God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام بلاخره منم فردا بازی بدستم میرسه:biggrin1:
72 تومان :eek:
این بازی قیمتش 40 دلار هست. اونوقت شما 72 تومن خریدی؟ 30 تومن ضرر خالص:biggrin1: (البته هیچوقت بازی به قیمت خارج توی ایران نیست ولی دیگه انقدر هم اضافه ندید.)

BOZKURT

عضو جدید
Jun 30, 2009
88
نام
ساری قلی خان
این بازی قیمتش 40 دلار هست. اونوقت شما 72 تومن خریدی؟ 30 تومن ضرر خالص:biggrin1: (البته هیچوقت بازی به قیمت خارج توی ایران نیست ولی دیگه انقدر هم اضافه ندید.)

از کی گرفتی 72:mad:
نکنید این کارارو.من رز اول گرفتم 63

من ازتبریز گرفتم اینجا 10-15 تومان بیشتر از تهران بازیها رومیفروشن اونهم اگه گیر بیاری.:( اینجا هرکی هرکیه:mad: فروشگاههای دیگه میدن 80 تومان :-"
من از فروشگاه حسینی گرفتم.:biggrin1:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من ازتبریز گرفتم اینجا 10-15 تومان بیشتر از تهران بازیها رومیفروشن اونهم اگه گیر بیاری.:( اینجا هرکی هرکیه:mad: فروشگاههای دیگه میدن 80 تومان :-"
من از فروشگاه حسینی گرفتم.:biggrin1:
خوب به بچه ها میگفتی برات میگرفتن میفرستادن
توکه 1 هفته بعد بازی خریدی و عجله نداشتی باید میگفتی که برات میفرستادیم
حالا دیگه گرفتی برو بازی کن حالشو ببر

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
بلاخره قالش و کندم:cool:
2 تا پلاتینیوم مفت گرفتم:cheesygri
GOW 1 و 2 بار , بار اول 5ساعت و نیم بار دوم 3 ساعت نیم :cool: و چالنج و تقریبآ تو 1 ساعت تموم کردم
GOW 2 رو هم 1 بار تو 6ساعت و نیم تموم کردم و برای گرفتن یک تروفی که جا اونداخته بودم مجبور شدم 45 دقیقه از بازی رو دوباره بازی کنم (خوب شد سیوشو داشتم وگر نه دوباره باید از اول میرفتم)
کسی دیگه نبود؟:biggrin1:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
برو زیر آب اون دسترو بچرخون تا با بالایی یکی بشه بعد دسترو بکش که بره بالا
اون بالاییارو بچرخون طرف یکی از زنگها و بزن که بکوبتش به زنگ و بعد زمان رو نگه دار و سریع بپر برو پیش اون یکی زنگ و بزن که هر 2تا زنگ به صدا دربیاد و صورت مجسمه ترک میخوره بعد اونو بچرخون و بکوب تو صورت مجسمهتا راه باز بشه

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اقای عزیز ، هنوز خیلی ها نتونستن GOW رو بازی کنن...
تو رو خدا مراعات این عزیزان رو بکنید و سوال و جواب رو توی اسپویلر بذارین...;)

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
اقای عزیز ، هنوز خیلی ها نتونستن GOW رو بازی کنن...
تو رو خدا مراعات این عزیزان رو بکنید و سوال و جواب رو توی اسپویلر بذارین...;)
ای بابا تو هی گیر ندادی که تو هم گیر دادی:love::love: چه طوری پسر :love:دیگه کسی نمونده نبردش اخر :eek::eek::biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
یک جا بود که یک چزی از سمت چپ صفحه آروم آروم میومد سمت راست و باید سریع دشمنا رو میکشتی تا راه باز بشه و له نشی :d من اونجا اینو گرفتم بار اول تا 170 و خورده ای رفتم زدم از آخرین چکپوینت بیاره(از همون جا)دوباره رفتم و گرفتمش :d (فکر نکنم فهمیده باشی کجا رو میگم :d )

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
یک جا بود که یک چزی از سمت چپ صفحه آروم آروم میومد سمت راست و باید سریع دشمنا رو میکشتی تا راه باز بشه و له نشی :d من اونجا اینو گرفتم بار اول تا 170 و خورده ای رفتم زدم از آخرین چکپوینت بیاره(از همون جا)دوباره رفتم و گرفتمش :d (فکر نکنم فهمیده باشی کجا رو میگم :d )
دقیقا !!!
فک کنم یه جور باگ باشه...
یه قسمت هست که مربوط به Hades میشه و یه سنگی هست که اگه لاش بمونی پرس نرم میشی :biggrin1:
کنارش یه اتاقک هست که وقتی توش میری 2 دونه سربازه.
من یکدونشون رو کشتم و یکی دیگه رو با مثلث پرت کردم هوا (:biggrin1:) بعد دایره رو زدم.همینجوری دایره رو زدم دیدم این یارو نمیمیره...:biggrin1:...گفتم دم این باگ گرم.یه تروفی نقره رو هم میگیرم.نزدیک 5 دقیقه همینطوری دایره زدم تا 200 تا شد...
به همین سادگی ، به همین خوشمزگی ، پودر کیک کریتوس :biggrin1:

ای بابا تو هی گیر ندادی که تو هم گیر دادی:love::love: چه طوری پسر :love:دیگه کسی نمونده نبردش اخر :eek::eek::biggrin1:
خیلی مخلصم داش میثم.:biggrin1:
خیلی گلی به مولا...:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر