God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
راهنمایی:

اون جای گاد آف وار 1 که میریم داخل یه تونل و در چوبی بسته میشه که پشت در مروارید قرمز هست وچند تا سنگ بزرگ هم وجود دارن و یه اهرم هم هست که میتونیم سنگها رو ببریم جهتشون رو عوض کنیم چکار کنم ؟

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
کمک

سلام لطفا یک نفر که بلده راهنمایی کنه این جای GOD OF WAR 2 که تو عکس هست گیر کردم
در ضمن بالا هم رفتم و با GOLDEN FLEECE میگه جلوی اون نورایی که از چشم زنه میاد رو بگیر ولی هر کاری میکنم نمیشه لطفا یکی راهنمایی کنه اینم لینک عکس:
http://rapidshare.com/files/320265481/DSC00759.JPG.html

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام لطفا یک نفر که بلده راهنمایی کنه این جای GOD OF WAR 2 که تو عکس هست گیر کردم
در ضمن بالا هم رفتم و با GOLDEN FLEECE میگه جلوی اون نورایی که از چشم زنه میاد رو بگیر ولی هر کاری میکنم نمیشه لطفا یکی راهنمایی کنه اینم لینک عکس:
http://rapidshare.com/files/320265481/DSC00759.JPG.html
بالا سمت راست یه مجسمه هست که میری اون زره ای که از کشتن اون زندانیه گرفته بودی رو میندازی روش.بعد مجسمه رو حل میدی پایین میزاریش روی اون صفحه ای که میشه با اهرم بالا و پایینش کرد.
بعد اهرم رو بالا میبری و زود میری جولوی اون یکی چشمش که ازش لیزر :biggrin1: میاد.دقیقا میری زیرش و L1 رو میزنی.تکرار میکنم دقیقا برو زیرش...دوربین اون قسمت یه کمی بد جوریه واسه ی همین خیلی ها اونتیکه گیر میکنن...:smile:

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
توی God Of WAr II ، اونجایی که رو اون اسب های بزرگ می ریم و چهار تا دسته با رنگهای مختلف هست گیر کردم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
توی God Of WAr II ، اونجایی که رو اون اسب های بزرگ می ریم و چهار تا دسته با رنگهای مختلف هست گیر کردم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
هر کودوم از دسته ها رو بکشی در 2 طرف اون محلی که همرنگ دسته است باز میشه.2 تا در سمت چپ و 2 تا هم سمت راست.هر کودوم رو که دسته رو چرخوندی میدویی میری پیش همون رنگ و R1 یا L1 رو میزنی (دقیق یادم نیست.)بعد اون کلیده که از نگهبان اسب ها گرفتی میکنه توش.
همینجوری ادامه میدی تا 4 تا دسته پایین بیان و بعد هم خودت میبینی چی میشه... :d

دوستان عزیز.مزه ی GOW به همین هست که معما هاش رو خودتون حل کنید.حتی اگه چند روز طول بکشه...
با کارگردان GOW II یه مصاحبه ای کرده بودن.بنده خدا گفت : دوست دارم بازیباز از یه معما خسته بشه.دسته رو پرت کنه :d ولی فرداش با میل و اشتیاق بیشتری سعی بر حل اون بکنه....

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام لطفا یک نفر که بلده راهنمایی کنه این جای GOD OF WAR 2 که تو عکس هست گیر کردم:
http://rapidshare.com/files/320780574/DSC00760.JPG.html
hamoon jayi ke bayad phonix ro bidar kony ke tigh ha az kafe zamin dar miyan va ye ahrom jolote
کنار اهرمی که باید بچرخونی یه دیوار هست.اون دیوار رو میشکونی و مجسمه ای که میشه با کمکش زمان رو نگه داشت ، میبینی.
بر میگردی عقب و دوباره اهرم اولیه رو میکشی و سریع میری اون اهرمی رو که باید بچرخونی رو میچرخونی.بعد زمان رو نگه میداری ( L1+ R1) بعد سریع میری اونور و همه چی حله...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر