God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
ممنون از مديريت خوب سايت براي بن يه بنده خدا :biggrin1:
فقط اگه پست هاي اسپم خسته رو پاك كنيد ممنون ميشويم :biggrin1:

اقا اين برهان فك كنم يه چيتي يا چيز خاصي استفاده ميكنه...:biggrin1:...پلاتينيوم خوره...
اگه بازي شنبه كه بياد عالي ميشه.
هركي اول گرفت يه ندا بده...:-"

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

شک نکن اوّلين کسی که ميگيره منم از الان تو يه قسمت کيف پولم جدا از بقيه پولا پول اينو کنار گزاشتم که پنجشنبه عصر برم بگيرم پنجشنبه جمعه شنبه بزنم به بدن(اينجا شنبه هام تعطيله):love:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اقا اين برهان فك كنم يه چيتي يا چيز خاصي استفاده ميكنه...:biggrin1:...پلاتينيوم خوره...
اگه بازي شنبه كه بياد عالي ميشه.

Trophy خوره ... واقعا نمیدونم چطوری میشینه اینطوری Trophy ها رو درو می‌کنه !!! آدم دلش برای Trophy ها میسوزه
البته آرش هم با حوصله هست ... اصلان همینطور ... نیما همینطور ... ولی‌ برهان جدی یک چیزیش می‌شه :biggrin1: ( کلی‌ هم دوسش دارم )

חדשות טובות בשבילך
يه خبر بدم به دوستان بازی پنجشنبه ميرسه دوبی و شنبه هم حتماً ايرانه

با تشکر

Metzuyan Sadra!

فقط بی‌ زحمت صدرا یک درخواست ... زمانی‌ که گرفتی‌ بازی کن ... یک نقد قشنگ بنویس از بازی ... مطمئنم دست به قلمت خوبه ...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
فقط بی‌ زحمت صدرا یک درخواست ... زمانی‌ که گرفتی‌ بازی کن ... یک نقد قشنگ بنویس از بازی ... مطمئنم دست به قلمت خوبه ...
باشه;)
يه زمانی از اين نقد و اينا زياد مينوشتم ولی الان ديگه نه........

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام دوستان من خودم از این نوع پست ها بدم میاد ولی این بازی مجبورم کرد اگه خواستید بعد از اینکه یکی از دوستان جوابم رو داد پستم رو پاک کنید من شدیدا گیجم این بازی gow collection رو بگیرم یا نه چون من هر دو تا gow رو برای ps2 دارم (یعنی هنوزم دارم)و تازه هم تمومشون کردم(شهریور) ولی کیفیت بهتر این نسخه اش بدجوری من رو دو دل کرده از طرفی هم ps2 اش رو دارم و می تونم اونو بازی کنم خواهشا با یه راهنمایی خوب بگید ارزش خریدنش برای من با این شرایط چه طوره من خودم شدیدا عاشق کنسول ps هستم پس اگه می شه صادقانه و بدون تعصب راهنمایی کنید.:confused:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
سلام دوستان من خودم از این نوع پست ها بدم میاد ولی این بازی مجبورم کرد اگه خواستید بعد از اینکه یکی از دوستان جوابم رو داد پستم رو پاک کنید من شدیدا گیجم این بازی gow collection رو بگیرم یا نه چون من هر دو تا gow رو برای ps2 دارم (یعنی هنوزم دارم)و تازه هم تمومشون کردم(شهریور) ولی کیفیت بهتر این نسخه اش بدجوری من رو دو دل کرده از طرفی هم ps2 اش رو دارم و می تونم اونو بازی کنم خواهشا با یه راهنمایی خوب بگید ارزش خریدنش برای من با این شرایط چه طوره من خودم شدیدا عاشق کنسول ps هستم پس اگه می شه صادقانه و بدون تعصب راهنمایی کنید.:confused:

دوست عزیز گرافیک بازی بالا تر رفته

سیستم ترافی به بازی اضافه شده

و دموی قابل بازی GOW III رو میتونی دانلود کنی

تصمیم با خودته !!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوست عزیز گرافیک بازی بالا تر رفته

سیستم ترافی به بازی اضافه شده

و دموی قابل بازی GOW III رو میتونی دانلود کنی

تصمیم با خودته !!!
خیلی ممنون.از موارد بالا با خبرم ولی تصمیم سختیه:((چون گفتم برای ps2 اش رو دارم سخته؟؟؟!!!بازم ممنون.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
خیلی ممنون.از موارد بالا با خبرم ولی تصمیم سختیه:((چون گفتم برای ps2 اش رو دارم سخته؟؟؟!!!بازم ممنون.

سایت های كه نقد میکنن میتونید از روی امتیاز های بازی ها متوجه بشید ... چون هر بخش رو جدا امتیاز میدن كه گرافیک و ..
درضمن سبک بازی ها فرق میکنن ... اینو هم در نظر بگیر

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Trophy خوره ... واقعا نمیدونم چطوری میشینه اینطوری Trophy ها رو درو می‌کنه !!! آدم دلش برای Trophy ها میسوزه
البته آرش هم با حوصله هست ... اصلان همینطور ... نیما همینطور ... ولی‌ برهان جدی یک چیزیش می‌شه :biggrin1: ( کلی‌ هم دوسش دارم )
واقعا ممنون تورج:biggrin1: ولی جدا من کار خاصی نمی کنم. تنها کاری که می کنم قبل از شروع بازی یک دور تروفی ها رو می خونم و بعدش وارد بازی میشم و معمولا حدود 1 هفته طول میکشه تا همش رو بگیرم. البته احتمالا GOW زمانش بیشتر میشه چون مثل توی تابستان و اوایل پاییز وقت ندارم. در کل تورج نسبت به من لطف داری. ممنون

آقا من تکذیب می کنم:biggrin1: هیچ چیتی در کار نیست:biggrin1:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
اقای خسته رو که نابود کردین:biggrin1:گناه داشت
دوستان عزیز بازی ایران قیمتش چند میشه ؟
من که ADSL ندارم باید تو کف دمو بمونم؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقای خسته رو که نابود کردین:biggrin1:گناه داشت
دوستان عزیز بازی ایران قیمتش چند میشه ؟
من که ADSL ندارم باید تو کف دمو بمونم؟
قیمتش معلوم نیست ولی حدود 50-55 بدهند فکر کنم خوب باشه.
نه هیچ کاری نمیشه کرد.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
قیمتش معلوم نیست ولی حدود 50-55 بدهند فکر کنم خوب باشه.
نه هیچ کاری نمیشه کرد.

کاشکی با این قیمتی که شما میگید بدن !!!

فکر کنم بالاتر ببرن قیمت رو چون کسایی که بخوان بخرن فروشنده ها میدونن 100% میخرن ، یعنی فن های بازی هستند !!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
واقعا ممنون تورج:biggrin1: ولی جدا من کار خاصی نمی کنم. تنها کاری که می کنم قبل از شروع بازی یک دور تروفی ها رو می خونم و بعدش وارد بازی میشم و معمولا حدود 1 هفته طول میکشه تا همش رو بگیرم. البته احتمالا GOW زمانش بیشتر میشه چون مثل توی تابستان و اوایل پاییز وقت ندارم.

حالا ربطی نداره به تاپيک ولی من يه چيزی در مورد تروفی بگم ببينيد من خودم يه زمانی خوره تروفی داشتم و با دستگاه قبليم حدود 20 تا تروفی پلاتينيوم گرفتم امّا آخرش به خاطر همين تروفيس يکی دستگامو 700 تومن تو مرداد خريد منم با 500 تاش يه 150 گيگ خريدم و 200 تا هم دوباره psp گرفتم بعد از اون ديگه خورش از جونم افتاد در کل اينکه زياد وقتتونو صرف اين کارای بيهوده نکنيد ولی collection تروفی گرفتنش ثواب داره:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر