God of War به صورت رسمی برای PC تایید شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من چرا چند تا از این پستای اخر رو خوندم حس کردم تاپیک اشتباهی اومدم ، هیچ ربطی به تاپیک نداره
به نظرم این تازه اول موج تغییرات در گیمینگه. با قدرت روز افزون پردازنده های آرم و همه گیری شون و اومدن سرویس های استریم گیم دیگه کنسول گیمینگ اصلا معنا نداره که انحصاری کنسولی معنا داشته باشه.
15 سال پیش همین حرف رو یکی راجع به فیلم و موسیقی میگفت که به زودی استریم جای همه پلیرها رو میگیره مسخره اش میکردن، الان دیگه اصن اون پلیرها و دیسک و ... منقرض شدن.
یا حتی اوایل نسل 8 عده ای در برابر بازی دیجیتالی مقاومت میکردن و دنبال بازی فیزیکی بودن (با شعار هیچی مثل باز کردن بازی آکبند و بو کشیدنش نمیشه)، حالا الان دیگه نیاز به گفتن نداره که فروش دیجیتالی بازی ها چه جایگاهی دارن.
بزودی سونی پی اس نو رو هم گسترش میده و مثل اکس باکس گیم پس کلاد میشه، 10 سال دیگه کسی یادش نمیاد کنسول اصلا چی بود که بخواد مفهوم بازی انحصاری کنسولی یادش بیاد.
ببخشید سرویس استریم هم برای جذب مخاطب نیاز به ویژگی های منحصر یه فرد داره تا مخاطب جذب کنه ، اینطوری نیست یه سرویس بزنیم ملت بیان اشتراکش رو بخرن ، وقتی گزینه های بهتر یا خاص تر وجود داشته باشه
۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔

اما در مورد در امد و هزینه ، هیچ کدوم از انحصاری سونی در مقایسه با درامدی که از کنسولش در میاره پشیز هم به حساب نمیاد ، تمام در امد سونی از چاپیدن بقیه استودیو و ناشر ها به عنوان پلتفرم هولدر و خالی کردن جیب ملت برای خرید اشتراک و غیره است ۔۔۔۔ خرید ها درون برنامه ای یه فورت نایت چند برابر انحصاری هاش تو این نسل براش سود داشته

حالا واقعا فکر میکنید این درامد ها و سود رو تو این ارمان شهر قشنگتون سونی میتونه کسب کنه، :D :-" مختارید ، کسی که نمیتونه بگه بقیه چطور فکر کنن

یه سلامیم به دوستان خودمون بکنم ، که هر چی گفتیم، میگفتن نه ، جیمبو عمرا سیگنچر ها سونی رو برای پلتفرم دیگه نمیده :))

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دوستان گرامی و عزیز تنها دلیل عرضه بازی انحصاری سونی برای pc و تحت استیم فقط وجود یک رقیب خوب و یوزر فرندلی است به اسم مایکروسافت- همیشه میگفتن اسپنسر همه چی رو تغییر داد برای همیشه خوب خروجی کار الان مشخص شده است : خارج از بحث طرفداری از برند خاص یا ناشر خاص یا کنسول خاص اینجا باید بدون تعصب نگاه کرد. اگر ایکس باکس این حرکت های کلیدی رو نداشت این سالها، سونی که بازیهای انحصاری خودش رو حتی روی پلتفرم بعدی خودش هم به سختی عرضه میکرد مجبور شده به پیروی از بازار که همون الگوی کاری تیم ایکس باکس است.
همیشه تنها راه یوزرفرندلی شدن یک مارکت خوب فقط و فقط داشتن رقیب است . نگاه کنید به اینتل برای حدود ده سال(من خودم تو همین دوران سیستم های اینتل داشتم و شاهد درجا زدن این شرکت بزرگ و بسیار قدرتمند بودم) در این دوران فقط مدلهای سندی برج و ایوی بریج و هازول و ... 2770 -4770 -7770 ×!! همه رفرش .همون دوران سی پی یو های 6هسته ای اینتل که الان 50 دلار هم نمی ارزن 1500 دلار قیمتشون بود!!! یعنی پردازنده هشت هسته ای رویایی بود و قیمت های مسخره ۲۰۰۰دلاری داشتند !!الان پردازنده اپیک رو دارن با این قیمت ها میفرشون با تردریپر هایی که قدرت پردازشی چند ده برابر اونا دارند. الان سی پی یو 200 دلاری رایزن قوی تره از همون پردازنده ۱۰۰۰دلاری است . تا AMD نیومد از زیر رادار اینتل رد نشد و تو تاریکی اینتل رو جا نزاشت اینتل به خودش نیومد. همینه که الان تاج کارایی و مصرف مولتی ترد دست AMD است . حالا اینتل داره بخودش میاد.

تا مایکروسافت حرکت اساسی نزد سونی همچنان خواب بود . باید قبول کرد با عرضه سرویس گیم پس و پشتیبانی عظیم از بک کاتالوگ مایکروسافت بود که باعث تغییرات ساختاری در همه شرکت های که نرم افزاری چه سخت افزاری شد -همین free update هایی که میبنید یوبی سافت ea یا سی دی پراجکت یا خیلی از استودیو ها میان بازی نسل پیش رو رایگان به نسل جدید میارن یا ریمستر های مختلف و .. همش ریشه در حرکت عالی تیم ایکس باکس در حفظ ارشیو بیست سال بازی و بکوارد اونم به صورت کاملا رایگان داره شما دقت کنید که بکوارد هیچ هزینه ای نداره و اگر هزار تا بازی تاریخ ایکس باکس ها رو داشته باشید و همه بکوارد ساپورت باشن همه رایگان پچ و اپدیت میگیرند و روی نسل های بعدی اجرا میشن دلیلی که من سالهاس سراغ ایکس میرم همینه . من خودم بیش از صد بازی بکوارد رو تست کردم در طی این چند سال که همه باید روی پلتفرم های دیگه همون نسل های قدیمشون رو بازی کرد اونم با خرید مجدد . سونی یک زمانی یک بازی نسل پیش رو حتما باید میفروخت البته هنوز هم داره میفروشه ولی الان مجبوره پچ رایگان بده مگر ریمیکی چیزی باشه که اون داستانش جداست . همین کوتاه اومدن روی قیمت هورایزن و .... عرضه بازیهای روی پی سی و... اینا همه به این دلیلی بود که مرتب روش کاریی مایکرو رو بهش یاداوری کردند.
وقتی ایکس باکس آمد از چند سال پیش حرکت زد که تمام انحصاری های خودش رو ببره روی پی سی در استور ویندوز اینا همه حرکت های کلیدی و مهم بودند و همه در نهایت به سودمصرف کننده خواهد بود چه روی این پلتفرم چه دیگر پلتفرم ها .در نهایت شاید بگیم خوب سونی داره روی ویندوز مایکروسافت بازی عرضه میکنه بله ولی مایکرو الان بازی هاش روی استور نینتندو داره فروش میره . حتی مایکروسافت استودیوز روی خود پلی استیشن بازی داره .
این مولتی پلتفرم شدن ها خوبه و بازی ها رو در اختیار همه نوع مخاطبی قرار میده‌ . اینجا باید بگم که هر شخصی که بخواد انکار کنه تاثیر مثبت این تغییرات رو و بخواد دائم به میزان فروش XBOX اشاره کنه یا بگه نمیدونم بازی انحصاری و یا ...(مگر توی یک نسل چند تا بازی انحصاری میاد ) باید خیلی دیگه تعصب غیر منطقی و تمایل بیجا به یک طرف داشته باشه .

یک بحثی هم هست من خودم هیچ وقت منتظر نمیمونم این همه سال. اگر یک بازی خیلی بزرگ مورد علاقه ام روی‌هر پلفترمی باشه اصلا اهمیت نمیدم که پی سی گیمرم یا نینتندو یا هر پلتفرمی باید بازیش کنم . من تمام دوران پی سی گیمری هم کنسول ها رو داشتم و بازی های مخصوص خودشون رو بازی میکردم . اینکه بخاطر موس‌و کیبورد یا الترا واید یا اینها بخوام چند سال یک بازی رو بازی تجربه نکنم نه هیچ دلیلی برام نداره. گاد حتی روی ps4بیس هم خارق العاده است چه برسه روی پرو و یا فایو .من روی پرو رفتم هنوز از خیلی از بهترین بازی های با بالاترین گرافیک ممکن روی پی سی بالاتر به نظر میاد ‌‌.من همیشه سراغ عناوین مهم میرم و مهم نیست کجا باشن چه موفع بیان .

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
در واقع به نظر من این کارهای سونی فقط برای کشوندن درصد قابل ملاحظه ای از پی سی گیمرا به سمت برند پلی استیشن هست...در واقع با عرضه بازی های تاپ نسل 8 خودشون برای PC و بعد برگشت به سیاست قبلی کاری میکنن که یه پی سی گیمر بره و پلی استیشن بخره چون مزه اون بازی ها بدجور زیر لبش مونده و در نتیجه هر چه بزرگتر شدن برند پلی استیشن! حداقل یکی از اهدافشون همین هست.

برای هر شرکتی هدف اصلی و اولویت دار رسیدن به در آمد بیشتر و رشد هست و بخش سرگرمی های سونی مشخصا به دنبال تقویت یکی از اصلی ترین بخش های خودش یعنی برند پلی استیشن هست نه ضعیف کردنش!
به طور کلی زیاد دلخوش نباشید...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
در واقع به نظر من این کارهای سونی فقط برای کشوندن درصد قابل ملاحظه ای از پی سی گیمرا به سمت برند پلی استیشن هست...در واقع با عرضه بازی های تاپ نسل 8 خودشون برای PC و بعد برگشت به سیاست قبلی کاری میکنن که یه پی سی گیمر بره و پلی استیشن بخره چون مزه اون بازی ها بدجور زیر لبش مونده و در نتیجه هر چه بزرگتر شدن برند پلی استیشن! حداقل یکی از اهدافشون همین هست.

برای هر شرکتی هدف اصلی و اولویت دار رسیدن به در آمد بیشتر و رشد هست و بخش سرگرمی های سونی مشخصا به دنبال تقویت یکی از اصلی ترین بخش های خودش یعنی برند پلی استیشن هست نه ضعیف کردنش!
به طور کلی زیاد دلخوش نباشید...
راجع به این موضوع بارها بحث شده و جوابش هم کاملا واضحه
کسی که پی سی گیمره سمت کنسول نمیره و پلتفرم اصلیش پی سی میمونه،واسش هم مهم نیست چه بازی ای روی پی سی میاد یا نمیاد،اگه سونی بازیاش رو داد روی پی سی بازی میکنه و لذت میبره ولی اگه نداد هم واسش مهم نیست
پ.ن:بهتره خودمون رو گول نزنیم،همه چیز واضحه،سونی میخواد همه بازیای قدیمی و جدیدش رو در آینده برای پی سی عرضه کنه و حتی واسه این کار یه استودیو خریده ;) این تحلیلای عجیب غریب از کشوندن کامیونیتی پی سی به سمت پلی استیشن هم اصلا با عقل جور در نمیاد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
بخدا راضی نیستیم اینقدر غصه گرونی بازیا رو pc رو میخورید و صرفا جهت اطلاع psnow رایگان رو pc هم هست.
بعد هم این بازیا تو دی وان با قیمت کامل میاد و بعد یکسال افت میکنه و ریجنهای مختلف هم هست و کلی تخفیف هم میخورن. مثلا الان میتونی با 13 تا، بدون جشنواره و تخفیف هورایزن رو بگیری

2021-10-21_12-11-16.jpg
کسی که میخواد دون بپاشه، هیچ موقع یه استودیو برا پورت نمیخره. کسی که میخواد دون بپاشه سیستمو میاره پایین تا جمعیت بیشتری بتونن بازی کنن، نه اینکه بره سراغ همکاری با شرکتهای کارت گرافیک برا عرضه قایلیتهای pc.
و نکته آخر هم، اپیک تو یه بازه که دیتاهاش اومد قبول کرد 200 میلیون برا 4 بازی سونی بده. که سونی قبول نکرد البته قضیه این 200 میلیون مثل ماجری بوردلندز هست که قسمتی از پول برا ضمانته فروشه و اگه به اون میزان فروش برسه، نیاز به پرداخت نیست ولی در کل.
200 میلیون پشیز نیست و سونی برآورد بالاتری داشته که حاضر نشده با اپیک همکاری کنه.
از اون 4 تا، سه تاش معرفی شدن دیزگان، گاد و انچارتد، چهارمیش که همون زمان اپیک میدونسته داره پورت میشه، چیه، احتمالا گوست او سوشیما شاید بوده که تو geforce now هم بود.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
PC به عنوان پلتفرم اصلی و به قولی مادر که جای خود دارد..
اما همونطور که سال هاست در موردش بحث میشه... به نظرم مولتی پلتفرم شدن بازی ها اجتناب ناپذیره.. کمااینکه تا قبل از این معرفی ها هم توسط PSnow عملا این امکان وجود داشت.. به نظرم همین مسیر یعنی تحول در نوع تعامل بین یوزر و گیمر با بازی، برامون روشن میکنه که چه اینده ای در انتظارمونه. به نظرم روزی میرسه که نحوه تعامل بین گیمر و پلتفرم های مختلف کنسولی هم شبیه به نحوه تعامل PCگیمر ها و پلتفرم های مختلف رو PC میشه. تفکیک شده ولی با سطح دسترسی مشابه.

تنها چیزی که برای من به شخصه مهمه و به همین دلیل دوست دارم بازی های جدید شده یک مدت محدود مثلا 1-2 ساله در انحصار کنسول باقی بمونند (حداقل فعلا که تحول مورد نظر هنوز فراگیر نشده) اینه که قدرت کامیونیتی فعلی PS و رنگارنگ بودن و جنب و جوشش کم نشه.. (هرچند روزبه روز بیشتر خیال ادم راحت میشه که ملت خیلی راحت این تفکیک هارو انجام میدن، مثلا بعد از در اختیار گرفته شدن بتزدا به شخصه خیلی رو مخم بود که ممکنه بعضی از دوستام رو PS که میدونم خوره بازی های بتزدا هستند از PS کوچ کنند، اما بعد از 1 سال عملا مشخص شد که پلتفرم اصلی ملت به این دلایل تغییر نمیکنه و مثلا کسی که به بازی های بتزدا علاقه داره خیلی ساده یه اکس باکس هم میگیره نه که PS رو ترک کنه(چون دلیل اصلی موندن اون فن بیس اصلی سونی و ملت طرفدار رو PS لزوما "انحصاری" بودن گاو یا وجود بازی های بتزدا نیست* بلکه "وجود" گاو و امثالهم به عنوان بخشی از بهترین و قویترین بازی های ویدئویی و کامیونیتی هست که در این +20 سال برای PS شکل گرفته)

با این حال امیدوارم این تغییر تحولات طوری مدیریت بشه که اون جوش و خروش کامیونیتی هم به بهترین شکل حفظ بشه (در این زمینه تجربه مولتی شدن بازی های اکس باکس و پی سی امیدوارکننده است/ هرچند به نظرم یک پیوند بخصوصی از قدیم بین این 2 پلتفرم وجود داشت.. شاید برخلاف PS که خب داره شکل میگیره)
مثلا بعضی از دوستان عزیزم که تو این تاپیک هم حضور دارند.. اگر بازی های PS4 از اول مولتی بودن شاید هیچوقت اکانت PS نمیساختند که الان در فرندلیست من حضور داشته باشند.. وقتی میگم دوست دارم تا قبل از تحولات اینده، قدرت و گستردگی کامیونیتی حفظ بشه منظورم همچین چیزیه.

بهترین قسمت این اخبار هم برای من یکی اینه که دلم خوش میشه این بازی های PS رو در اینده یک یا چندین بار دیگه رو PC (استیم دک) هم قرار هست شخم بزنم :D

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
کسی که pc گیمره ۱۵ ساله به fps ازاد و ultra wide و موس و کیبورد و فلان عادت داره یهو بخاطر یه بازی متحول نمیشه بره کنسول بخره تازه بازی ای که بعدا برا pc هم میاد . کسی که pc گیمره نسل ۷ که هیچ بازی ای از سونی و ماکروسافت برا pc عرضه نمیشد نرفت سراغ کنسول چرا الان که بازیا ماکروسافت dayone عرضه میشن و سونی داره کم کم همه بازیا میده بره سمت کنسول ؟ با اینکار فقط باعث میشه کنسول بازی که xbox یا سویچ داره جای اینکه ps بخره بازیا سونی رو pc تجربه کنه .
جیم رایان فقط دنبال سود کوتاه مدته با عرضه برا pc و دنبال بازی مولتی رفتن طولانی مدت و برند ps براش مهم نیست .

یه سر به توییتر و اینستا بزن ببین چطور ملت کف و خون قاطی کردن اونوقت میگی واسشون مهم نیست!
کف و خون قاطی کردن چون یه بازی که 200 تا goty داره میتونن تجربه کنن کف و خون قاطی نکردن وای بریم 500 دلار بدیم ps5 بخریم تا gow:r رو قبل اینکه رو pc بیاد بازی کنیم 😱

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
کاملا درسته من خیلی پی سی گیمر دیدم که تا اسم بهترین انحصاری های سونی میاد میگن به درد نمیخوره! میگم بازی کردی؟ میگه نه نظرات بقیه رو خوندم!!! اگه انحصاری های سونی حتی با همین فاصله 4 ساله بیاد رو پی سی خوبه حداقل یه سری میتونن بازی کنن و بفهمن نظرات دیگران رو خوندن خیلی فرق داره با بازی کردن خصوصا تو این دوره زمونه که شایعات مدیریت شده در فضای مجازی خیلی زیاده

یه سر به توییتر و اینستا بزن ببین چطور ملت کف و خون قاطی کردن اونوقت میگی واسشون مهم نیست!

GLOBAL TOP SELLERS​

View attachment 228731
کسی کف و خون قاطی نکرده
کامیونیتی پی سی هروقت بازی خوب بیاد ازش استقبال میکنن و میخرنش
گاد هم یکی از همون بازیاست و ملت استقبال کردن همونطور که از هورایزون استقبال کردن
در اصل اگه بحث کف و خون قاطی کردن باشه،ملت برای New world کف و خون قاطی کردن که قبل و و بعد از انتشارش و تا همین الان صدر جدول پر فروش استیم بوده

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
@Reza.zareei

آماده میشیم برای ریمیک FFIX:D
Screenshot_۲۰۲۱۱۰۲۱-۱۷۳۲۱۳_Telegram.jpg
تا حالا یه لیک بزرگ درست حسابی از اسکوئر ندیده بودم🤣🤣 البته به خاطر سالگرد 35 سالگی فاینال احتمالا یه سری بازی های کوچیک و dlc هم معرفی شن

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
هر چند چیزی رو که گفتی قبول ندارم ولی
نتیجش برای شما گیمر چی بوده؟
dlss
reflex boost
120-144 fps 2k-4k
این یعنی نتیجه
من دقیقا 1 هقته پیش بازی رو روی پلی 5 پلت کردم میتونید امضا ببینید
اگر میدونستم برای pc میاد هرگز نمیرفتم بازی رو. با اینکه بازی 60 فریم بود اما آپسکیل جالب نیست برای کسی که رزلوشن نیتیو رو تجربه کرده دقیقا سر همین داستان دیمن سولز رو مجبور شدم 4کا 30 فریم برم.

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
PC به عنوان پلتفرم اصلی و به قولی مادر که جای خود دارد..
اما همونطور که سال هاست در موردش بحث میشه... به نظرم مولتی پلتفرم شدن بازی ها اجتناب ناپذیره.. کمااینکه تا قبل از این معرفی ها هم توسط PSnow عملا این امکان وجود داشت.. به نظرم همین مسیر یعنی تحول در نوع تعامل بین یوزر و گیمر با بازی، برامون روشن میکنه که چه اینده ای در انتظارمونه. به نظرم روزی میرسه که نحوه تعامل بین گیمر و پلتفرم های مختلف کنسولی هم شبیه به نحوه تعامل PCگیمر ها و پلتفرم های مختلف رو PC میشه. تفکیک شده ولی با سطح دسترسی مشابه.

تنها چیزی که برای من به شخصه مهمه و به همین دلیل دوست دارم بازی های جدید شده یک مدت محدود مثلا 1-2 ساله در انحصار کنسول باقی بمونند (حداقل فعلا که تحول مورد نظر هنوز فراگیر نشده) اینه که قدرت کامیونیتی فعلی PS و رنگارنگ بودن و جنب و جوشش کم نشه.. (هرچند روزبه روز بیشتر خیال ادم راحت میشه که ملت خیلی راحت این تفکیک هارو انجام میدن، مثلا بعد از در اختیار گرفته شدن بتزدا به شخصه خیلی رو مخم بود که ممکنه بعضی از دوستام رو PS که میدونم خوره بازی های بتزدا هستند از PS کوچ کنند، اما بعد از 1 سال عملا مشخص شد که پلتفرم اصلی ملت به این دلایل تغییر نمیکنه و مثلا کسی که به بازی های بتزدا علاقه داره خیلی ساده یه اکس باکس هم میگیره نه که PS رو ترک کنه(چون دلیل اصلی موندن اون فن بیس اصلی سونی و ملت طرفدار رو PS لزوما "انحصاری" بودن گاو یا وجود بازی های بتزدا نیست* بلکه "وجود" گاو و امثالهم به عنوان بخشی از بهترین و قویترین بازی های ویدئویی و کامیونیتی هست که در این +20 سال برای PS شکل گرفته)

با این حال امیدوارم این تغییر تحولات طوری مدیریت بشه که اون جوش و خروش کامیونیتی هم به بهترین شکل حفظ بشه (در این زمینه تجربه مولتی شدن بازی های اکس باکس و پی سی امیدوارکننده است/ هرچند به نظرم یک پیوند بخصوصی از قدیم بین این 2 پلتفرم وجود داشت.. شاید برخلاف PS که خب داره شکل میگیره)
مثلا بعضی از دوستان عزیزم که تو این تاپیک هم حضور دارند.. اگر بازی های PS4 از اول مولتی بودن شاید هیچوقت اکانت PS نمیساختند که الان در فرندلیست من حضور داشته باشند.. وقتی میگم دوست دارم تا قبل از تحولات اینده، قدرت و گستردگی کامیونیتی حفظ بشه منظورم همچین چیزیه.

بهترین قسمت این اخبار هم برای من یکی اینه که دلم خوش میشه این بازی های PS رو در اینده یک یا چندین بار دیگه رو PC (استیم دک) هم قرار هست شخم بزنم :D
اینکه سونی چقدر از کمیونیتی ps رو به خاطر بتسدا از دست میده فعلا مشخص نیست چرا چون هنوز بتسدا غولی مثل استارفیلد رو منتشر نکرده
اگر استارفیلد که قطعا عنوان کهکشانی سال دیگه هست امد و بعد بازم فروش کنسول های سریز کمتر از ps بود حرف شما درسته ولی اگر بعد از رلیز استارفیلد چارت های فروش متعلق به سریز ها شد اون جاست که مشخص میشه چقدر از کمیونیتی سونی ریزش میکنه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
کاملا درسته من خیلی پی سی گیمر دیدم که تا اسم بهترین انحصاری های سونی میاد میگن به درد نمیخوره! میگم بازی کردی؟ میگه نه نظرات بقیه رو خوندم!!! اگه انحصاری های سونی حتی با همین فاصله 4 ساله بیاد رو پی سی خوبه حداقل یه سری میتونن بازی کنن و بفهمن نظرات دیگران رو خوندن خیلی فرق داره با بازی کردن خصوصا تو این دوره زمونه که شایعات مدیریت شده در فضای مجازی خیلی زیاده

GLOBAL TOP SELLERS​

View attachment 228731
داداش اونی که پی سی گیمره و پول داشته یه پی سی ۵۰ملیونی ببنده،شک نکن خرید ps4 براش خیلی راحته و الان اینترنت هست همه از کیفیت بازی ها خبر دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر