God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
تنها بدي اي كه از بازي ميگفتن remake نكردن Cut scene هاي هر دو بازي بود :(

يعنی اون منتقدا نميفهمن که بازسازی کات سين ها موشن کپچر ميخواد و چه وقتی ميبره؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
دوست عزيز و خسته و تنهای من خواهش ميکنم التماس ميکنم انقدر پارازيت الکی نده آخه چرا هميشه نظر چپه ميدی؟

نه.از همین عکسهایی که صفحه اول گذاشتن گفتم.

اون عکس ها از دو tv مختلف با تنظيمات مختلف گرفته شده و به همين خاطر collection کنتراستش کمه امّا الان تو GS,GT ويديو از collection هست و بهبود AA کاملاً مشهوده

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوست عزيز و خسته و تنهای من خواهش ميکنم التماس ميکنم انقدر پارازيت الکی نده آخه چرا هميشه نظر چپه ميدی؟

اون عکس ها از دو tv مختلف با تنظيمات مختلف گرفته شده و به همين خاطر collection کنتراستش کمه امّا الان تو GS,GT ويديو از collection هست و بهبود AA کاملاً مشهوده
بنده خدا فقط نظر داد دیگه.منم تا قبل از اینکه اون ویدیوی مقایسه که گیم تریلرز گذاشته بود رو ندیده بودم فکر میکرم زیاد فرقی نداره.ولی دیدم خیلی فرق داره:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نه.از همین عکسهایی که صفحه اول گذاشتن گفتم.
آها ، پس تو تونستی از این عکس ها که سایزشون خیلی کوچیک هست تفاوت رو تشخیص بدی . آخه تنها جان من و خیلی های دیگه نتونستیم چون نمیشه که دو تا بازی که یکیش HD و با AA بالاتر هست و اون یکی AA نداره و SD هست توی این سایز مقایسه کرد .
حالا اینم از توانایی های عجیب و خارق العاده شماست که استفاده کردیم . :smile:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
منم پایم فقط یک مشکل اساسی! :d
باید تو یک روز بازی رو شروع کنیم!
حالا اون جوری هم چون نمیشه! اولین و آخرین تروفی رو تاریخاشون +ساعت و دقیقه و ثانیه رو میبینیم و خوب به دست میاریم تو چند روز و چند ساعت و چند ثانیه به دستشون اوردیم و زمان کی کمتر بوده!این خوبه؟ :d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
من اوّلين روزی که بياد ميخرم بهتره چند نفر مشخص بشيم هم زمان شروع کنيم و مسابقه شروع ميشه

اگه کسی نبود من و تو هستيم برهانم که اصولاً الافه اين کاراس:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
من که جمعه میگیرم!شایدم شنبه!
پس روز اول نمیشه :d این برهانم اگر هست که بی خیال نیازی به مسابقه نیست!البته برای مقام های بعدی میشه تلاش کرد :d

این برهان روز اول بازی رو میجوه :d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
فکر بسیار خوبی هست ! حالا به نفر اول چی بدیم ؟
صدرا منو نمیبینی کلا ؟

اين حرفا چيه حالا جايزه نميديم چون اسپانسر نداريم ولی بيشتر کل کل به حساب ميآد

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
آها ، پس تو تونستی از این عکس ها که سایزشون خیلی کوچیک هست تفاوت رو تشخیص بدی . آخه تنها جان من و خیلی های دیگه نتونستیم چون نمیشه که دو تا بازی که یکیش HD و با AA بالاتر هست و اون یکی AA نداره و SD هست توی این سایز مقایسه کرد .
حالا اینم از توانایی های عجیب و خارق العاده شماست که استفاده کردیم . :smile:
اولا تو نه و شما
شماها با من مشکلی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من با توجه به عکسهایی که صفحه اول گذاشتین گفتم.هر آدم عاقل و بالغی هم اون عکسها رو ببینه حرف منو میزنه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
من که به جز یه کم دود تو نسخه collection فرق خاصی با original ندیدم.انگار نسخه collection دودی تر بود.

رزولوشن بازی HD شده ( از 640*480 به 1280*720 ) و AA هم به بازی اضافه شده ، همون که قرار بود بشه .
تفاوت هم کاملا مشخص هست .
شما روی این لینک کلیک کن و عکس رو ببین ، اگر مفهوم رزولوشن و AntiAliasing ( همون AA ) رو بدونی متوجه تفاوت هم میشی ( خیلی مشخصه )

کلا شما جاده خاکی زیاد میری ، سعی کن دیگه نری چون مشکل ساز میشه ، همونطور که تا الان هم تا حدودی شده ...

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
رزولوشن بازی HD شده ( از 640*480 به 1280*720 ) و AA هم به بازی اضافه شده ، همون که قرار بود بشه .
تفاوت هم کاملا مشخص هست .
شما روی این لینک کلیک کن و عکس رو ببین ، اگر مفهوم رزولوشن و AntiAliasing ( همون AA ) رو بدونی متوجه تفاوت هم میشی ( خیلی مشخصه )

کلا شما جاده خاکی زیاد میری ، سعی کن دیگه نری چون مشکل ساز میشه ، همونطور که تا الان هم تا حدودی شده ...

جاده خاکی چیه عموجان؟؟
با این لینکهایی که دادی متوجه موضوع شدم و گرنه با اون عکسهای صفحه اول چیزی قابل تشخیص نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر