God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مثل اینکه همه ps2 هاشون رو فرستادن تعطیلات ابدی :laughing: همه gow collection خریدن ! یکی یه نقدی چیزی بنویسه تغییراتش اینو نسبت به نسخه ی ps2 رو با جزییات بگه .کدوم مراحل بهتر از همه درومدن کجاها این بالا رفتن رزولیشن تاثیر اساسی داشته و.... .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
کدوم مراحل بهتر از همه درومدن کجاها این بالا رفتن رزولیشن تاثیر اساسی داشته و.... .
همه ی مراحل ! من PS2 ش رو هم بازی کردم ! گرافیک اصلا قابل مقایسه با PS2 نیست ! با کمی اغراق میشه گفت با بازی های امروزی برابری میکنه . مخصوصا GOW 1 که اگه همین الان مقایسه گرافیکی کنین معلوم میشه چقدر پیشرفت کرده ! به نظرم ارتقای بسیار عالی بود . به امید اینکه SOC رو برای گذاشتن تو BD بازی The Last Guardian یه Remake اساسی بکنن . همگی بگین آمین :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
همه ی مراحل ! من PS2 ش رو هم بازی کردم ! گرافیک اصلا قابل مقایسه با PS2 نیست ! با کمی اغراق میشه گفت با بازی های امروزی برابری میکنه . مخصوصا GOW 1 که اگه همین الان مقایسه گرافیکی کنین معلوم میشه چقدر پیشرفت کرده ! به نظرم ارتقای بسیار عالی بود . به امید اینکه SOC رو برای گذاشتن تو BD بازی The Last Guardian یه Remake اساسی بکنن . همگی بگین آمین :d
ممنون مثل اینکه واجب شد منم یکی بخرم.
آمین .فعلا که دارن تمام gta ها رو تو یه بلو-ری برای ps3 می زنن(انحصاریه).:thumbsup::excited:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

آمین

فعلا که دارن تمام gta ها رو تو یه بلو-ری برای ps3 می زنن(انحصاریه).:thumbsup::excited:

کی گفته اینو؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ICO رو یادم رفت بگم هیچکی هم اشاره نکرد :d
SOC به همراه ICO تو یه BD بدن مابریم زندگی کنیم باهاشون :d

=======

در مورد GTA : کی اعلام کردن ما خبر دار نشدیم ؟:cheesygri

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ICO رو یادم رفت بگم هیچکی هم اشاره نکرد :d
SOC به همراه ICO تو یه BD بدن مابریم زندگی کنیم باهاشون :d

=======

در مورد GTA : کی اعلام کردن ما خبر دار نشدیم ؟:cheesygri
خود *R اعلام کرده خبر کاملا موثقه و در ضمن اون DLC هایی هم که فقط واسهXBL بود رو هم بزودی رو PSN میندازه. همه ی اینها از قراردادی که جدیدا *R با سونی نوشته به بیرون درز کرده.(همه ی GTA ها هم از کنسول PS1 و هم از PS2 ):biggrin1:

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
با سلام
خوب بعد از مدتها صبر بالاخره بازی به دستم رسید واقعا ارزشش رو داشت .
هنوز شروع نکردم , دمو رو گذاشتم برای دانلود :biggrin1:. قابل توجه دوستان که هی میگفتن کد کجاست.
از DC گرفتم به قیمت 60 تومان خودشون گفتن یه مدت صبر کن ضرر نمی بینید
اینم برای اثبات حرفم : لینک
t-224b20bb3a00022212.jpg
t-DSC007674b20bc880002221c.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
نه بابا باگ نبود این جایی که من این کارو کردم!! وقتی اون سنگه میومد همینجور دشمنم میومد اول اون قدرت که هرکی دور و برت هست رو برق میزنه استفاده کردم وقتی قدرتم تموم شد با L1 مربع حالشون رو گرفتم راحت 200 تا شد :d

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
اون مرحله گاد آف 1 که رو پشت اون غوله توی بیابون می ریم ، و شمشیر آبی رنگی می گیرم و بعدش به یک در می رسیم که دو سرباز روش نقاشی شده که دو سپرش رو باید پیدا کنیم گیر کیردم. سپر اولیش رو با رفتن به اونجایی که یه یه دیوار سمتمون میاد و بالای 200 سرباز رو می کشم رو پیدا کردم . اما دومیش کجاست؟
در ضمن اونجایی که در هستش یه در دیگه هم هست که قالبیت تاب خوردن داره با اوردن یه جعبه روی دایره اش.
فکر کنم توضیح کاملی دادم. اگه راهنمایی کنید ممنون می شم.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بچه ها به نظر شما AC2 رو بگیرم یا collection ؟

چون gow 1&2 رو تو ps2 بازی کردم اونایی که بازی کردن خیلی فرق داره ؟
بستگی به سلیقه خودت داره.به نظر من اگه روی پلی 2 رفتی AC2 انتخاب مناسب تری هست اگر که نه ،دیوونه GOW هستی کالکشن بگیر
سلام.بچه ها قیمت این پک چند هست ؟
نوش رو نمی دونم ولی دسته دوش راحت 50 گیر میاد

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
آمییییین اقا من عاشق این بازی The Last Guardian و ایکو رو هم گفتیو شاداوگلوسس:love::love::love::love:بزار بیادThe Last Guardian دهن همه این جوری میشه:wow:اصلا سازنش کی بود فامیتسیو یوعدا بود شک ندارم یکی اسطوره های قرن هستش :love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر