Ghost Recon: Advanced Warfighter

این بازی چند روز پیش بر روی کنسولهای 360 وایکس باکس عرضه و امتیاز عالی 9.2 گرفت و چند هفته دیگه بر روی پی سی و پی اس 2عرضه میشود من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم البته با توجه به کنسل شدن شماره 2 این بازی

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اقا احسان.اين 6800 الترا قدرتش 100 برابر 6800 جيتي هست.يه چيزي در حدود 100 بار اور كلاك كردن 6800 جيتي:cheesygri
در ضمن.الان قيمت اين كارت500000تومن هست و با كارت ايكس 850 پلاتينيوم مقايسه ميشه.
من متوجه نمیشم این ارقامی که دارید میگید را از کجا آوردید
6800ultra تنها تفاوتش با 6800gt فقط 50 واحد بیشتر Core Clock هستش

آخرین ویرایش:

half_life2.5

کاربر سایت
Jul 6, 2006
144
نام
امير حسين
نوشته شده توسط Ali_Amini:
:eek: :eek: :eek:
انداختی حسابی !!! :)
Ultra 6800 قدرتش 100 برابر GT هست !!!
عزیزم , آخرین کارت سری جی فورس , 7950 هستش که 2 تا GPU روی هم قرار داره و از یک اسلات Pci هم استفاده میکنه ! اونوقت این کارت قدرتش شاید به دو برابر سری 6800 هم نرسه اونوقت شما از کجا به این نتیجه رسیدی که قدرتش 100 برابره ؟؟؟!!!
پس حتما دیگه قدرت 7950 لابد باید 500 برابر باشه !!!
جلل خالق

سلام.
چون من الان 6800 جيتي رو دارم و هم الترا.
ولي هر بازي رو كه نصب ميكنم اول با هر دوتا تست ميكنم كه نيجه رو ببينم.
خدا شاهده اصلا 6800 الترا يه جوري بازي هاي فير-كانديمند-گاست ريكون-ابليويون و...... رو مياورد كه اصلا نمي شد با 6800 جيتي مقايسه.دقيقا مثل مقايسه دو كارت 6600جيتي با 5200 هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
نوشته شده توسط half_life2.5:
سلام.
چون من الان 6800 جيتي رو دارم و هم الترا.
ولي هر بازي رو كه نصب ميكنم اول با هر دوتا تست ميكنم كه نيجه رو ببينم.
خدا شاهده اصلا 6800 الترا يه جوري بازي هاي فير-كانديمند-گاست ريكون-ابليويون و...... رو مياورد كه اصلا نمي شد با 6800 جيتي مقايسه.دقيقا مثل مقايسه دو كارت 6600جيتي با 5200 هست.
ببخشید که میپرم وسط بحث:blushing:
اون وقت مشخصات هر جفت سیستمتون یکیه؟؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ببخشید یه تاپیک زیر خاکی آوردم بالا!!
میخواستم بدونم این مشکل فرمان حل شد یا نه؟من با Follow مشکل دارم.
محمدرضا گفت پچ.اگه این راه قطعی هست لطفا یکی لینکشو همراه با کرک جدید بده.
یکی Hot Key رو گفته بود.من دقیقا راه استفادشو نفهمیدم!!!
باتشکر....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
سلام
آقا دوست من یه کارت گرافیکی GeForce 7900 GT خریده و باهاش داره زندگی میکنه ولی توی بازی Advanced Warfighter نمیتونه Texture Quality رو روی High ببره و فقط دو گزینه Low , Medium براش باز هست. مشکلش از چیه ؟! :confused:
موفق باشین.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
آقا دوست من یه کارت گرافیکی GeForce 7900 GT خریده و باهاش داره زندگی میکنه ولی توی بازی Advanced Warfighter نمیتونه Texture Quality رو روی High ببره و فقط دو گزینه Low , Medium براش باز هست. مشکلش از چیه ؟!

مشکلی فکر نمیکنم داشته باشه. چون منم 7900GT دارم نمیتونم تو GRAW رو High بزارم.
فکر میکنم کارت گرافیک باید High ende High end باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
نوشته شده توسط Death Knight:
مشکلی فکر نمیکنم داشته باشه. چون منم 7900GT دارم نمیتونم تو GRAW رو High بزارم.
فکر میکنم کارت گرافیک باید High ende High end باشه.
آخه مگه چند تا کارت گرافیک بالاتر از GeForce 7900 GT داریم ؟ البته من توی این زمینه خیلی شوت هستم ولی به جز چند تا پسوند به جای GT و 7950 دیگه چه کارتی اومده. شاید هم موضوع 256 مگ و 512 مگ باشه ؟!! :blushing:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
آخه مگه چند تا کارت گرافیک بالاتر از GeForce 7900 GT داریم ؟ البته من توی این زمینه خیلی شوت هستم ولی به جز چند تا پسوند به جای GT و 7950 دیگه چه کارتی اومده. شاید هم موضوع 256 مگ و 512 مگ باشه ؟!!
خوب این دیگه از عیب بازی هست :) شاید مثلا فقط 7900GTX یا X1900XTX میخواد !
ولی فکر نمیکنم ربطی به رم کارت گرافیک داشته باشه !
در کل من چیزه زیادی در این مورد نمیدونم ... !

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
احسان یکبار گفت که این کار نیاز به 512 مگ حافظه کارت داره.
در ضمن مرسی از اینکه منو تحویل گرفتید!!
پچ رو میرم خودم دان میکنم.
فقط یکی بیاد و جدیدترین کرک که با این پچ همخونی داشته باشه به من بگه.
باتشکر....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
نوشته شده توسط supermhr:
یا خدا!!!!
47 مگ!!!!
عجب پچیه این!!چیکار کنم؟با هر دانلود منیجری کار کنم 3-4 ساعت روشاخشه!!
به یه کافی نت بسپر برات دانلودش کنه یا خودت برو دانلود کن ;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ای بابا...
تا حالا توی صدتا تاپیک جور واجور پرسیدم که یه کافی نت درست حسابی که به آدم رایتری....usb چیزی بده که بتونه دانلود کنه.محدوده اش هم توی شعاع 1 کیلومتری خونه ما(مقدس-تجریش...همونورا)یا یکم بیشتر.یکی تو تجریش دیدم نامرد یه Usb نذاشته!!!
باتشکر....

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
ای بابا...
تا حالا توی صدتا تاپیک جور واجور پرسیدم که یه کافی نت درست حسابی که به آدم رایتری....usb چیزی بده که بتونه دانلود کنه.محدوده اش هم توی شعاع 1 کیلومتری خونه ما(مقدس-تجریش...همونورا)یا یکم بیشتر.یکی تو تجریش دیدم نامرد یه Usb نذاشته!!!
باتشکر....
كافي نت سراغ ندارم! ولي تنها پچ بدرد بخوري كه كرك داره نسخه 1.06 كه حدود 16 مگه و كركش رو هم از سايت Gamecopyworlds.com مي توني دانلود كني (فكر مي كنم مشكلت رو حل ميكنه). من خودم بازي رو بدون پچ بازي كردم (چون 1.1 رو دانلود كردم و كركش نيومد :(() و مشكلي به اون صورت نداشتم. با همون موس ميشه نسبتا راحت كار كرد چون بازي چندان سرعتي نيست كه بخواي براي فرمان دادن هم از كيبورد استفاده كني (البته اگر مشكلت در اين زمينه بوده باشه).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر