God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان سلام

لطف می کنید راهنمایی کنید که در آنلاین عضو کدام گروه بشم

من هنوز آنلاین بازی نکردم و تازه می خوام بازی کنم فقط وقتی وارد شدم دیدم باید عضو یکی از اون گروهها

بشم که هر کدام هم خاصیت خودشون را دارند

ممنون میمش راهنماییم کنید کدام گروه بهتر از بقیه هستش

با سپاس فراوان

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان سلام

لطف می کنید راهنمایی کنید که در آنلاین عضو کدام گروه بشم

من هنوز آنلاین بازی نکردم و تازه می خوام بازی کنم فقط وقتی وارد شدم دیدم باید عضو یکی از اون گروهها

بشم که هر کدام هم خاصیت خودشون را دارند

ممنون میمش راهنماییم کنید کدام گروه بهتر از بقیه هستش

با سپاس فراوان
به ترتيب خوب بودن:Ares>Poseidon>hades>zeus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
بازی نه در حد سانتا مونیکا بود نه حتی به اپیک بودن شماره سوم نزدیک بود.
فکر بازیی به اپیکی GOW III رو کلا از ذهنتون بیرون کنید! :d به این زودیا هیچ بازیی نمیتونه بهش برسه!!!
+ اونجا کریتوس خیلی شاخ شده بود! قبلش 3-4تا خدا رو کشته بود! ولی اینجا هنوز قدرتی برای کشتن خداها رو نداشت!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
اقا مگه قرار نبود دي ال سي ها مجاني باشن؟!
خوب آره،تا حدودی البته! خبری نشده که! :d
البته نگفتن DLCـها مجانی خواهند بود! گفتن Mapـهایی که میاد،مجانی هستند! :d
===> چیزی در مورد سلاح و زره و این چیزا نگفتن:-" ممکنه پولی بدن:-"

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خوب آره،تا حدودی البته! خبری نشده که! :d
البته نگفتن DLCـها مجانی خواهند بود! گفتن Mapـهایی که میاد،مجانی هستند! :d
===> چیزی در مورد سلاح و زره و این چیزا نگفتن:-" ممکنه پولی بدن:-"

توي بلاگ سوني گفتن قراره دي ال سي بدن ولي اصلا چيزي در مورد پولي بودنش يا نبودنش نگفتن :(
اگه مپ ها مجاني باشن مي راضيم اصلا دي ال سي برام مهم نيست البته يكميم مهمه ولي براي تنوع بايد هي ادم توي مپ هاي جديد بايد بازي كنه وگرنه تكراري ميشه :(

---------- نوشته در 02:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

تورو خدا یکی لینک دالنود سندترک های بازی رو بده هرچی میگردم نیست خیلی تو کفم

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
ي نكته خدمت دوستاني كه مشكل دارن سر گرفتن تروفي Fully Loaded:
شما اگه از ابتدا تمامي صندوقچه هاي چشم و پر رو بگيريد اگه اشتباه نكنم تو چپتر ١٨-١٩ هم health هم Magic ـتون تا اخر پر ميشه
و ازين جا به بعد هرچي صدوقچه بگيريد براتون Red Orb حساب ميشه اونم به مقدار زياد:d
پس خيلي راحت ميتونيد تمامي قدرت هاتون رو تا اخر ارتقا بديد(من خودم تو چپتر ٢٥ همه رو تا اخر ارتقا دادم فقط لنگ Eyes Of Truth بود كه تو چپتر ٢٧ ميده بهتون كه نيازي به ارتقا نداره)

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
خب، بالاخره من هم هفتمین GOW عمرم رو تموم کردم! واقعاً خیلی خوب بود. به شدت لذت بردم. به نظر من خیلی از انتقادهایی که دوستان بهش می گرفتن، وارد نبود. (خب البته یه سریش هم بود!). ولی در کل بازی خیلی خوبی بود. من از غول آخرش هم خیلی خوشم اومد. یه ذره دوباره حال و هوای GOW های قبلی رو بهم داد.
راستی دوستان این +New Game که باز شده چیه؟ چه فرقی با New Game معمولی داره؟

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خب، بالاخره من هم هفتمین GOW عمرم رو تموم کردم! واقعاً خیلی خوب بود. به شدت لذت بردم. به نظر من خیلی از انتقادهایی که دوستان بهش می گرفتن، وارد نبود. (خب البته یه سریش هم بود!). ولی در کل بازی خیلی خوبی بود. من از غول آخرش هم خیلی خوشم اومد. یه ذره دوباره حال و هوای GOW های قبلی رو بهم داد.
راستی دوستان این +New Game که باز شده چیه؟ چه فرقی با New Game معمولی داره؟

وقتي وارد بازي ميشي همه چيزاي كريتوس تا اخر اپگريد شده هستن و ميتوني شكلو شمايل كريتوسو عوض كني نه اينكه براش ريش بزاريو از اينجورچيزا ميتوني به جاي كريتوس چند تاي ديگه رو بياري و باشون بازي كني
و اگه گنجينه اي جيزي پيدا كردي ميتوني با اونا خون و مجيك و چند تا چيز ديگه رو تغيير بدي مثلا Rage Meter بي نهايت

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
فکر بازیی به اپیکی GOW III رو کلا از ذهنتون بیرون کنید! :d به این زودیا هیچ بازیی نمیتونه بهش برسه!!!
+ اونجا کریتوس خیلی شاخ شده بود! قبلش 3-4تا خدا رو کشته بود! ولی اینجا هنوز قدرتی برای کشتن خداها رو نداشت!
منظورم خود کریتوس نیست. کل بازی منظورمه. اصلا نه گرافیک نه چیزی به اون نمیرسید. یا حتی به نظرم جذابیت گیم پلی و داستان هم کلا افت کرده و به نسخه سوم نمیرسید. همونطور که gow III به gow II نرسید. اینا حتی سعی نکردن حرکات انیمشن کریتوس رو تغییر بدن یه ذره. خوب حداقل نسبت به زمان و اتفاقات رخ داده باید یه سری تغییرات برای کامبت سیستم و انیمشن هاش میدادن دیگه!! نباید میدادن؟ حالا کاری به 4تا نیرویی که از خدایان گرفت ندارم منظورم بیس ضرباتشه. خلاصه اگه دیوید از اول تا آخر بازی رو خودش دستش میگرفت الان همین نسخه فرعی ابر شاهکار شده بود :d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
منظورم خود کریتوس نیست. کل بازی منظورمه. اصلا نه گرافیک نه چیزی به اون نمیرسید. یا حتی به نظرم جذابیت گیم پلی و داستان هم کلا افت کرده و به نسخه سوم نمیرسید. همونطور که gow III به gow II نرسید. اینا حتی سعی نکردن حرکات انیمشن کریتوس رو تغییر بدن یه ذره. خوب حداقل نسبت به زمان و اتفاقات رخ داده باید یه سری تغییرات برای کامبت سیستم و انیمشن هاش میدادن دیگه!! نباید میدادن؟ حالا کاری به 4تا نیرویی که از خدایان گرفت ندارم منظورم بیس ضرباتشه. خلاصه اگه دیوید از اول تا آخر بازی رو خودش دستش میگرفت الان همین نسخه فرعی ابر شاهکار شده بود :d

اگه مولتي نميزاشتن اينطور نميشد

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇

الانشم این نسخه شاهکاره,اگه جسارت نباشه به نظر من هم شما و هم دوستانی که از این بازی ایراد می گیرید اصلا منصفانه نیس,تو این نسخه کریتوس و داستانش تازه اول راهه و تو نسخه های قبلی اواسط و آخر داستان بود و شخصیت کریتوس کلی تجربه و مهارت طی این داستان کسب کرده بود و ابر قدرتی شده بود واسه دنیای خدایان,ولی اینجا تازه اوله راهه و قدرتی نداره به اون صورت که به رخ ماها بکشه و هیجان زدمون کنه برامون سورپرایز باشه.
به زندگی و مسیری که خودمونم در حال طی کردن اون هستیم اگه نگا کنیم هیچوقت اون اوایل این قدرتی رو که الان داریمو نداشتیم و الان با این قدرتمون می تونیم خیلی راحت دورو بریامونو سورپرایز و هیجان زده بکنیم,و کریتوسم جدا از این ماجرا نیس.پس این نسخه هم شاهکاریه واسه خودش و بین همه بازیا و من ایرادی نمیبینم تو این بازی,چه گیم پلیر,چه بقیه موارد.
و مولتیشم یه پوئن مثبته که برا اولین بار کریتوس باید تو این راهم قدم بزاره.پس دوستان هیچوقت این نسخه رو که اولین قدمای کریتوس تو اون برداشته میشه مقایسه نکنید با نسخه های قبلی که کریتوس خدای خدایان بود و بر همشون چیره شد,به نظرم همه دوستان محترمی که دارن از این بازی انتقاد می کنن کانلا در اشتباه هستن,لبته جسارتا

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
الانشم این نسخه شاهکاره,اگه جسارت نباشه به نظر من هم شما و هم دوستانی که از این بازی ایراد می گیرید اصلا منصفانه نیس,تو این نسخه کریتوس و داستانش تازه اول راهه و تو نسخه های قبلی اواسط و آخر داستان بود و شخصیت کریتوس کلی تجربه و مهارت طی این داستان کسب کرده بود و ابر قدرتی شده بود واسه دنیای خدایان,ولی اینجا تازه اوله راهه و قدرتی نداره به اون صورت که به رخ ماها بکشه و هیجان زدمون کنه برامون سورپرایز باشه.
به زندگی و مسیری که خودمونم در حال طی کردن اون هستیم اگه نگا کنیم هیچوقت اون اوایل این قدرتی رو که الان داریمو نداشتیم و الان با این قدرتمون می تونیم خیلی راحت دورو بریامونو سورپرایز و هیجان زده بکنیم,و کریتوسم جدا از این ماجرا نیس.پس این نسخه هم شاهکاریه واسه خودش و بین همه بازیا و من ایرادی نمیبینم تو این بازی,چه گیم پلیر,چه بقیه موارد.
و مولتیشم یه پوئن مثبته که برا اولین بار کریتوس باید تو این راهم قدم بزاره.پس دوستان هیچوقت این نسخه رو که اولین قدمای کریتوس تو اون برداشته میشه مقایسه نکنید با نسخه های قبلی که کریتوس خدای خدایان بود و بر همشون چیره شد,به نظرم همه دوستان محترمی که دارن از این بازی انتقاد می کنن کانلا در اشتباه هستن,لبته جسارتا
شما هم حرف همون دوست عزیزمون رو زدی. من منظورم خوده بازیه نه شخصیته کریتوس!! خیلی خوبم میدونم تو این قسمت شخصیتش تازه شروع به کار کرده ولی با این حال بیس کامبت سیستمش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی به شماره های اصلی شبیه! میتونستن یه جور دیگه درست کنن. نمیگم بازیه بدیه! نه خیلی لذت بردم ازش ولی هرگز در حد و اندازه سانتا مونیکا و یادگاره فراموش نشدنی دیوید جفی نیست.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شما هم حرف همون دوست عزیزمون رو زدی. من منظورم خوده بازیه نه شخصیته کریتوس!! خیلی خوبم میدونم تو این قسمت شخصیتش تازه شروع به کار کرده ولی با این حال بیس کامبت سیستمش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی به شماره های اصلی شبیه! میتونستن یه جور دیگه درست کنن. نمیگم بازیه بدیه! نه خیلی لذت بردم ازش ولی هرگز در حد و اندازه سانتا مونیکا و یادگاره فراموش نشدنی دیوید جفی نیست.

دوست عزیز منظورت رو داری اشتباه می رسونی :D اونی که شبیه گذشته هست انیمیشن های ضربات کریتوسه نه کامبت سیستم بازی ! :D کامبت سیستم بازی که به کل عوض شده و اصلاً مشابه قبل نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر