GeOW 3 :Epic پایان کار نیست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
8wbgsgay3lhznwmk38e9.jpg

اینطور که به نظر می رسد Epic ول کنه Gears نیست!

وقتی از تهیه کننده ی بازی آقای Rod Fergusson در مورد آینده ی این سری سوال شد او پاسخ داد:
"خُب,ما هنوز دنیای بازی را به کلی نابود نکردیم,پس قرار نیست که این پایان کار باشد.ولی می خواهیم این داستانی که شروع کردیم یک پایان و نتیجه داشته باشد تا افرادی که بازی را تجربه کرده اند راضی باشند.ما می خواهیم تعدادی سوال در طول بازی برای شما ایجاد کنیم ولی به بعضی از آنها پاسخ ندهیم چون بعضی مواقع شما خودتان همچین چیزی را نمی خواهید چون ممکن است حس و حال بازی را خراب کند.ولی به هر حال ما به بسیاری از سوال ها مثل رابطه ی Mira و Marcus با Adam و قضیه ای که بین Marcus و Anya است پاسخ خواهیم داد.مطمئن باشید جواب این سوال ها را در طول بازی خواهید گرفت."

در همایشی که مایکروسافت شب گذشته برگزار کرد,عنوان محبوب و پرطرفدار Gears Of War 3 برای عرضه در 20 سپتامبر امسال تاریخ خورد.همچنین Box Art رسمی بازی هم نمایش داده شد که در پایین مشاهده می کنید.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آقای اپیک قبلاً هم گفته بودن گیرز یک Trilogy نیست.
خدا کنه CoD بازی در نیارن باهاش!
متشکر سینا جان خبّار!:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی قرار بود Trilogy باشه، ولی معلوم نیست چه چیزی تو کلشون هست که میخوان پیادش کنن.
فقط به این عنوان محبوب 360 بازها گند نزنن.:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
منم امیدوارم نیان آب را توش باز کنن و ما هر سال بیایم ببینیم Geow جدید داره میاد
در کل بنظر من یه بازی در اوج باید تموم شه، نه اینکه تا شماره جدیدش معرفی بشه همه بگن اااااااااااااااااااااه

• Like
Reactions: Bayonetta

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بازی قرار بود Trilogy باشه، ولی معلوم نیست چه چیزی تو کلشون هست که میخوان پیادش کنن.
فقط به این عنوان محبوب 360 بازها گند نزنن.:d
هنوز هم هست.:dاین داستان تو 3 شماره تموم میشه.بعدا احتمالا یه Prequel ـی چیزی میدن.مثلا به Pendulum wars و اینا می پردازه.شایدم یه شماره ی فرعی با یکی دیگه از کاراکترا باشه.
در هر صورت جا زیاد داره.
در کل بنظر من یه بازی در اوج باید تموم شه، نه اینکه تا شماره جدیدش معرفی بشه همه بگن اااااااااااااااااااااه
البته اگه بخوان ادامه بدن هم به نظر من دو سه سال دیگه شماره بعدیش میاد که مدت زمان مناسبی هست.مثل COD نمیشه سالی یکی!:D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
البته اگه بخوان ادامه بدن هم به نظر من دو سه سال دیگه شماره بعدیش میاد که مدت زمان مناسبی هست.مثل COD نمیشه سالی یکی!:D
هرکاری میخوان بکنن ولی فقط کاش کاری نکنن که همه بگن اااااااااااااااااااااااااااااااه ( آخه یسری از عنوان های خیلی خوب دچار این احران شدن و دوست ندارم این بلا سر Geow هم بیاد)
به هر حال نظر من اینه که اگه بازی را توی همین شماره سه تموم میکردن خیلی بهتر بود :D

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
من که خیلی دوست دارم این عنوان هیچ وقت تموم نشه !

پ.ن : شاید نسخه بعدی دیگه از انجصار در بیاد و به دنبال ناشر جدیدی مثل bulletstorm باشند

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که خیلی دوست دارم این عنوان هیچ وقت تموم نشه !

پ.ن : شاید نسخه بعدی دیگه از انجصار در بیاد و به دنبال ناشر جدیدی مثل bulletstorm باشند
اگه قرارباشه هیچ وقت تموم نشه، اونوقت GeoW به جای برترین بازی، میشه بدترین بازی.:d
هرچیزی وقتی یه روز شروع بالاخره باید تموم بشه.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
امکان نداره یه همچین چیزی اتفاق بیفته
غیر ممکن غیر ممکنه ....
اگه قرارباشه هیچ وقت تموم نشه، اونوقت GeoW به جای برترین بازی، میشه بدترین بازی.:d
هرچیزی وقتی یه روز شروع بالاخره باید تموم بشه.
اون که بله ! منظور کلی حرفم اینه که حداقل تا 2 نسل دیگه بیاد مثل سری FF :d
داش مارکوس هم بـــلـــه ..!؟ :d
تو 2 هم که بل___________ه بود ! ولی اینجا میخواد به طور کامل بگه که چقدر مارکوس اره...... :d :p

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
به شخصه این عمل Epic رو کاملاً صحیح میدونم. شرکت فهمیده و عاقل همین شرکته. هرگز نباید جلوی چشمه ی روان پول رو گرفت. با استفاده از یک نویسنده ی قهار میتونن داستان بازی رو تا 20 شماره دیگه هم داغ نگه دارند. باقی کارها هم که تخصص سازندگانشه. همیشه هم بهتر از قبل ظاهر میشه. بازی با کیفیت بدن پولشون حلال خودشون و خانوادشون :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر