God Of War 2

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا توي اون قسمت كه شاهينه از توي اتسش بيرون مياد همون جايي كه بايد توي شيپور ماننده فوت كني بعد از اينكه تو شيپور فوت ميكنم يه ادرس بهم ميده كه توي اتقي كه اون ادرس ميده (همون جايي كه يه شيشه مانند داره كه ازش نور مياد و يه ستون مانند كه بعد از شكستن يه زنجير بدست ميري گير كردم خفن لطفا هلپ

• Like
Reactions: Sega_genesis

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اقا توي اون قسمت كه شاهينه از توي اتسش بيرون مياد همون جايي كه بايد توي شيپور ماننده فوت كني بعد از اينكه تو شيپور فوت ميكنم يه ادرس بهم ميده كه توي اتقي كه اون ادرس ميده (همون جايي كه يه شيشه مانند داره كه ازش نور مياد و يه ستون مانند كه بعد از شكستن يه زنجير بدست ميري گير كردم خفن لطفا هلپ
وقتی زنجیر ها رو زدی دو تا در پایین باز میشه تو اونی که سنگه سنگ رو بکش ببر نزدیک اون اسانسوره حالا دسترو بکش تا اسانسور بیاد پایین بعد سنگ طوری قرار بده بین اسانسورو زمین که وقتی دسترو دوباره میکشی که بره بالا گیر کنه و وسط بمونه برو تو سنگو بار تو با حرکات قوی درو واکن برو تو ;)

• Like

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا اونجایی هست که اون مجسمه بزرگه برای دومین بار پرتت میکنه اونور در بعدش من هی دور خودم پیچ میخورم و نمیدونم باد چیکار کنم:confused:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
آره بیگام جان اول بازی

با عرض معذرت یک سوال از شما داشتم؟
شما God Of War 1 رو بازی کردی؟اگه بازی نکردی آب دستته بزار زمین همین الان برو بخرش!:biggrin1:
اول God Of War 1 رو بازی کن بعد God Of War 2 رو اینطوری هم بیشتر لذت میبری هم داستان زیبای هر دو شماره رو میفهمی!

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام...

من در بازی god of war 2 یکی از معما های بازی را نتوانستم حل کنم .

بعد از اینکه وارد Atlas مي شه و بعد از کمی بازی کردن روی دست اون غول بزرگه می ره بعد از نشان دادن یک فیلم انیمیشن از بازی یک سلاح که atlas quake (زدن دو تا مشت محکم رو ی زمین) را می گیره .
بعد از این که چنذ نفر را کشت دست غوله اون رو به بالا می بره . بعد از رد کردن چند صخره با پریدن و پرواز کردن به یک زمینی می رسه که در رو به روی آن بسته شده بعد چند نفر را می کشه و در را باز می کنه و به داخل قصر می ره و بعد از بیرون آمدن از قصر معما شروع میشه ......

در بیرون از قصر یک شیپور هست و دو در بسته و یک مجسمه که زمان را نگه می دارد و یک شعله آتش که نمی زاره راه رو ادامه بده و....

اگه کسی این جا رو رد کرده به من کمک کنه تا بتوانم معما را حل کنم .

• Like

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
یک غول بزرگ قهوای(مثل غول مرحله 2 که فوت می کرد) بر روی دستش می ره و بعد یک نوع کشن دشمن ( زدن دو مشت محکم پشت سر هم بر روی زمین(Atals Quke)) رو یاد می گیره . بعد از کشتن چند نفر به عنوان امتحان دست غولهاونو به بالا می بره .یک جای سیو اونجا هست .بعد از رد شدن از چند صخره با پریدن و پرواز کردن (بال را قبل از این که به غوله برسه از پیر مرده گرفته) به یک محوطه می رسد کوچک می رسه . یک پل (مثل پل در خونه که ماشین میاد بالا ! یه کم بزرگ تر) که زیر آن یک دست است که آن را می کشیم پل پایین می آید و چند تا دشمن می آید . بعد از کشتن آن ها یک چیز دایره شکلی هست که آن را می کشیم و در باز می شود و پل دوباره به بالا می آید تا جلوی بسته شدن در را بگیرد . وقتی وارد در می شویم به یک دو راهی می رسه .سمت راست یک در بسته وجود دارهکه نمی تونه ازش رد بشه .سمت چپ ک می رویم از یک در دیگر خارج میشه که من اونجا رو نی تونم رد کنم .

توضیح بیشتر :

در آنجا دو تا دسته وجود داره که یکیش میله نداره . از سمت راست که میره یک نردبون هست که وقتی بالا می ره دسته ای که میله نداره اونجاست . کنار دسته یک مجسمه ( زمان رو آهسته می کنه اونجاست) .اون یکی دسته هم رو به روی دری است که از آن خارج شده . وقتی دسته ره می چر خونه در زمین یک دریچه باز می شود که از آن باد به بیرون می آید . وقتی دسته را رها می کنه سریع دریچه بسته میشه .

در سمت راست و چپ دو در بسته هست .

در سمت چپ یک شیپور هست .

خدای کاربران

کاربر سایت
May 6, 2007
39
نام
محمد
روحم رو تسخیر کرد

آخ اگه این گروهشون بتونن فیلم سینمایی یا حداقل انیمیشنش رو بسازند دیگه غوغاست
الته انیمیشنی با کیفیتی که دموهاش داشت
kratos_GoW2.jpg

• Like

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
kratos_GoW2.jpg
فيلم بر مبناي god of war قراره ساخته بشه . من هم اطلاعات زيادي ازش ندارم . فقط خدا كنه زودتر بياد .

• Like

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
kratos_GoW2.jpg
راستی مگه قراره انیمشنی طبق GOW بیاید ؟؟ :biggrin1:

• Like

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کریتوس در این نسخه می تواند حرکات بیشتری را با این شمشیر ها اجرا کند. برای مثال هنگامی که شما دشمنان را می گیرید انتخاب های متفاوتی دارید، برای مثال می توانید آن ها را به زمین بکوبید یا به هوا پرتاب کنید. نکته دیگر در مورد حرکات کریتوس این است که او می تواند با شمشیر های خود، دشمنان را سمت یکدیگر پرتاب کند و با اینکار در یک زمان به دو دشمن ضربه وارد کند. علاوه بر این ها، قابلیت دیگر کریتوس که در نمایشگاه E3، نشان داده شد این بود که او هم اکنون می تواند با شمشیر های خود می تواند از قلاب ها آویزان شود و تاب بخورد. از طرف دیگر کریتوس در این نسخه می تواند جادو هایی جدیدی هم اجرا کند.
در God of War 2 شما علاوه بر دشمنان جدید چون اسکلت ها شاهد دشمنان قدیمی ای خواهید بود که در نسخه قبل دیده شده اند. در این بین نکته جالب این است که آن ها از هم کمک می خواهند و از یکدیگر برای قوی شدن خود استفاده می کنند. برای مثال در نسخه دمو شما خواهید دید که موجودی با شیپور یک غول یک چشم را فرا می خواند و سپس خودش به بالای کول او رفته و شمشیر هایش را در بدن غول فرو می کند تا کنترل او را به دست آورد.
ps2_8_m.jpg
کریتوس در این نسخه قابلیت ها و حرکات جدیدی پیدا کرده است.

نکته دیگری که در طول دمو به نمایش در آمد وجود صحنه هایی از بازی است که در آسمان به اتفاق می افتد و شما باید در طول آن ها همراه کریتوس در میان آسمان به مبارزه بپردازید. در این بین نکته حائز اهمیت این است که طبق فیلم در یکی از صحنه ها که کریتوس به زمین پرت می شود یک اسب پولادین به کمکش می آید و او را در هوا می گیرد. علاوه بر این شما هنوز هم صحنه های قدیمی و هیجان انگیز بازی را خواهید دید. برای مثال گاهی باید دکمه خاصی را مرتبا فشار دهید یا در زمان معین یک دکمه را بفشارید تا موفق به نابودی دشمن شوید. از نظر هوش مصنوعی طبق گفته سازندگان بازی چندان پیشرفت نخواهد داشت. آن ها دلیل این کار را از بین رفتن حالت زیبا و جذاب بازی در صورت وجود دشمنان سرسخت و باهوش می دانند.
از نظر گرافیک این طور که گفته شده سازندگان سعی کرده اند که این نسخه را بهبود بخشند و نمای بهتری به آن بدهند و تا حدودی هم در این کار موفق بوده اند و به احتمال زیاد این بازی می تواند از نظر گرافیکی نیز برای دارندگان این کنسول خاطره انگیز باشد. نکته دیگری که شاید مورد توجه قرار گیرد صداگذاری بازی است که خوشبختانه هنوز هم عالی هستند. در این بین شخصیت ها نیز هنوز صدای مخصوص خود را دارند. از جمله زنی که داستان بازی را برای بازیکن بازگو می کند.
در مجموع به احتمال زیاد God of War 2 بازی فوق العاده ای است که واقعا ارزش بازی کردن را دارد و نمی توان آن را از دست داد. این بازی قرار است در ماه فوریه 2007 عرضه شود و شاید دلیل خوبی باشد که دست به فروش کنسول های خود نزنید و به انتظار این بازی فوق العاده بنشینید و بتوانید یک بار دیگر تجربه شیرین همراهی کریتوس را بچشید.

برگرفته از سایت oxo

• Like

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
در این بین نکته حائز اهمیت این است که طبق فیلم در یکی از صحنه ها که کریتوس به زمین پرت می شود یک اسب پولادین به کمکش می آید و او را در هوا می گیرد.
بر طبق کدوم فیلم؟؟؟
من این صحنه رو تو بازی ندیدم؟؟؟
اون زنه که راوی هست همون گایا میباشد در ضمن اون قسمت آخر رو نمینوشتی چون چند ماه از عرضش گذشته!!!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر