God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
*^▁^*

بازم سلام ميخواستم اگه ميشه يه نفر که قضيه گاد او وار و ميدونه به طور خلاصه بگه که بفهميم چى به چى شخصيت هاى بازى هر کدوم چه کاره اند خلاصه به طور کلى يه توضيحى درباره داستان کريتوس بده ممنون

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بازم سلام ميخواستم اگه ميشه يه نفر که قضيه گاد او وار و ميدونه به طور خلاصه بگه که بفهميم چى به چى شخصيت هاى بازى هر کدوم چه کاره اند خلاصه به طور کلى يه توضيحى درباره داستان کريتوس بده ممنون

حالش رو داری بخونی ؟ (شماره ی 1 و 2 نسخه ی psp بازی هست ! اگه اینها رو بازی کردی بخون و گرنه برات داستان اسپویل میشه !)

http://forum.bazicenter.com/thread29221/

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
*^▁^*

حالش رو داری بخونی ؟ (شماره ی 1 و 2 نسخه ی psp بازی هست ! اگه اینها رو بازی کردی بخون و گرنه برات داستان اسپویل میشه !)http://forum.bazicenter.com/thread29221/
داداش منظورتو نميفهمم من گاد 1و2رو تو ps2 بازى کردم يعنى چى اسپويل ميشه؟/لطفا زير ديپلم بگو دمت گرم ♥♥♥

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
داداش منظورتو نميفهمم من گاد 1و2رو تو ps2 بازى کردم يعنى چى اسپويل ميشه؟/لطفا زير ديپلم بگو دمت گرم ♥♥♥
ببین عزیز دوتا گاد اف وار آمده برای psp خوب اگر انها رو بازی نکردی نری توی اون تاپیکی که دسوتمون لینکشو گذاشته چون برات داستان لو میره و وقتی داستان لو بره میگند اسپویل متوجه شدی
اگر تو گاد اف وار 1و2 رو روی پلی2 بازی کردی بهت میگم که هنوز چیزی بازی نکردی از گاد اف وار خیلی مونده تا بدونی جریانش چیه
اگر دوستان جریان را برات تعریف کنند برات اسپویل میشه متوجه ی

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام ...

من توی یه مرحله از بازی گیر کرده ام. فکر کنم اواسط بازی باشه قبل از رسیدن به Hades .

بعد از یه نخته سنگی که حرکت رفت و برگشتی داره ، یه کتیبه هست که رویش نوشته شده :
Hades requires you to kill everyone in the maze before you may leave

معنی این دقیقاً کشتن تمامی دشمنان در اون منطقه است ولی من مطمئن هستم تموم دشمنان رو کشته ام !

لطفاً راهنمایی ام کنید.

اینم عکسش :

35357d1346424747-.jpg

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام ...

من توی یه مرحله از بازی گیر کرده ام. فکر کنم اواسط بازی باشه قبل از رسیدن به Hades .

بعد از یه نخته سنگی که حرکت رفت و برگشتی داره ، یه کتیبه هست که رویش نوشته شده :

معنی این دقیقاً کشتن تمامی دشمنان در اون منطقه است ولی من مطمئن هستم تموم دشمنان رو کشته ام !

لطفاً راهنمایی ام کنید.

اینم عکسش :

35357d1346424747-.jpg
سلام,
انتهای کتیبه که میره عقب سمت راستش یه بریدگی هست که میره داخل اونجا هم چنتا دشمن هست,
اگر اونارو هم کشتی,حتما یه جایی جا انداختی چون چیز خاص دیگه ای نداره فقط باید همه کشته شن,خودم یادمه این قسمت رو چندین بار رفتم و دور زدم کسی از قلم نیوفته.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
رضا ببین من دو-سه دور اینجا رو رفتم ولی بازم نمیدونم کجای کارم گیر داره ؟ راستی یه تمثالی هست کنار یه دونه دشمن که کمان داره. عکسش رو میزارم شاید گیر کارم اونجا باشه.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام,
اگه نتوستی این عبارت رو تو یوتیوب سرچ کن,

God of War Collection 100- Completion - GOW1 - Part 20

یه بار هم بدون خط تیره سرچ کن , الان من فیل شکنم قطعه نمیتونم لینک بدم.

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
سلام ...

لطفاً راهنمایی ام کنید.

اینم عکسش :

35357d1346424747-.jpg

من هم همین مشگل رو دارم الان سه روزه گیر افتام اگه کسی بلده بگه لطفا

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من هم همین مشگل رو دارم الان سه روزه گیر افتام اگه کسی بلده بگه لطفا

این کاری نداره
اون سنگه هست که هی میره و میاد
یکباره کم میره و میاد و یکبار دیگه زیادی برمیگرده عقب
وقتی زیادی برکشت عقب یه راهی مخفی داره اونجا دو تا یا سه تا آدم هست باید بکشی تا این راهه برات بازی بشه همین

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با عذر خواهی اگر تایپک قدیمی را کشیدم بالا اما یک سوالی داشتم از دوستان یک بخش Bonus در این بازی است که در لیست اولش وجود داره که زمانی که روش X را می زنیم می گه باید بری در XMB و از Video Category این بخش را ببینی.چون بازی را من با Multiman اجرا می کنم آیا راهی برای استفاده از این بخش بازی وجود داره یا خیر؟!
با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با عذر خواهی اگر تایپک قدیمی را کشیدم بالا اما یک سوالی داشتم از دوستان یک بخش Bonus در این بازی است که در لیست اولش وجود داره که زمانی که روش X را می زنیم می گه باید بری در XMB و از Video Category این بخش را ببینی.چون بازی را من با Multiman اجرا می کنم آیا راهی برای استفاده از این بخش بازی وجود داره یا خیر؟!
با تشکر

اونها فیلم ها هستن میتوانی بری توی XMB و توی Videos هست
البته برای اروجینال این طوری بود حالا برای هک نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر