God of War پانزده ساله شد

بهترین نسخه God of War

• 1 God of War

رای‌ها: 27 21.8%
  • 2 God of War

رای‌ها: 68 54.8%
  • 3 God of War

رای‌ها: 41 33.1%
  • 2018 God of War

رای‌ها: 68 54.8%
  • God of War: Chains of Olympus

رای‌ها: 4 3.2%
  • God of War: Ghost of Sparta

رای‌ها: 11 8.9%
  • God of War: Ascension

رای‌ها: 5 4.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    124

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
15 سال پیش در March 22, 2005 یکی از محبوب ترین خشن ترین شخصیت های تاریخ گیم متولد شد
Before the age of the twilight set upon the gods, a legend rose to claim his place among them. And even though Kratos sat on the throne as the new God of War, he was haunted by visions of his family - a family he himself murdered. But the Hands of Death could not defeat him. The Sisters of Fate could not control him. And on this day, the man, the legend, Kratos, will have his revenge

1584903009267.png

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
نسخه های psp پشمک حاج عبدالله ان مگه ، که تو نظرسنجی آورده نشدن . :|:|

ویرایش:
آها این الان شد یه نظرسنجی درست ، رای من هم نسخه شبح اسپارتا هست.
البته هنوز موقعیتش پیش نیومده که نسخه 2018 رو آنچنان بازی کنم ، شاید بعد تموم کردنش نظرم عوض شه .

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
با تمام احترامی که برای Cory Barlog قائل هستم برای کارگردای و طراحی GOW 2 و GOW 2018 بازم نمیتونم از خالق اصلی این بازی و نسخه اول این بازی بگذرم که یک همچین شخصیتی آفرید.

• Like
Reactions: g4mer and Ludens

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
ابراز وجود میکنم:Dاینم رتبه بندی من
1-II
III-2
3-IV AKA 2018
4- I
5-GOS
6-COO
7-ASCENSION
با اینکه COO اونقد پایینه ولی جا داره یادی کنیم از اون صحنه که به خاطر نجات دخترش،کریتوس مجبور میشه تمام نفرین و حس گناهش رو به جون بخره و اونجا ما باید برای اینکه جدا بشیم از دخترش،پشت سر هم دایره رو بزنیم که تداعی کننده اینه که سختی اون صحنه براش مثل جنگ با خدایان و اساطیره.بعدش میگن از شماره ریبوت کریتوس احساس پیدا کرد!بعد از زندانی کردن اطلس هم اطلس ازش میپرسه "قول یه خدا به چه درد میخوره؟"(که یعنی قرار نیست خدایان از نفرینش آزادش کنن) و کریتوس در جواب میگه "این تنها گزینه ای هست که برام باقی مونده"که خیلی خوب به نظر من دلیل اونهمه خشم آینده اش رو نشون میده

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
بعد اینکه سونی ر*ید به حالم و مشخص شد پلی 5 از گیم های پلی 3 پشتیبانی نمیکنه رفتم پلی 3 رو از انباری آوردم یه 60-70 دلار شارژ گردم و الان در حال دانلود AC هستم که روی مانیتور 4k پلی بدم ~X(

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
با تمام احترامی که برای Cory Barlog قائل هستم برای کارگردای و طراحی GOW 2 و GOW 2018 بازم نمیتونم از خالق اصلی این بازی و نسخه اول این بازی بگذرم که یک همچین شخصیتی آفرید.
دقیقا، اصن خود بارلاگ همیشه میگه که من شغلم رو مدیون ایشون (دیوید جفی) هستم. :D
david-jaffe.jpg

دمش گرم که برای اولین بار همرو جمع کرد دور هم و گفت بیایم یه بازی راجب میثولوژی یونان بسازیم! همه چیم از همونجا شروع شد...

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
نسخه اول بازی بسیار خوبی بود ولی البته یادم یه دو هفته به سازنده اش فحش دادم و بعدش دی وی دی شکستم :D:D
یه مرحله ای داشت که قفس رو باید با پا هل میدادیم تایمر تموم میشد نیزه ها از زمین میزد بیرون . فکر کنم حداقل ۲۰۰ بار ازمایش کردم نشد . سال ها بعد تازه از اینترنت فهمیدم اخر بازی چجور تموم شده[-(

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
من همه نسخه هارو تجربه کردم ولی وقتی یه فن ۲ آتیشه بخواد انتخاب کنه واسش سخته حتی کمترین متای این
آی پی که ascension بود من لذت بردم از نظر داستانی مخصوصا آنلاین چقدر جر دادیم با سلاح سرد هموطن و این خارجیای عزیز :D
در کل من به اندازه ای که منتظر gow بعدی رو ps5 تو زندگیم منتظر هیچی نیستم تصورش که چ غوووولی میتونه باشه واسم سخته مخصوصا داستان بازی تو نقطه ای که تموم شد صبر آدم لبریز میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر