God of War 3 Remastered برای PlayStation 4 معرفی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
شاید کلمه "بازسازی شده" دیگر در این نسل (هشت) تکراری شده باشد. عنوان God Of War 3 هم از قافله عقب نماند و پشت سر دیگر عناوین به لیست بازی های بازسازی شده پیوست. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
سونی امروز در طی رویداد 10 سالگی فرنچایز God Of War از God of War 3 Remastered رونمایی کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده بازی در 14 جولای 2015 بر روی کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 منتشر خواهد شد. این بازی که در ابتدا به صورت انحصاری بر روی PlayStation 3 عرضه شد، حال قرار است با رزولیشن 1080p راه خود را به PS4 باز کند. قیمت بازی در خرده فروشی ها و Store سونی 39.99$ خواهد بود.
در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:
god_of_war__remastered-600x337.jpg

god_of_war__remastered-2-600x337.jpg

god_of_war__remastered-3-600x337.jpg

god_of_war__remastered-4-600x337.jpg

god_of_war__remastered-5-600x337.jpg

god_of_war__remastered-6-600x337.jpg

god_of_war__remastered-7-600x337.jpg

منبع

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
نگران ها معمولن افرادی هستند که کنسول مورد نظر را ندارند فقط دلشان برای انهایی که کنسول مورد نظر را دارند میسوزد بس که گلند اینها :d:bighug:

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
تا جایی که من میدونم حجم دیسک های بلوری PS4 فکر کنم 100 گیگ و 200 گیگ باشه ،
سونی به عقلش نرسیده یه بازی مثلا مثلا The Last of us 2 برای ps4 بیاد حجمش حدود 100 گیگ بشه ،
نسلی که با اینطور چیز ها ، بگین حجم کم هست ، نشه براش بازی زد ، باید جمش کنید بره
یا کمپانیی که دلش نیاد برای یه بازی بیاد 2 تا بلوری بزنه ، بدرد چی میخوره
درضمن Geow با اون همه عزمت گرافیکش حجمش 8 گیگ بود ،

- - -ویرایش - - -

نگران ها معمولن افرادی هستند که کنسول مورد نظر را ندارند فقط دلشان برای انهایی که کنسول مورد نظر را دارند میسوزد بس که گلند اینها :d:bighug:

خودم PS4 دارم ، البته PS4 برای انحصاریاش نخریدم ،ولی گفتم کالکشن GoW هم بیاد میگیرم ،ولی سونی فقط نسخه سوم بازی HD کرده ، این بدرد نمیخوره ،

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اول این نسل کلاً شده عین آن چه گذشت اول سریال ها...:D

همه اش داریم مرور خاطرات می کنیم.:D
آنچه گذشت اول سریال ها؟
اوضاع خیلی وخیم تر از این حرفاست! شده شبیه به آنچه گذشت وان پیس و اخوی ها! :d
فقط کم مونده به سبک ناروتویی هم وسط بازی جدید،بردارن 90%ـش رو فلش بک نسخه های قبل بزارن :d :-"

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
ظاهرا دو سال اول این نسل گداشتن برای ریمستر کردن!
خوب حالا که به خودتون زحمت میدیذ :d لطف کنید Killzone2 ریمستر کنید
از ریمستر شدن بازیهای زیر در حد IP جدید حمایت میشه:
Silent Hill 4/5
Demon Souls / Dark Souls1

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
حالا که دور همیمو دیگه همه چی داره ریمستر میشه و کلا نسل نسله تجدید خاطراته:d راکستارم بیاد یه ریمستر از RDR بده خیلی خوبه کساییم که PC باز بودنو نتونستن بازیش کنن میتونن بهترین بازی نسل قبلو بازی کنن...
خدا ناتی داگو راکستار بابت ریمستر کردن تلو و GTA لعنت کنه:|

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دزدی سر گردنه شده دیگه..1 و 2 چی؟
اره سرگردنس، پس فردا قراره سونی ادم بفرسته دم در خونت خفتت کنه ، به زور ۴۰ دلار ازت بگیره یه دونه ازین بازیم بذاره کف دستت8-|

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
طیف قابل توجهی از کسایی که الان ps4 دارن کسایی هستن که نسل قبل ps3 نداشتن و یه جورایی تو کف gow3 موندن پس ریمستر کردن این عنوان می تونه برای ۹۰ درصد اون عده جذاب و ارزشمند باشه:d
از یه طرف دیگه میشه اینطور تصور کرد که سانتا داره خدای جنگی میسازه که دنباله ی شماره ۳ هست و خب نیازه که اون عده قبلش با پیشینه ی داستانی بازی آگاهی پیدا کنن!
۴۰ دلار قیمت مناسبی هست هر چند که احساس می کنم بعد مدتی از اون بازی های Free پلاس میشه:bighug:

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
والا با این سطح توقع فنی (بخونید گرافیکی) و از اون طرف محبت های منتقدا کی جرات دذره بازی جدید بده؟
میشینن همون بازیا رو یکم دست میکشن سرش گرافیکشو خوب میکنن میدن بیرون....

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
GOW3 عنوانیه که هر تعداد کنسول سونی ساخت باید این بازی رو براشون remaster کنه واقعا عنوان حماسی و تکرار نشدنیه

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
GOW3 عنوانیه که هر تعداد کنسول سونی ساخت باید این بازی رو براشون remaster کنه واقعا عنوان حماسی و تکرار نشدنیه
تکرار نشدنی رو واقعا قبول دارم...

بازی رو ب نقطه ی عطف رسوندن...توی هیچ زمینه ای کم نذاشتن و واقعا هیچی کم نداشت...

ب شدت منتظر ریمستر هستم

Sent From Sony Xperia Z2 Using Tapatalk

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
در مورد بهترین H&S که یه عده اشاره کردن قطعا سری GOW یکی از بهترین های این سبک اما نمیشه گفت بهترینه ...چون به نظرم سری DMC مخصوصا DMC 3 (نظر شخصی ) اخرت این سبکه .

در کل از ریمستر استقبال میشه اما بهتر بود 2 تا شماره اول هم باهاش میدادن .

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این بازی از نظر گیمپلی، داستان،گرافیک و صداگذاری چندین نسل از هم نوعان خودش جلوتر بود . عظمت و زیبایی این بازی غیر قابل وصفه.

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
حالا که دور همیمو دیگه همه چی داره ریمستر میشه و کلا نسل نسله تجدید خاطراته:d راکستارم بیاد یه ریمستر از RDR بده خیلی خوبه کساییم که PC باز بودنو نتونستن بازیش کنن میتونن بهترین بازی نسل قبلو بازی کنن...
خدا ناتی داگو راکستار بابت ریمستر کردن تلو و GTA لعنت کنه:|
راک استار اگه GTA رو ریمستر کرد، اومد یه چیزایی به بازی اضافه کرد مثل نمای اول شخص که یه تجربه ی جدیدی به آدم عرضه می کنه! ولی واقعا و قتی من عکسای این بازی تو ps3 و ps4 می بینم واقعا داغون می شم! یعنی واقعا تفاوت انقدر هست که بشه اسمش رو یه بازی جدید گذاشت و براش چهل دلار پول داد؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر