God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
اقا من این بازی رو سه روزه گرفتم الان هم GOW 1 و GOW2 رو هم تموم کردم دارم ترفی هاش رو میگیرم خیلی فاز داد و اصلا هم فریز نکرد اصلا یک بار هم فریز نکرد
فقط یه چیزی من تموم کردم چرا پس کد دانلود GOW3 رو بهم نداد؟؟ چی کار باید بکنم تا کد رو بهم بده؟؟
در ضمن من از تایلند گرفتم از ایران نگرفتم میخوام بدونم یعنی تو هیچ کدوم از نسخه ها کد نیست؟؟؟ اخه چرا؟؟
اخه یارو مغازه داره گفتش که کد هم توشه ولی هر کاری میکنم پیداش نکردم اگه میشه بگین این کد رو چه جوری باید پیدا کرد

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اقا من این بازی رو سه روزه گرفتم الان هم GOW 1 و GOW2 رو هم تموم کردم دارم ترفی هاش رو میگیرم خیلی فاز داد و اصلا هم فریز نکرد اصلا یک بار هم فریز نکرد
فقط یه چیزی من تموم کردم چرا پس کد دانلود GOW3 رو بهم نداد؟؟ چی کار باید بکنم تا کد رو بهم بده؟؟
در ضمن من از تایلند گرفتم از ایران نگرفتم میخوام بدونم یعنی تو هیچ کدوم از نسخه ها کد نیست؟؟؟ اخه چرا؟؟
اخه یارو مغازه داره گفتش که کد هم توشه ولی هر کاری میکنم پیداش نکردم اگه میشه بگین این کد رو چه جوری باید پیدا کرد

فکر کنم فقط کسایی که تو آمریکا پیشخرید کردن کد رو بهشون دادن

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
طی کلی فکر کردن درباره علت نبود دمو به اين نتيجه رسيدم که از اونجايی که گفته بودن کالکشن رو پيش خريد کنن دمو رو به E-mail شون ميفرستن پس دليلی نداره وقتی واسشون بازی رو ميفرستن کد توش باشه پس بدون کد بهشون ميدن بنابر اين اين بازيايی که وارد دوبی شد و به ايران هم رسيده اون عمده فروش پيش خريد کرده فکر کنم منطقی باشه

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
کسی از گرافیک بازی نگفت در حالت HD بازی روی HD TV چطوره؟؟؟ یکی یه آمار میده؟ ممنون!:smile::love:

عالی هست بافت ها بهتر شدن در کل اينکه خوبه گرافيک نسخه دوّم يکم بيشتر تو چش ميآد

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
دوستان يکم انتظارتون رو پايين بياريد بازسازی کامل که نبوده فقط AA بازی 2 برابر شده و کيفيت HD همين از قبل هم چيز ديگه ايی قول نداده بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر