God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
هیجوقت نگفته بودن توی خود دیسکه! از همون اول گفته بودن بعدا برای کسایی که GOW:A رو دارن میزارن برای دانلود! :d
---
بازی چپتر ، چپتر میباشد؟ :d عجب! :d
شاید چپتر سلکت هم داشته باشه ....
(مشاهده ها و حدس های ما از بازی کردن نیما ... :-" :d فعلا چپتر 6 میباشد :d

هیجوقت نگفته بودن توی خود دیسکه! از همون اول گفته بودن بعدا برای کسایی که GOW:A رو دارن میزارن برای دانلود! :d
---
بازی چپتر ، چپتر میباشد؟ :d عجب! :d
شاید چپتر سلکت هم داشته باشه ....
(مشاهده ها و حدس های ما از بازی کردن نیما ... :-" :d فعلا چپتر 6 میباشد :d

خخخخخ مثه بیکارا میشینید به آیدی بنده خدا زل میزنید؟!!!=))
میگم امروز زیاد انلاین میشی!!!:d

خخخخخ مثه بیکارا میشینید به آیدی بنده خدا زل میزنید؟!!!=))
میگم امروز زیاد انلاین میشی!!!:d
=))=))=))
نه بابا گفتم امشب که احتمالا GOW رو میگیرم،بهتره قبل از شروعش AC III رو تموم کنم! :d که خدا رو شکر تموم شد و الان کاملا آماده ی GOW میباشم! :d
اون وسط هم یک سری زدیم،دیدیم چه جلب! GOW چپتر مانند گشته! :d

اونی که گفتم راجع به گرافیک بازی بود ... گرافیکش عالیه ولی الان مثل 2010 که GOW III تحت تاثیر قرار داد نیست ، ولی خب همچنان جزء بهترینهاست . خود بازی هم اون دمو که نیم ساعت اول بود و کلا اون قسمت حدودا یه 15 دقیقه ادامه داره و هیجانش هم بالاست .... بازی مشکل خاصی نداره و در واقع من ایرادی نمیتونم بگیرم ، همون بخوبیه بازیهای قبلی هست ولی اون تحولی که باید صورت بگیره نگرفته و اگر هم امتیارات رو میبینید که اینجوری کم شده دقیقا دلیلش اینه که تحول خاصی صورت نگرفته .... من خودم فکر میکردم چون GOW III اولین تجربه SM با PS3 بود GOW A خیلی پیشرفت میکنه ولی اصلا این حس رو ندارم .

در نهایت فقط میتونم بگم که دقیقا همون لذتی که از GOW های قبلی بردید از این هم خواهید برد ولی خب این امتیازها هم بنظرمن طبیعیه و در واقع نامردی نکردن چون باید یه اتفاق خاصی میفتاد که یک بازی که تا حالا 5 نسخه مختلف ازش منتشر شده بتونه بازهم امتیاز بالا بگیره نه اینکه روند تکراری داشته باشه .

فقط یک نکته منفی و در واقع منفی ترین نکته برای من :
متاسفانه دموی TLOU در حال حاضر قابل بازی نیست و وقتی واردش میشی یه Count Down نمایان میشه که زده 84 روز !!! :|

هشدار :
اون مینی گیم معروف و پرطرفدار :d همون اوایل بازی هست ، قابل توجه دوستانی که شاید مشکلی در این مورد داشته باشن . ( البته با قبل فرق داره که بیشتر توضیح نمیدم که Spoil نشه )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or