God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
من ديروز رفتم بگيرم 70 با خودم برده بودم ولی رفتم يه چيزای ديگه بخرم پولم شد 55 تومن ...... هرچی گشتم زير 60 پيدا نکردم
خلاصه که يه ضد حال اساسی خوردم ...... ايشالا فردا ميرم

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
بچه کسی نیست کد رو داشته باشه ؟ شانس من کد تو بازی نبود.

دوستان اگر کسی کد رو به من بده، بازی Reasistance 1 رو بهش میدم !!!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
می شه کسی بگه جریان این کد چیه؟آخه من بمی خوام بازی رو بگیرم.
کد دانلود دموی قابل بازی GOW III هست که توی E3 2009 نمایش دادن ! به هرکی که بازی Collection رو پیشخرید کرده باشه براش این کد رو به ایمیلش میفرستن ! برا همین کد توی هیچ کدوم از کالکشن ها نیست ! پس با خیال راحت بازی رو بخر :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اینجور چیزا تو ایران هم جواب میده ؟؟؟ :biggrin1:
نه این چیزا کاربرد نداره اینجا:biggrin1: مگر اینکه کسی رو پیدا کنی که کد رو بدی بهش و خودش مستقیم برات از دبی یا مناطق دیگه دنیا بیاره
می شه کسی بگه جریان این کد چیه؟آخه من بمی خوام بازی رو بگیرم.
کدوم کد؟ اگه منظورت دمو GOW3 هست که این طور که دوستان میگن توش نیست. کد دیگه هم که میگن برای خرید GOW3 بهت تخفیف میدن که من هنوز خودم ندیدم و فردا که بازی رسید دستم دقیق بهتون میگم

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
من ديروز رفتم بگيرم 70 با خودم برده بودم ولی رفتم يه چيزای ديگه بخرم پولم شد 55 تومن ...... هرچی گشتم زير 60 پيدا نکردم
خلاصه که يه ضد حال اساسی خوردم ...... ايشالا فردا ميرم
نه بابا ؟ :biggrin1: زیر 60 تومن هم می خوای پیدا کنی تو ؟ :biggrin1: سینا بازی از امریکا میاد تو دوبی و اونجا هم قیمت ها معمولی نبوده ! چه برسه به ایران ! پیدا کردن قیمت زیر 60 تومن فعلا غیر ممکنه ! پس خوشحال نزن :biggrin1:

پ.ن : تورج بیا یه خورده از بازی تعریف کن ببینیم چه جوریا شده !! به تو از چشمام بیشتر اعتماد دارم :biggrin1: گرافیک چه جوریاست ؟ البته می دونم خیلی نباید تغییر عمده ای کرده باشه . ما به همون Anti-Aliasing وHD هم راضی هستیم ! ولی اون قضیه هاله سفید و اینا که می گفتن صحت نداره که ؟ :biggrin1:

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من نه بازی خریدم نه فیلمی کد دادن خیلی حال کردم 1 ماه پیش تا حالا 100 بار بردمش اخر در کل بگردید گیر بیارید حیفه بازی نکردید من پدرم در اومد اینقدر دستگاه دادم به دوستان :cheesygri

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اقا فقط یه کد تو دفترچه هستش که اونجوری که من فهمیدم اونو بدی برای gow III , پانزده درصد تخفیف می دن

اون کد برای تخفيف 20 درصد واسه خريدن کتاب راهنمای gow collection از سايت brady games هست عزيز

بازی که فقط تو آمریکا رلیز بشه دلیل نداره حتما از آمریکا بیاد.
الان شما یه سر به پلی آسیا بزن ببین که ریجن 1 (که تو آمرکا رلیز میشه) رو 44.9 $ و ریجن فری رو داره 39.9 $ میده.
بعدا حتما یه پخش کننده اصلی در هر منطقه برای بازیا وجود داره،واسه همینه که شما از یه بازی هر ریجنی ر و میتونی پیدا کنی واز همه راحتر پال پیدا میشه.(تو خاورمیانه)
اینا میدونن این بازی فروش داره دارن دولا پهنا به ملت میندازن
وگرنه حدود 50-55 باید فروخته شه
داداش اون عمده فروش براش صرف نداره از play asia بگيره چون هم گرون تر ميشه هم پول پست ميده پس از همون عمده فروشای آمريکا ميگيره

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
پ.ن : تورج بیا یه خورده از بازی تعریف کن ببینیم چه جوریا شده !! به تو از چشمام بیشتر اعتماد دارم :biggrin1: گرافیک چه جوریاست ؟ البته می دونم خیلی نباید تغییر عمده ای کرده باشه . ما به همون Anti-Aliasing وHD هم راضی هستیم ! ولی اون قضیه هاله سفید و اینا که می گفتن صحت نداره که ؟ :biggrin1:

:biggrin1:

توتو فعلا حال نداره :crying1:.... امشب بارسا بازی داره استرس داره :no: ... اعصاب هم نداره .:wallbash:.. ی امروز منو معاف کنید ... :silenced:

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
بازی که فقط تو آمریکا رلیز بشه دلیل نداره حتما از آمریکا بیاد.
الان شما یه سر به پلی آسیا بزن ببین که ریجن 1 (که تو آمرکا رلیز میشه) رو 44.9 $ و ریجن فری رو داره 39.9 $ میده.
بعدا حتما یه پخش کننده اصلی در هر منطقه برای بازیا وجود داره،واسه همینه که شما از یه بازی هر ریجنی ر و میتونی پیدا کنی واز همه راحتر پال پیدا میشه.(تو خاورمیانه)
اینا میدونن این بازی فروش داره دارن دولا پهنا به ملت میندازن
وگرنه حدود 50-55 باید فروخته شه
چه ربطی داره ؟ بد نیست بدونی اون قیمتی که پلی اسیا زده بدون محاسبه پول پست و .. هست . و کسی که بخواد عمده بخره اصلا صرف نداره براش از اونجا بخره و خیلی گرون تر از اون قیمت براش درمیاد . شما فکر کردی یه قمتی پلی اسیا زده شما با همون قیمتی که زده بازی رو می تونی بخری و بدست بیاری ؟ ;) نه عزیزم هزینه پست و نمی دونم نوع پاکت و .. رو هم باید حساب کنی !!
:biggrin1:

توتو فعلا حال نداره :crying1:.... امشب بارسا بازی داره استرس داره :no: ... اعصاب هم نداره .:wallbash:.. ی امروز منو معاف کنید ... :silenced:
جان ؟ :biggrin1: اوکی . می بازین به امید خدا :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر