Ghost Recon: Advanced Warfighter

این بازی چند روز پیش بر روی کنسولهای 360 وایکس باکس عرضه و امتیاز عالی 9.2 گرفت و چند هفته دیگه بر روی پی سی و پی اس 2عرضه میشود من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم البته با توجه به کنسل شدن شماره 2 این بازی

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
بابا این کارته 5200 جزو بهترین ها بود مثله TNT 32 Model 64 که تو زمانه خودشون خدا بودن من مادربوردم تا AGP 4X بیشتر ساپورت نمیکنه ولی خداییش خیلی تا اینجه راه اومده.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اگر بتونی ساپورتش کنی همواره کامپیوتر بهتر و قشنگ تر و باحالتره.
ولی کیه که بتونه ساپورت کنه؟(خوش بحال گدای درخونه بیل گیتس!!!مثلا پول خورد میخواد بندازه اتفاقی!!!!1000 دلاری میندازه!)
سوال من بیجواب موند.
باتشکر...

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
الان مثلا شما تفتوت هاشو گفتی؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نوشته شده توسط 789:
بابا این کارته 5200 جزو بهترین ها بود مثله TNT 32 Model 64 که تو زمانه خودشون خدا بودن من مادربوردم تا AGP 4X بیشتر ساپورت نمیکنه ولی خداییش خیلی تا اینجه راه اومده.

5200 در چه در زمان خودش چه در زمان حال جزو فجایع بود ؟!

حالا با این روش شما من میتونم خدایی نکرده زبونم لال!!!بتونم این بازی رو درست حسابی اجر کنم؟
مشکلم رو که یادتون هست؟
بازی اجرا میشه ولی همه تکسچرها حتی اسلحه ها رو سیاه نشون میده.فقط آسمون و افکت Smoke وجود داره.
میشه یا نمیشه؟

من با چشم خودم دیدم که کارت 6600LE در پایین ترین تنظیمات بیشترین فریم که داشت 20 بود اون هم در 800.600 . من نمیدونم چه انتظاری دارید با 5200 این بازی را اجرا کنید؟

آخرین ویرایش:

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
مشکل سیاه بودن تصویر رو هم دارم البته کارت من 5900 الترا هستش ولی توی اون قسمت آمیا فیزیک مینویسه که پروسور اینستال نشده؟؟؟؟؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اصلا كي گفته با 5200 ميشه بازي كرد (اخه به اينم ميگن كارت؟)
اقا خيال بازي كردن رو بزارين كنار يا برين 7900 بخرين حال كنين يا همين5200 رو داشته باشين تو خماريش بمونين:cheesygri
البته منم كه 6800 الترا دارم با 1 گيگ رم 3200 amd 64 بيت اقا احسان چرا بعضي موقع ها افت فريم داره؟;)

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من فکر میکنم اگر یه مد برای این بازی بیاد که مثل ورژن 360 از دوربین روی شونه بشه بازی کرد خیلی جالب میشه
یادمه وقتی DOOM 3 بازی میکردم با یه فرمان میشد از دید سوم شخص بازی کرد

یه اشکال دیگه ای که این بازی داره اینه که بازی باید روی WIDE TV بازیش کرد یا اینکه مثل UT2004 یه گزینه ی SMALL WEAPON داشته باشه ، چون این اسلحش تقرییبا 30% صفحه را اشغال کرده

البته منم كه 6800 الترا دارم با 1 گيگ رم 3200 amd 64 بيت اقا احسان چرا بعضي موقع ها افت فريم داره؟
کمترین سیستم پیشنهادیه GS همین سیستم شما بود که میشه راحت بازی کردش 1024
با فریم مناسب البته MEDIUM TEXTURE
و دقیقا گفته که در مواقع درگیری این مقدار کم میشه و افت فریم پیدا میکنی

اون مقدار افت فریم مربوط میشه به کمبود(نبود) کارت ها یا پردازنده های فیزیک
البته خوب با وجود افکت های زیاد تر ، مثل انفجارات ، دود ،فعل و انفعالات محیط قطعا
فشار بیشتری به VGA وارد میشه
ولی چیزه جالبی که من بهش رسیدم این بود که کارت 7600GT بیشتر از تواناییه که داره میتونه این بازی را اجرا کنه ، حتی در 1024 از 7800GT هم جلوتر رفته (NON-AF)

مشکل سیاه بودن تصویر رو هم دارم البته کارت من 5900 الترا هستش ولی توی اون قسمت آمیا فیزیک مینویسه که پروسور اینستال نشده؟؟؟؟؟
منظور شما AGEIA هستش ؟
اگر اینه که خوب این سخت افزار مجزایی هست که جداگانه نصب میشه و شما احتیاجی نداری به صورت نرم افزاری فعالش کنی
شما فکر کنم پچ AGEIA را اجرا کردی و با این مشکل مواجه شدی

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

ولی چیزه جالبی که من بهش رسیدم این بود که کارت 7600GT بیشتر از تواناییه که داره میتونه این بازی را اجرا کنه ، حتی در 1024 از 7800GT هم جلوتر رفته (NON-AF)

اقا احسان گل گلاب ،

میشه بفرمایید چگونه به این مسئله حیاتی رسیدید ؟؟؟؟

من که در عجبم ؟؟؟ اگه ناراحت نمیشی نمیخوام باعث ناراحتی بشم.اصلا از این کار خوشم نمی یاد.خوشحال میشم برام با مدرک ثابت کنید که 7600GT از 7800GT کارایش بیشتره توی این بازی .

خوشحال میشم به اطلاعاتم اضافه بشه .

من مونیتورم 15 هستش و بیشتر از 1280 در 1024 نمیشه رزولوشنشو اضافه کرد.مگر نه فکر کنم بیشتر از اینم میشد بالاتر برد.

من مونیتورم هانسول 15 هستش.

من الان با یه 7900GT دارم روی این تنظیمات بازی میکنم.بدون حتی 1 دونه افت فریم.واقعا بی نظیره.این نهایت تنظیمات روی این بازی هستش.بیشتر از این نمیشه برد بالا.

باید با یه کارت خوب بفهمین بازی کردن با نهایت تنطیمات یعنی چی .

خداحافظ

Attachments

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    34.4 KB · مشاهده: 51

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
میشه بفرمایید چگونه به این مسئله حیاتی رسیدید ؟؟؟؟

من که در عجبم ؟؟؟ اگه ناراحت نمیشی نمیخوام باعث ناراحتی بشم.اصلا از این کار خوشم نمی یاد.خوشحال میشم برام با مدرک ثابت کنید که 7600GT از 7800GT کارایش بیشتره توی این بازی .
این پست را الان دیدم
البته در پستی قبلی هم گفتم در تنظیمات NON-AA 1024.768
یکمی البته لا آبش دادم اینم به این دلیل بود که 7800GT که توی این بنچمارک هستش OC شده اون هم BFG

Leadtek GeForce 6600 GT
- PowerColor Radeon X1300 PRO
- Leadtek GeForce 7600 GT
- PowerColor Radeon X1800 GTO
- BFG GeForce 7800 GT OC
- PowerColor Radeon X1800 XT 512MB
- ASUS Radeon X1900 XTX

10x7.png

اینم باید بدونید که بورد BFG بعد از GALAXY بیشترین PERFORMANCE ها را دارا میباشد

در ضمن کارت 7900GT هم مبارکتون باشه
ولی من به خاطر کم ارزش شدن سری کارت های G70 در آینده ی نزدیک اقدام به خرید MID کردم وگرنه دست کم 7800GTX 512 را استاد میکردم

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
باید با یه کارت خوب بفهمین بازی کردن با نهایت تنطیمات یعنی چی .
شما دارید روی Medium Quality بازی میکنید بعد میگید با نهایت تنظیمات بازی میکنید ؟
اصلا به پست قبلیه من توجهی نکردید ؟!
شما میتونید به راحتی روی High Quality بازی کنید

من الان دارم روی High Quality بازی میکنم
خلاصه از من میشنوی از Lod غافل نشو

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط ehsan_62:
شما دارید روی Medium Quality بازی میکنید بعد میگید با نهایت تنظیمات بازی میکنید ؟
اصلا به پست قبلیه من توجهی نکردید ؟!
شما میتونید به راحتی روی High Quality بازی کنید

من الان دارم روی High Quality بازی میکنم
خلاصه از من میشنوی از Lod غافل نشو

سلام

اقا احسان عزیز ،

من الان مونیتورم تعطیل شده.دارم با یه مونیتور LG بازی میکنم که بیشتر از 1024 در 768 نمیشه رزولوشنشو زیاد کرد.من اون عکسی که برات گذاشتم اقا احسان اشتباه بود.حواسم نبود عکس قبلی رو گذاشتم.همین الان دیدم.

ولی اگه اشتباه نکنم اصلا گزینه High توش نبود.:confused: :confused: :confused: شاید من دستم رفته روی Auto Detect و باز برگشته روی همون Medium که به صورت Defult بوده و من عکس رو اشتباه اپلود کردم.

به محض ابنکه مونیتورم رو از گارانتی پس بگیرم و دوباره روی 1280 در 1024 بازی کنم حتما یه نگاه میندازم.شاید من حواسم نبوده.

ممنون بابت اینکه این مورد رو بهم گفتی.بزار برم خونه یه چک بکنم.

خداحافظ

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نه شما اشتباه ندیدید ،حالت HIGH برای کارت هایی با حافظه ی 512 توی منو پدیدار میشه
هیچ کسی به این قضیه هیچ اشاره ای نکرده بود
من چند وقت بود به این قضیه مشکوک بودم ، بالاخره فهمیدم که با دستکاری توی یکی از فایل های Xml میتونیم هر کدوم از جزییات جدا گانه از Medium به High تغییر بدیم
توی صفحه ی قبل کامل توضیح دادم
در ضمن میشه از Ram سیستم به عنوان اشتراک بین Gpu و Ram استفاده کرد
البته نه درصد زیادی ولی توی همون فایل به جای False کلمه ی True را باید جایگزین کنید

ولی بعد از این تغییرات نباید توی قسمت تنظیمات داخل بازی دست بزنید چون دوباره به حالت اول برمیگرده
البته در مورد True یا False به حالت اول بر نمیگرده

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا احسان من بازي رو با اتو دتكت تنظيم كردم بازم همه روي هاي بود بجز همون تكستور كه روي مديوم بوده درضمن رزولوشنش رو 1024 *768 مياد
يعني فقط رو كارتاي 512 mb اون تكستورهاهاي ميشه؟
در ضمن كارت 6800 الترا اگه OC بشه قدرتش چقدر بالا ميره ؟ و خطرش چقدره؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اصلا فکر OC براش نباش ، چون خیلی گرم میشه
6800 آلترا همون 6800GT هستش که OC شده
يعني فقط رو كارتاي 512 mb اون تكستورهاهاي ميشه؟
در این مورد توضیح دادم کامل که میشه روی بعضی 256 ها قسمت هایی را از توی فایل XML رو حالت HIGH بزاری، فکر کنم با کارت شما هم مشکلی پیش نیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر