God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوست عزيز ممنون از راهنماييت مشكل اينه كه من اون مجسمه رو پيدا نميكنم!!!
شما اين تصاويرو ببين
52731b51-bf30-3ee3.jpg

اين همون راهروى مشرف بر اون مكانىه كه مجسمه مجهول الموقعيت قراره روش سر بخوره و در مكان خودش قرار بگيره،و عكس زير:
52731b51-bf88-b08f.jpg

نماى جايه كه ميشه دقيقا سمت چپ و بالاى پست قبلى.
من فيلمشو از يوتيوب گرفتم منتها سرتاسر محوته رو گشتم هيچ اثرى ازون شئ كه وقت رو بيخودى گرفته نيست.

عجیبه خیلی عجیبه شاید داخله اون در باشه که رفتی نه نه اونجا هم نیست خیلی عجیبه ببینم مطمعنی شاید افتاده پایین میگم سمت راست هم عکس بگیر حالا که شما زحمت عکس گرفتند را در میاری یک چند تا عکس از دوروت بگیر ببینم دقیقا کجاست شاید یک جای باشه شما نبینید ولی من مبینم بذار تا کمکت کنم
سلام دوستان
میشه لطف کنید و آدرس دقیق این 3 فولدر را در بازی God Of War Collection بگویید ؟ (برای هر دو) خیلی متشکرم .

movies_
vfs
wad

با تشکر.

منظورت از 3فولدر چیه درست متوجه نمیشم:-/

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
عجیبه خیلی عجیبه شاید داخله اون در باشه که رفتی نه نه اونجا هم نیست خیلی عجیبه ببینم مطمعنی شاید افتاده پایین میگم سمت راست هم عکس بگیر حالا که شما زحمت عکس گرفتند را در میاری یک چند تا عکس از دوروت بگیر ببینم دقیقا کجاست شاید یک جای باشه شما نبینید ولی من مبینم بذار تا کمکت کنم

منظورت از 3فولدر چیه درست متوجه نمیشم:-/

سلام باشه من برم خونه رديف ميكنم،ببين تنها جايى كه امكان داره داشته باشه همون بالا سمت چپه چون جاهاى ديگه مثلا. درِ انتهاى سمت راست يعنى ميشه سمت چپ مجسمه اينها همه مسيرشون به اون راهروهه كه بايد روش سُر بديم بسته است،آخه چيز عجيبى نيست،يه مجسمست كه منم شكلشو ميدونم فقط مشكل اينه كه نيست،من از همه نواحى برم خونه عكس ميگيرم.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام باشه من برم خونه رديف ميكنم،ببين تنها جايى كه امكان داره داشته باشه همون بالا سمت چپه چون جاهاى ديگه مثلا. درِ انتهاى سمت راست يعنى ميشه سمت چپ مجسمه اينها همه مسيرشون به اون راهروهه كه بايد روش سُر بديم بسته است،آخه چيز عجيبى نيست،يه مجسمست كه منم شكلشو ميدونم فقط مشكل اينه كه نيست،من از همه نواحى برم خونه عكس ميگيرم.
ببین الان یک جای دیگه هم یادم امد اون بالا هم بالا بالا که نردبان داره اونجا هم یک چکی بکن ببین هست یا نه
فقط بگم ک مجسمه کوچیک هست زیاد بزرگ نیست:d

ببینم چه کار میکنی تا ردش کنی:p

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
ببین الان یک جای دیگه هم یادم امد اون بالا هم بالا بالا که نردبان داره اونجا هم یک چکی بکن ببین هست یا نه
فقط بگم ک مجسمه کوچیک هست زیاد بزرگ نیست:d

ببینم چه کار میکنی تا ردش کنی:p
سلام عزیز,بالاخره این مجسمه لعنتی پیدا شد,همونطور که گفتی از نردبان که بالا میری دست راستته یعنی اون تصویر که گفتی درست بالا و سمت چپ ,نقطه مقابل اونه,یعنی از روی راهروی روبروی اونی که تو عکسه سر میخوره و پشت سرم تو عکس میشه.
آقا دمت گرم بالاخره این لعنتی هم رد شد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام عزیز,بالاخره این مجسمه لعنتی پیدا شد,همونطور که گفتی از نردبان که بالا میری دست راستته یعنی اون تصویر که گفتی درست بالا و سمت چپ ,نقطه مقابل اونه,یعنی از روی راهروی روبروی اونی که تو عکسه سر میخوره و پشت سرم تو عکس میشه.
آقا دمت گرم بالاخره این لعنتی هم رد شد.
من با خودم گفتم حتما یکجای اون بالا هست به به
برو حال کن:d

• Like
Reactions: Reza82N

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
اقا این کالکشن چه حالی می ده اول اصلا طرفش نرفته بودم ولی وقتی نشستم پاش خیلی خوشم امده مخصوصا که HDهم شده خدایش عجب چیزی ساخته بودن اون موقع همین الان هم خیلی باحال هست

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
اقا این کالکشن چه حالی می ده اول اصلا طرفش نرفته بودم ولی وقتی نشستم پاش خیلی خوشم امده مخصوصا که HDهم شده خدایش عجب چیزی ساخته بودن اون موقع همین الان هم خیلی باحال هست
حالشو ببر ماکه 1کشو پلات کردیم اییشالله 2شم میکنیم اگه فرصت بشه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان god of wat کار من تو god of war اولیه گیر کردم اونجایی که سم طلا رو می کشیم ( همون گاو که زره آهنی داره و با پرتاب چوبای آتشین زرهش رو از بین می بریم و می کشیمش ) و بعد هم اون قدرت آخر که مربوط به روح های سر گردان هستش رو بهمون میده که با زدن فلش بالا فعال میشه بعد از اون در کوچیکه میریم تا میرسیم به آب و بعد از اینکه تو آب رفتیم می رسیم به همون محیط ring of .... که بار ها توش بودیم و دو تا فضای دایره ای شکل تو همدیگه .... الان موندم کجا باید برم خواهشا یکی مردونگی کنه راهنمایی کنه 9 ساعته بازی کردم الان این جاش گیر کردم خیلی ستمه

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوستان god of wat کار من تو god of war اولیه گیر کردم اونجایی که سم طلا رو می کشیم ( همون گاو که زره آهنی داره و با پرتاب چوبای آتشین زرهش رو از بین می بریم و می کشیمش ) و بعد هم اون قدرت آخر که مربوط به روح های سر گردان هستش رو بهمون میده که با زدن فلش بالا فعال میشه بعد از اون در کوچیکه میریم تا میرسیم به آب و بعد از اینکه تو آب رفتیم می رسیم به همون محیط ring of .... که بار ها توش بودیم و دو تا فضای دایره ای شکل تو همدیگه .... الان موندم کجا باید برم خواهشا یکی مردونگی کنه راهنمایی کنه 9 ساعته بازی کردم الان این جاش گیر کردم خیلی ستمه
تو همون آب ها برو پایین ، یک جایی هست که جمجمه رو باید بزاری اونجا !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ممنون داداش اما جمجمه رو از کجا باید پیدا کنم ؟ ( شما اون دری رو میگی که عکس جمجه داره دیگه )
جمجمه رو پیدا نکنی که اصلا هیدیز بهت قدرت روح هارو نمیده ، بعد از کشتن اون گاو ( هر چی بود ! :D ) وارد اون دری میشی که بهش آویزون شده ، بعدش از اون پله ها میری بالا و جمجمه رو بدست میاری !

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
آقا دستت درد نکنه دوست عزیز بابت راهنمایی اما الان یک جاش گیر کردم باز
اون جایی که میرسی بعد از بدست آوردن گردن بند های قرمز و سبز میری جلو تا میرسی به یک جایی که از 4 یا 5 تا سکوی در حال حرکت داره و تیغه ی برنده از وسط شون رد میشه اون ور تیغه ها یک در بود که 3 تا لایه بود به قولی و 3 تا دکمه رو باید فشار میدادی ( یکیش قبل تیقه ها بود + یکیش رو میرفتی اون سنگ رو به وسیله جرثقیل روش میزاشتی + سومی هم مجسمه رو روش میزاشتی ) خوب اونجا رو رفتم و در باز شد توش شاه با زنش مردن دورشونم پر مگس هست رو به رو هم یک کله ی اسکلت ) و دورورم هم یک سری کاغذ به دیوارا و رو میزا هست ( دو تا سمت چپم و در تا سمت راستم ) رو هر کدوم هم می تونم r2 رو بزنم که یک نقشه مانندی رو نشون میده و با مکس نوشتش رو میاره ... الان باید چیکار کنم؟ ممنون از دوستانی که به فکر هستن و کمک میکنن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام به همه دوستان
آقا من به لطف دوستان که کمک کردن gof of war 1 رو تموم کردم ( البته تنها کاری که برای جبران لطفشون تونستم بکنم اعتبار دادن بود )
الان 2 رو شروع کردم هنوز اوایلش هستم اما باز یک گیر احمقانه کردم
چند سوال
1- وقتی به اون غول سنگی میرسیم که از تو چشمش تیر کمون بدست میاریم بعدش که دو تا چشمش رو کور کردیم به یک جایی می رسیم که این غول کوره همش فوت میکنه و ما باید از روی 3 4 تا صخره که از هم فاصله دارن بپریم اما فاصله صخره ها خیلی زیاده ... حتی اولیش رو که میپرم لبه صخره بعدی هم نمیتونم بگیرم ... چیکار کنم 1000 بار امتحان کردم نشد...

2- راستی تو راه رسیدن به همین غول که باید تیر کمون رو از چشمش در بیاری یک در آهنی هست پشتش از این جعبه هایی که توش چشم و یا پر هست وجود داره اونم نمیدونم چجوری باید بازش کنم هیچ راهی نداره؟

3- یکی از همین جعبه ها هم اول اول بازی جایی که برای بار اول یک مجسمه رو تکون میدی میزاری رو دکمه در آهنی اول باز میشه وبعدش باز عین همین در تکرار میشه ...بعد از در اول که باز شد اونجا دست راست یک راهی هست میری در قسمت بالاش 3 تا جعبه هست که 2 تا از این قرمز هاست و وسطی از این پر ها یا چشم ها اما هرچی بپری نمیتونی بری اون بالا چیزی هم نیست بزاری زیر پات ... اونم اگر بلدین ممنون میشم بگین
بچه ها کمک کنید خیر دنیوی و اخروی زیادی داره ... چاکریم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همه دوستان
آقا من به لطف دوستان که کمک کردن gof of war 1 رو تموم کردم ( البته تنها کاری که برای جبران لطفشون تونستم بکنم اعتبار دادن بود )
الان 2 رو شروع کردم هنوز اوایلش هستم اما باز یک گیر احمقانه کردم
چند سوال
1- وقتی به اون غول سنگی میرسیم که از تو چشمش تیر کمون بدست میاریم بعدش که دو تا چشمش رو کور کردیم به یک جایی می رسیم که این غول کوره همش فوت میکنه و ما باید از روی 3 4 تا صخره که از هم فاصله دارن بپریم اما فاصله صخره ها خیلی زیاده ... حتی اولیش رو که میپرم لبه صخره بعدی هم نمیتونم بگیرم ... چیکار کنم 1000 بار امتحان کردم نشد...

2- راستی تو راه رسیدن به همین غول که باید تیر کمون رو از چشمش در بیاری یک در آهنی هست پشتش از این جعبه هایی که توش چشم و یا پر هست وجود داره اونم نمیدونم چجوری باید بازش کنم هیچ راهی نداره؟

ز همین جعبه ها هم اول اول بازی جایی که برای بار اول یک مجسمه رو تکون میدی میزاری رو دکمه در آهنی اول باز میشه وبعدش باز عین همین در تکرار میشه ...بعد از در اول که باز شد اونجا دست راست یک راهی هست میری در قسمت بالاش 3 تا جعبه هست که 2 تا از این قرمز هاست و وسطی از این پر ها یا چشم ها اما هرچی بپری نمیتونی بری اون بالا چیزی هم نیست بزاری زیر پات ... اونم اگر بلدین ممنون میشم بگین
بچه ها کمک کنید خیر دنیوی و اخروی زیادی داره ... چاکریم

ببین دوسته من فقط یه نکته بهت میگم که اون اینه که کلا بیخیال بازی بشی چون این طوری که معلومه شما که تا اخرش به خواهی بری هی گیر میکنی و میایی اینجا درخواسته کمک میخواهی بخدا خیلی اسونه اصلا این چیزهای که شما دارید می پرسید خیلی اسون هست ولی چه کنیم که باید کمکت کنیم خوب برم سراغه سوالهایت که واقعا گیر کردیه
=============
1- ببین وقتی چشمش را گوز کردی دیگه نباید کاری باهاش داشته باشی سمت راست که میری یه چیزی به اسمون وصله که توی سبدی هست اون را با تیرکمون بزن و بعد یه چیزی چشمک زن نمایش داده میشه بپری و اون را بگیری و بعد دوباره همین را ادامه بده تا برسی به اون ور
2-خوب این در آهینیه که کاری نداره وقتی تو میخواهی بری با اون طنابه را بگیری دره باز میشه و تو باید سریعا برگردی و ایتم را برداری فقط باید سریع باشی همین
3-اونجا کافیه فقط بپری روی دیوار روی دیوار حاشیه مانند هست و خودشه به اون میگیره و میره بالا
تازه دو تا ایتم مخفی هست که یکیشون را دقیقا یادمه کجاست و وقتی برمیگردی و اون ادمه را با تیرکمون زدی زنجیرها میاند بالا دقیقا جای که شماره 3 که بهت گفتم وقتی کنارش وایستادی یه زنجیر هست خودته به زنجیر اویزوم کن و برو پایین که ایتم مخفی اوجا هم هست
موفق باشی>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر