God Of War Chains Of Olympus Guides

ad_eagle2002

کاربر سایت
Aug 20, 2007
32
من بازی رو تموم کردم
در مورد راههای مخفی کسی به جایی رسیده ؟
درهایی که باز نمیشود و پیغام میدهد رو باید چکار کرد تا باز شود امتیاز رو باید بالا برد ؟
در مورد صحنه دار بودن بازی من که چیزی ندیدم فقط بعد از کشتن رئیس پارس ها دو نفر تو اتاق هستند که اوها رو هم نشون نمیده و دوربین میره روی مجسمه فقط همین کسی چیز دیگه ای دیده یا رها مخفی داره؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
من بازی رو تموم کردم
در مورد راههای مخفی کسی به جایی رسیده ؟
درهایی که باز نمیشود و پیغام میدهد رو باید چکار کرد تا باز شود امتیاز رو باید بالا برد ؟
در مورد صحنه دار بودن بازی من که چیزی ندیدم فقط بعد از کشتن رئیس پارس ها دو نفر تو اتاق هستند که اوها رو هم نشون نمیده و دوربین میره روی مجسمه فقط همین کسی چیز دیگه ای دیده یا رها مخفی داره؟
نه خیر کلن به خاطر محدودیت حجم UMD هم مدت زمان بازی کمه هم اینکه سازنده ها نمیتونستن زیاد رو بازی مانور بدن
به طور مثال چند نوع پایان متفاوت برای بازی بزارن.
راه های مخفی هم چیزی نداره.;)
کلن داستان بازی بر پایه یک هدف هست.

ad_eagle2002

کاربر سایت
Aug 20, 2007
32
نه خیر کلن به خاطر محدودیت حجم UMD هم مدت زمان بازی کمه هم اینکه سازنده ها نمیتونستن زیاد رو بازی مانور بدن
به طور مثال چند نوع پایان متفاوت برای بازی بزارن.
راه های مخفی هم چیزی نداره.;)
کلن داستان بازی بر پایه یک هدف هست.
در مورد درهایی که باز نمیشود باید چکار کرد من اونها رو رد کردم و رفتم ات آخر بازی آیا باید امتیاز زیاد گرفت تا باز شوند
منظورم اینه که گرفتن همه امتیاز ها و صندوق ها در بازی تاثیر داره و در ها رو باز میکنه
باز هم تشکر

Ali agha

کاربر سایت
Jan 7, 2008
27
نام
علیرضا
راست ميگه صحنه اي كه اونقدر فجيع باشه نداشت
اصلا به اينجور چيزا كار نداشته باش فقط خود بازي مهمه كه توپه:cheesygri

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
اون مرحله که چندتا مجسمه هست باید چیکار کنیم همونا که ازشون نور میاد
اون دوتا یی که رو شون به سمت جلو هست رو عقب بزار
اون دوتا دیگه رو جلوتر بزار به طوری که روبروی هم قرار بگیرند;)

بله بعدش برو بین اون دوتا مجسمه جلویی ها رو اون سکویه به طوری که روت طرف اسبه باشه
بعد سپرو نگه دار (L) بعدش خودش بهت میگه دایره بزنی

پ.ن:با تشکر از امین

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
منم با همت خدا و كريتوس جيگر در اين دو روز تعطيلي دخل بازي در اومد.خوشم اومد يك جوري ساختن كه قسمت بعدي هم داره
ولي خيلي زود تموم شد
الان هم داره با spud of war بازي ميكنم(كريتوس تبديل به سيب زميني ميشه)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من سرعت سي پي يوم اول روي detful بود كه گاد آف وار گير ميكرد . حالا گذاشتم روي 333 فعلا گير نكرده ولي همش روي 333 باشه مشكلي براي psp كه پيش نمياد ؟

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
لطف کنید راهنمایی ها رو تو متن پنهان بزارید کل مزه بازی از بین می ره من الان من ترتیبه قرارگرفتن مجسمه ها رو فههمیدم حالا باید چه خاکی تو سرم بریزم؟؟؟؟ :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر