین ویرایش:

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
در مورد اون سه تا uber chest هم یکیش اونجاست که با اون غوله که پتک داره میجنگید دقت کنید موقع رسیدن به اون یه جعبه عجیب میبینید که بازی دمو میشه و نمیتونید اون اول بگیریدش بعد از گرفتن اون سپر که attack هارو برمیگردونه میرید اون مدوزا رو میزنید بعدش برمیگردید به ورودی اونجا که رفتید سمت غوله که پتک داره همونجا که باید با اون shield اون گلوله اتیشی هارو بزنید به اون دیواره تا دیوار بشکنه و شما برید تو بجای اینکه برید تو برید به سمت همونجا که اون غول پتکیه بود بعد جعبرو بگیرید.
دومیش اونجاست که شما میرسید به یکی از اون مترجم ها که میپره پایین بعد شما باید برید تو اون ایینه که زمان برگرده بعد زمانو اهسته کنید بعدش برید یارو بگیرید نزاره بپره اونجا وقتی رفتید تو ایینه بعدش زمانو سریع اهسته کنید بعدش بجای رفتن پیشه یارو برگردید به اون جا که اون مجسمه رو که برای اروم کردنه زمانه برداشتید اونجا جعبه دوم هستش دقت کنید که اول نرید سراغ یارو چون دره بسته میشه.
سومیش اونجاست که شما تو یه محوته پر از مواد مذاب هستید شما دارید از روی یه طناب میرید اونور که وسط راه از همون ادما که تیر کمون دارن میزنن و طنابو پاره میکنن بعد شما باید برید اونور یه لبه رو بگیرید بعد برید اونا رو بزنید بعدش میرید میچسبید به دیوار از دیوار که رفتید بالا میچسبید به سقف چندتا ادم رو هم همونجا میزنید میرسید به یه جایی که رو دیوا یه عکس دو کله عقابه(اگه درست یادم باشه)با یه نقطه نورانی قرمز که میشه گفت تقریبا خیلی تابلو که اونجا یه چیزی هست اونو با نیروی تیر کمون بزنید دیواره میشکنه پشتش جعبه بعدی هست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,284
نام
امیر حسین
با این اوصاف باید بازی رو برای اون 3 تا یک بار دیگه برم! (یکیش رو گرفتم ولی نمیدونم کدوم رو گرفتم :d )
کلا برای تروفی خاصی نیاز هست اون مرحله ها رو تیتان کنیم یا نه؟ اگر نیست فردا برم تلاش کنم ببینم به کجا میرسم :d

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
اگر بد توضیح دادم و نفهمیدید بگید.برای تروفی چلنجها رو برید کافیه
راستی یه باگ هست که من خودم دچارش شدم اونم اینه که وقتی بازی رو تموم کردین(GOW2) تروفی boss batch 3 رو بهتون نمیده این یه باگه که شما مجبورید دوباره بازی رو برید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر