God Of War Chains Of Olympus Guides

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163
نه برای psp میگم gow3 که ادامه ی gow2 هست اخر این به اون ربط نداره (چی شد)
آخر این GOW Chanes of Olympus به GOW 1 ربط داره در واقع GOW COO یک عقب گرد در داستان هست و اتفاقاتی که کریتوش در GOW 1 فقط اونها رو به یاد می آورد رو باید انجام بدی که کل بازی با این شماره کامل میشه و دیگه جای سوالی از گذشته کریتوس باقی نمیگذاره و بازی آماده ساخت برای شماره جدید God of War III میشه ;)

mohsen_66

کاربر سایت
Feb 23, 2006
186
نام
Mohsen
من اولش رو يكم بازي كردم در مورد بارسيان بود. حمله كشتي هاي ايران به يونان
كلأ داستان بازي از جه قراره مثل فيلم 300 نباشه!

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163
من اولش رو يكم بازي كردم در مورد بارسيان بود. حمله كشتي هاي ايران به يونان
كلأ داستان بازي از جه قراره مثل فيلم 300 نباشه!
اول بازی سپاه پارس حمله میکنه و باید در برابر حملاتشون مقاومت کنی
خیالت راحت باشه مثل فیلم 300 نیست

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من به یه مشکل برخوردم :D
فکر کنم آخر بازی باشه اونجا که دمو نشون میده کریتوس با اطلس حرف می زنن بازی گیر میکنه یکی لطفا بگه بعدش چی میشه :D
آخر بازیه ؟ یه خرده دموشو توصیح بدین حوصله ندارم از اول دانلود کنم بازیو

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان من یه جا گیر کردم اگه میشه کمک کنین! همونجا که اول دو تا مجسمه رو هل میدی جلو بعدش یه سکو رو باید بکشی عقب زود بپری بری بالا. اونجا یه اسب هستش که وقتی دایره میزنی یه نوشته میآد. ولی نمیدونم باید چیکار کنم هیچ کاری نمیشه کرد!!!!:p

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
منم بالاخره بازی رو تموم کردم خیلی حال داد ولی خیلی خیلی کوتاه بود.مال ps2 هم همینقدر طور میکشید؟!!
من جونی کردم خام بودم رو ps2 یکم بیشتر بازی نکردم اونم یکش.حالا خیلی پشیمونم.ps2اوم رو هم فروختم:(
کسی god mode رو تموم نکرده؟!اتفاق خاصی نمیفته؟!!

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
من با گاد مود خیلی شو رفتم ولی میدونید که خیلی سخته! الان اونجام که وارد اندرورلد میشی حدوده نیم-یک ساعت جلوترش

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
challenge دومی رو چی جوری میشه رد کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پدرم در اومده :evil: کسی ردش کرده؟!از چه فنی باید استفاده کرد؟!من L رو میگیرم بعدش مربع رو میزنم ولی خیلی سخته.خودمو جر دادم 12 تا رو کشتم 8 تاشون موندن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر