God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
دوستان بازی الان در ایران موجود است. من از بچه های پشت شهرداری پرسیدم، گفتن قیمت 110 هزار تومان. البته این رو هم گفتن که چند تا آوردن و تموم کردن. اما از چند جای دیگه هم باز پرسیدم همین قیمت رو دادن و گفتن دارن. البته من چون خودم با فروشگاه ها صحبت نکردم اطلاعات زیادی ندارم. اما من هم مثل شما قصد خرید دارم، اما نه با این قیمت ها

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
!!!!!!!
یکم احساس نمی کنند زیادی پررو،دزد،کلاه بردار و ... هستند! :d
منم عصر میرم میگیرم(باید باشه!اگر نباشه میکشمشون :d )امیدوارم منصف تر از این فروشنده های ایرانی باشند :d

دمو رو میشه 5 بار کلا دانلود کرد یا 4 بار؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان بازی الان در ایران موجود است. من از بچه های پشت شهرداری پرسیدم، گفتن قیمت 110 هزار تومان. البته این رو هم گفتن که چند تا آوردن و تموم کردن. اما از چند جای دیگه هم باز پرسیدم همین قیمت رو دادن و گفتن دارن. البته من چون خودم با فروشگاه ها صحبت نکردم اطلاعات زیادی ندارم. اما من هم مثل شما قصد خرید دارم، اما نه با این قیمت ها

بازیهای موجود در بازار برای Playstation 3

!!!!!!!
یکم احساس نمی کنند زیادی پررو،دزد،کلاه بردار و ... هستند! :d

در ولایت ایران هیچکس همچین احساسی نمیکنه !!!! :smile:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
نميدونم چرا رگ دزدي فروشنده ها يكمي بالا زده...:biggrin1:

ويرايش :

دوستان اينو ديدين ؟!؟
ميگن بازي تو همون اولاش فريز ميشه...
:(

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با این قیمت نجومی همون ps2 اش رو بازی کنیم بهتره.آنچارتد 2 هم روز اول این قیمت نبود!!!!!:eek: اصلا نباید خرید تا فکر نکنن همه کشته مرده ی این قیمت اینان.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
250 درهم به تومن خودمون چند ميشه ؟!؟ :confused:
براي چي همه اينقدر دزد شدن ؟!؟
كالكشن حدودا 20$ از بازي هاي معمولي ارزون تره ولي...:(
250 درهم میشه 68000 تومن
بحران اقتصادی:biggrin1:
یه خورده صبر کنید ارزون میشه.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
نکته جالب اينکه روی جلد ننوشته شامل کد دمو gow3 و تو جعبه هم برگه کد نيست مثل اينکه يه تعداد محدودی کد داشته توش.
شرمنده دوستانی کد رو از من ميخواستن

من الان دارم بازی ميکنم فريز نکرده هنوز

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
صدرا به خدا ترورت میکنم اگر کد رو پیدا نکردی توش :d حتی اگر شده خودت انقدر کد میری امتحان بکنی یکی توش درست در بیاد :d من کد میخوام :d

حالا بی خیال!!!
اینجا رگ دزدیشون بیش از حد زده بالا!!!!!!!!بی شرف از MW2 هم گرونتر میفروخت! MW2 رو میگفت 18 دینار = 63 تومن
اینو میگفت 25 دینار (قسمت اصلی میشه 13 دینار یعنی 2 برابر) = 87.500 تومن!!!!

خوب منم نگرفتم :d بابام اومد مجبورش میکنم از PLAYASIA برام بگیره !! (دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره! )

راستی صدرا!!!من اگر از PLAYASIA بگیرم تو گمرک گیر نمیدن؟؟؟بابام میگه اگه گرفتن به من ربطی نداره :d الان 2 دل شدم صبر کنم هر وقت قیمت ها مثل آدم شد بگیرم یا سفارش بدم!

آخرین ویرایش:

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
نکته جالب اينکه روی جلد ننوشته شامل کد دمو gow3 و تو جعبه هم برگه کد نيست مثل اينکه يه تعداد محدودی کد داشته توش.
آقا چطور امکان داره مگه تخم مرغ شانسی هست :biggrin1:. من تو یوتیوب یه ویدیو از Uboxing دیدم تو جعبه کد هم بود. ( صدرصد برای اونایی که Pre-order کرده بودن این کد رو گذاشتن حیف شد چقدر , خود پسره هم تو ویدیو میگه که سفارش داده .)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر