God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خالی بستی باید اعتراف کنی :biggrin1:

اولا فقط در صورتی اون تروفی ها بدرد طرف میخوره که ID ت رو هم باهاش داده باشی ، پس اون ID ت رو که روش 20 تا پلاتینیوم داری بده من چک کنم . اگر هم نه بابت خالی بستن و احمق فرض کردن اعضای سایت معذرت خواهی کن ....
نیما جان من یادم هست که حدود 15 تا بازی رو کامل کرده بود. فکر کنم ID هنوز توی Friend List من هستش و میشه دیدش. خالی نبسته من خودم دیده بودم. فکر کنم آرش هم دیده بود;)

• Like
Reactions: Aliiiiiiii

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نیما جان من یادم هست که حدود 15 تا بازی رو کامل کرده بود. فکر کنم ID هنوز توی Friend List من هستش و میشه دیدش. خالی نبسته من خودم دیده بودم. فکر کنم آرش هم دیده بود;)
تا تابستون بود فکر کنم قبل کنکور ، ایشون توی بازینما فعالیت میکرد اول ، من این ID رو ADD کردم دیدم کسی Accept نمیکنه ، پرسیدم گفتش که PS3 رو با ID فروختم .
اون موقع 12 تا پلاتینیوم داشت . اینطور که از تاریخ گرفتن تروفی ها معلومه از اون موقع تا حالا صاحب فعلی این اکانت باهاش 8 تا پلاتینیوم گرفته ، همونطور که تاریخ آخرین تروفی مال بازیه MW2 و یه هفته پیشه .
اینجا نمیخوایم کسی رو محکوم کنیم ، قصد هم نداریم مچ کسی رو بگیریم . فقط میخوایم واسه همه روشن بشه .
همون 12 تا هم خودش کلیه ولی 12 تا کجا و 20 تا کجا ! :smile:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
گفتم حدود 20 تا عزيز دلم

در ضمن من يادمه آخرين باری که با اون ID بازی کردم 15 يا 16 تا داشتم نميدونم 12 تا از کجا آوردی ولی فکر کنم مال مشکل بازينما با آپديت گيمر کارد ها بود

ون موقع 12 تا پلاتینیوم داشت . اینطور که از تاریخ گرفتن تروفی ها معلومه از اون موقع تا حالا صاحب فعلی این اکانت باهاش 8 تا پلاتینیوم گرفته ، همونطور که تاریخ آخرین تروفی مال بازیه MW2 و یه هفته پیشه .
راست ميگی؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:طرف به ظاهر خيلی نوب ميزد که....

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
دقیقا ! مثل من من که PS3 عتیقم خراب شد و یکی دیگه خریدم و به earn کردن Trophy ها ادامه دادم :D
کیوان کلا جدیدا همه فکر میکنن بقیه چیزی نمیدونن !
تا تابستون بود فکر کنم قبل کنکور ، ایشون توی بازینما فعالیت میکرد اول ، من این ID رو ADD کردم دیدم کسی Accept نمیکنه ، پرسیدم گفتش که PS3 رو با ID فروختم .
اون موقع 12 تا پلاتینیوم داشت . اینطور که از تاریخ گرفتن تروفی ها معلومه از اون موقع تا حالا صاحب فعلی این اکانت باهاش 8 تا پلاتینیوم گرفته ، همونطور که تاریخ آخرین تروفی مال بازیه MW2 و یه هفته پیشه .
اینجا نمیخوایم کسی رو محکوم کنیم ، قصد هم نداریم مچ کسی رو بگیریم . فقط میخوایم واسه همه روشن بشه .
همون 12 تا هم خودش کلیه ولی 12 تا کجا و 20 تا کجا !

خوب شد خبر داشتی با اکانت فروخته وگرنه چی میشد:-"
منم فقط خواستم شفاف سازی کنم

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
داداش بازی هنوز دوبی معلوم نيست هست يا نه کويتم که خبر دارم معلوم نيست بعد اينا چجوری ميگن شنبه ميرسه؟؟؟؟

حالا شايد اينجام فردا بياد

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
داداش بازی هنوز دوبی معلوم نيست هست يا نه کويتم که خبر دارم معلوم نيست بعد اينا چجوری ميگن شنبه ميرسه؟؟؟؟

حالا شايد اينجام فردا بياد
اینجا به اونجا چه ربطی داره؟؟؟
تو دبی که بازی ممنوع هست .بازی هم تو آمریکا پخش شده نه تو دبی

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
اینجا به اونجا چه ربطی داره؟؟؟
تو دبی که بازی ممنوع هست .بازی هم تو آمریکا پخش شده نه تو دبی

شما فکر کردی ميرن از آمريکا بازی ميآرن؟؟؟ نه عزيز از بازار مرشد اينجا ميگيرن

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
فكر نكنم جاي بحث اينجا باشه ولي به
DC
زنگ زدم.
لطفا تاپيك رو منحرف نكنيد.من فقط خواستم يه ندايي به همگي بدم كه به اومدن بازي نزديك شديم...:biggrin1:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
من نگفتم از آمریکا میارن
گفتم که بازی تو دبی ممنوع هست

داداش بازار مرشد اينجا کمی از توپخونه نداره همه چی توش هست اينم بدونيد بد نيس همه بازيها از دوبی وارد ميشه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه صفحه که صحبت راجب پلاتینیوم یکی بود....یه صفحه هم شده قیمت و نرخ بازار!:D
یحتمل صفحه ی بعدی راجب Gow III هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر